Şimdi Ara

Elma Bilişim iPhone İstanbul hakkında bilgisi olan??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
10.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iPhone 5 almak istiyorum. Sahibinden.com da mağazası bulunan ayrıca fiziki mağazası ABC PLUS OUTLET'te bulunduğunu söyleyen Elma bilişim hakkında bilgisi olan varmı? Güvenilir midir? iPhone'umu içim rahat bir şekilde alabilir miyim.. Yardımcı olursanız çok sevineceğim..

• Bi bilgim yok ancak bilgisi olan birine teyit ettirmeden alma derim. Çok yakın zamanda bu şekilde aldatılan gördüm. Sen deveyi sağlam kazığa bağla .
  • bugun bende aradım iphone 4simi verip iphone 5 almak istiyorum dedim yurtdısı iphone 5 e 1600 , daha 9 ay garantisi olan iphone 4sime ise yaklaşık 1 milyar dedi telefonu gormeden fiyat veremem dedi ama bence az verdi 4se cunku telefonum yarın servısten gelıyor tus kılıdı bozulmustu yeni cihazla değişim yapmışlar yani 0 sayılır cihaz. sonuc olarak bende guvenılır olup olmadıgını öğrenmek istiyorum bilgi bulamadım hiçbir yerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: miklaaa

bugun bende aradım iphone 4simi verip iphone 5 almak istiyorum dedim yurtdısı iphone 5 e 1600 , daha 9 ay garantisi olan iphone 4sime ise yaklaşık 1 milyar dedi telefonu gormeden fiyat veremem dedi ama bence az verdi 4se cunku telefonum yarın servısten gelıyor tus kılıdı bozulmustu yeni cihazla değişim yapmışlar yani 0 sayılır cihaz. sonuc olarak bende guvenılır olup olmadıgını öğrenmek istiyorum bilgi bulamadım hiçbir yerde

Adam satarken 0 BU YENİ GELDİ SERVİSTEN diyebilecek mi? 1000 tl gayet iyi fiyat. Madem 0 ne güzel kullan işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sajuuk

quote:

bugun bende aradım iphone 4simi verip iphone 5 almak istiyorum dedim yurtdısı iphone 5 e 1600 , daha 9 ay garantisi olan iphone 4sime ise yaklaşık 1 milyar dedi telefonu gormeden fiyat veremem dedi ama bence az verdi 4se cunku telefonum yarın servısten gelıyor tus kılıdı bozulmustu yeni cihazla değişim yapmışlar yani 0 sayılır cihaz. sonuc olarak bende guvenılır olup olmadıgını öğrenmek istiyorum bilgi bulamadım hiçbir yerde

Adam satarken 0 BU YENİ GELDİ SERVİSTEN diyebilecek mi? 1000 tl gayet iyi fiyat. Madem 0 ne güzel kullan işte

acıkçası peki anlamam 2. el olayından 1000 iyi olabilir garantisi falan 9 ay olunca belki daha fazla olabilir dedim ama haklısınız sanırım. iphone 5 almak istiyorum o yuzden satacagım yurtdısı cıkıslı 0 dusunuyorum 1600 nasıl sizce iphone 5 16 gb icin

• quote:

Elma Bilişim'e mi sordunuz? İstanbulda mı yaşıyosunuz.. Eğer alırsanız izleniminizi buraya yazarsanız bizim de bir fikrimiz olur. Bende almak istiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeynepozer

quote:

Elma Bilişim'e mi sordunuz? İstanbulda mı yaşıyosunuz.. Eğer alırsanız izleniminizi buraya yazarsanız bizim de bir fikrimiz olur. Bende almak istiyorum..

evet elma bilişime sordum ama kişisel sorunlardan dolayı almaktan vazgeçtim elma bilişim hakkında bilgim yok

• Bende oradan 4s almayi düsünüyorum. Bir cok sitede karsima cikti orasi hatta bugün gidip görmeyi düsünüyorum ama daha önceden oradan alisveris yapmis arkadas varsa bilgi verebilirim mi?
  • Burdan alışveriş yapmış arkadaşlar bi el atın.
  • Bende merak ediyorum yok mu alışveriş yapmış arkadaş? :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Krdeş sakın 1000 tlye verme cihazını. Cihazın sonuçta sıfır olacak ve garantisi devam ediyor. Resmen 4 fiyatı vermişler. Buradan satman daha mantıklı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buradan iphone alan yok mu bir yorum alsak nasıldır, güvenilir midir?
  • Arkadaşlar bende bu firmayı yani elma bilişimi merak ediyorum nasıl bir firma güvenilirmi bilen varsa yardımcı olursa memnun olurum.

• Bende buradan xperia z almak istiyorum.Yok mudur buradan alisveris yapan birisi

• Alisveris yapacaklar bu konuyu okumalarini tavsiye ediyorum.

KONU:http://forum.donanimhaber.com/m_65484616/mpage_3/key_telekom/tm.htm

Elma bilisimle ne alaka diye sorarsaniz 3. sayfasinda yaziyor.
  • 4S çok temizse ve elden buralardan max 1200 eder.. Bir dükkana satarsan 1000 den fazla vermezler sonuçta para kazanmak icin adam senin cihazını alıyor hayrına almıyor.
  • bu firmadan uzak durun, konusu var:

http://forum.donanimhaber.com/m_72596313/mpage_1/f_/key_//tm.htm#72598048

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXPANDER -- 9 Mart 2013; 17:33:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXPANDER

bu firmadan uzak durun, konusu var:

Yorumlara bakılırsa öyle gözükmüyor ama..http://www.sanalpazar.com/user_reputation.php?user_id=748811

• quote:

Orijinalden alıntı: A_R_D_A

quote:

Yorumlara bakılırsa öyle gözükmüyor ama..http://www.sanalpazar.com/user_reputation.php?user_id=748811

dostum birincisi sorunlar aldıktan bir kaç ay sonra başlıyor kayıt aldığın gibi düşmüyor.o yorumlar ise aldıktan max. 2 gün içerisinde giriliyor
    2.si o yorumların kendisine ait olma bilgisi çok yüksek, o hesabın açıldığı gün bilmem kaç tane o tarz yorum vardı. büyük ihtimalle kendi hesabından alıyordur para zaten kendisine geçiyor ödemeyi onaylayıp yorum yazıyordur.
    Ayrıca eski sahibinden ismide apple.sahibinden.com du ve aynı yorumlar onda da vardı

Özet geçmek gerekirse eski adıyla Yağız Telekom olan bu adamlardan ürün almayın.Bu adamlar daha önce piyasayı dolandırıp ortalıktan kaybolmuş adamlardır

• quote:

Orijinalden alıntı: Ps3Turk

quote:

Orijinalden alıntı: A_R_D_A

quote:

dostum birincisi sorunlar aldıktan bir kaç ay sonra başlıyor kayıt aldığın gibi düşmüyor.o yorumlar ise aldıktan max. 2 gün içerisinde giriliyor
    2.si o yorumların kendisine ait olma bilgisi çok yüksek, o hesabın açıldığı gün bilmem kaç tane o tarz yorum vardı. büyük ihtimalle kendi hesabından alıyordur para zaten kendisine geçiyor ödemeyi onaylayıp yorum yazıyordur.
    Ayrıca eski sahibinden ismide apple.sahibinden.com du ve aynı yorumlar onda da vardı

Özet geçmek gerekirse eski adıyla Yağız Telekom olan bu adamlardan ürün almayın.Bu adamlar daha önce piyasayı dolandırıp ortalıktan kaybolmuş adamlardır

Bilgilendirme icin cok tesekkurler... :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.