Şimdi Ara

Turkcell MaxiIQ video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Turkcell'in Android 4.1.1 Jelly Bean işletim sistemli tableti MaxiIQ'yu merak edilen yönleriyle sizler için değerlendirdik.

• 1.3ghz diyor ama görüntüde 1.2 ghz yazıyor

• Hayret tegra 3 koymuşlar. 500 lira eder.

• bir derginin internet sitesindede inlemesi var ve ne hikmetse söz birliği edilmişcesine tabletin pilinin kapasitesinden bahsedilmiyo o site işte uzun süre gidiyo diyo burda 9 saate kadar dayanıyo diyo. donanimhaber inceleme yaptı madem bunu onaylar mı hakikanten 9 saate kadar dayanır mı bu tablet donanimhaber ilk haberinde pil kapasitesini 3150 olarak belirtmişti neden bu incelemede bundan bahsetmiyo.bilmediğimiz bir pil teknolojisi mi geliştirildide 10" tablet 3150 lik pille 9 saat dayanıyor diğer üreticiler deli mi 9000 8000 binlik piller kullanıyor.

ama turkcelli takdir ediyorum pil kapasitesinden tek kelime bile bahsettirmiyor buda onların gücü olsa gerek

saygılar

• Aşırıya kaçmazlarsa fiyat olarak, gayet güzel.

• Odtülüler yedikleri gazlardan kötü etkilenmişler :)

• 10 inc tegra3 lü tablete 3bin mah pil mi koymuşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 yıl önceki donanımhaber haberleriyle, vidyo incelemeleriyle şimdiki donanımhaber haberleriyle vidyoları arasında çok fark var. Ama iyi yönde olduğunu düşünmüyorum. Güvenilirlik çok önemli birşey. Bunu kaybetmeniz sizin zararınıza bizim değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DraGonS -- 19 Şubat 2013; 12:35:18 >
  • En ucuz durumda 24x59 tl ile 1400 tllik fiyatı var.Bir tablete 1400 veriyorsam neden? maxiIQ alayım.Bütün mobil şirketler aynı hatayı yapıyor.Kendi adları ile çıkardıkları telefonları, tabletleri apple,samsung markalarının fiyatlarına satıyorlar.Eğer bir tablete 1400 vericeksem gider ipad alırım.

• Sponsordan gelen kesin emir ile Turkcell MaxiIQ tablet kotu donanima ragmen mukemmel tanitilacak! 2 sene once tanitilan donanim kullanilmis fakat Kagan hala guclu donanim diyor. Hayir, ayni donanim baska bir tablette olsa eski donanim der, takilmalar cok der, zart der zurt der. Turkcell olunca neden mukemmel oldu bu tablet? Arada ayda yilda belki takiliyor demis birde! Klavyesi mukemmelmis? Haa? Bildigin stock android klavyesi o, nesi mukemmel? Her incelemede swiftkey i ovup duruyodunuz, simdi ne degisti? Donanim haber bu inclemede 10 uzerinden 9 vermis, benim bu incelemede donanim habere notum 10 uzerinden 0.5. Pehh.. Mesut bey, bu mesajimi silin, tamam mi? Sizi kotuledim sonucta!

Gonul ister ki baska bir teknoloji platformuna gecis yapayim ama sansa bak ki o b.k attigimiz Microsoft tekel'i gibisiniz sizde. Baska alternatif yok.

• makinenin ismi maxiIQ ama özellikler ironik

• Konuda ki butun olumsuz yorumlara katilmamak elde degil.

• Arkadaşlar cihaz 2 ay önce elime geçti şirketimizin çalışanları için alıcaktık dolayısıyla bana incelemem için verdiler ve birkaç gün dolu dolu inceledim kesinlikle ipad'e yaklaşamaz dokunmatik hassasiyetini beğenmedim kendi kullandığım lg 4x telefonum daha hızlı dolayısıyla almadık iade ettik

• 1.5 ghz Tegra 3 lu versiyonun kullanildigi lg 4x de 4.7 inc ekran ve 2150 mah batarya ikilisi bir gunu binbir ugrasla zor bela cikarirken 10 inc ekran ve 3000 mah pil kapasiteli tabletin sarjinin ne kadar gidebilecini tahmin etmek pekte zor olmasa gerek..

• quote:

Orijinalden alıntı: marancı

1.3ghz diyor ama görüntüde 1.2 ghz yazıyor

Benim tabletinde cortex a9 1.50 ghz ama 1.2 ghz olarak gözüküyor :(

• quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

Hayret tegra 3 koymuşlar. 500 lira eder.

Tegra 3 un en güçsüz modeli

• quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

quote:

Ben telefonlarıyla kıyaslıyorum :) telefonları o kadar kötü ki bu devrim olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagataykoroglu -- 19 Şubat 2013; 13:24:16 >
  • Antutu 3.1 dan aldığı puan 2578 mi sanırım yanlışlık var.Emek vermişsiniz sağolun ama neden bi inceleme yaparken illa bi yerini eksik bırakıyosunuz anlamıyorum tabletin pil performansı devlet sırrı olsa gerek.

Yada tabletin her şeyi hakkında fikir sahibi olacak kadar kullanmadan 10 dkk lık video inceleme yapmaya yetecek kadar kullanıp kenara bırakıyosunuz aklıma başka bi neden gelmiyor.

EKLEME:Tablet in satışa çıktığını bildiren diğer konuya da yazmıştım o mesajımı buraya yine yazıyorum

Acer A211 in pili de 3260 mA ve oda tegra 3 lü ama kullananlar pilinin 7 saat civarı gittiğini söylüyor.

Bunun pili de büyük ihtimal 7.4 V.tur yoksa 3.7 V. 3150 mA koymak için aptal olmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottmn -- 19 Şubat 2013; 13:20:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoKeR_35

1.5 ghz Tegra 3 lu versiyonun kullanildigi lg 4x de 4.7 inc ekran ve 2150 mah batarya ikilisi bir gunu binbir ugrasla zor bela cikarirken 10 inc ekran ve 3000 mah pil kapasiteli tabletin sarjinin ne kadar gidebilecini tahmin etmek pekte zor olmasa gerek..

Kullanılan ekran teknolojisi bambaşka. 4x hd de ips panel kullanılıyor. Birde parlaklığı 550 nit gibi uçuk bir seviyede. Dünyanın en parlak ekrana sahip telefonlardan biri.

Bu arada evet 3000 mah şaka gibi..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

quote:

Ben telefonlarıyla kıyaslıyorum :) telefonları o akdar kötü ki bu devrim olmuş

Orası öyle. Bu bile bir gelişme

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.