Şimdi Ara

Acer, 21.5-inç ve 23-inç'lik H6 serisi IPS monitörlerini satışa sunmaya hazırlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Acer, 21.5-inç ve 23-inç'lik H6 serisi IPS monitörlerini satışa sunmaya hazırlanıyor

LCD monitör üretiminde uzman firmalardan Acer, H6 serisi modellerinin ABD'de satışına başlamaya hazırlanıyor. H6 serisi, 21.5-inç'lik H226HQL'den ve 23-inç'lik H236HL'den oluşuyor.

''Sıfır çerçeve'' tasarım anlayışıyla geliştirilen H6 serisi, 1920 x 1080 piksel (Full HD) çözünürlüğünde, LED arka aydınlatmalı IPS panelle donatılmış. IPS (In-Plane Switching) panel teknolojisi sayesinde gerçeğe yakın renkler ve geniş görüş açıları vadeden LCD monitörler, griden griye 5 ms piksel tepki süresi, 100.000.000:1 dinamik kontrast oranı, 178 dereceye varan dikey - 178 dereceye varan yatay görüş açısı sunuyor. Merak edenler için H226HQL'in piksel aralığı 0.248 mm iken; H236HL'de piksel aralığı 0.2652 mm.

Duruş açıları toplamda 20 derece değiştirilebilen LCD monitörlerde, D-Sub (VGA), DVI, HDMI bağlantı seçeneklerine ve stereo hoparlörlere yer verilmiş. LCD monitörlerin standı ise manyetik özelliğe sahip. Böylece ataç vb metal araçları tek bir noktada toplayabiliyorsunuz. 21.5-inç'lik modelin tavsiye edilen perakende satış fiyatı 149.99$, 23-inç'lik modelin tavsiye edilen perakende satış fiyatı 179.99$.

Acer, 21.5-inç ve 23-inç'lik H6 serisi IPS monitörlerini satışa sunmaya hazırlanıyor

• Allah allah en son 2011 samsung 23 inch lcd full HD almıştım 550 TL bayılmıştım.bu ucuzluğu görünce şaşırdım hemde IPS ekran.gerçi TR vergi vs. her türlü fiyat uçar.

• Halen dokunmatik makul fiyatlı ekran bulmakta zorlanıyoruz, haberlerde ips vs vs filan diye geliyor, Allah yardımcımız olsun.

• 3D de koysalar şu ips panellere süper olur. Bir tek ips olup 3D olan panasonic tv ler var; ama monitör hiç yok.

• Güç tüketimi nedir acaba? Çok önemli bir özellik.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.