Şimdi Ara

The Times: PlayStation 4'ün İngiltere çıkış fiyatı 300 pound olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• The Times: PlayStation 4'ün İngiltere çıkış fiyatı 300 pound olacak

Sony'nin 20 Şubat tarihinde PlayStation 4'ü tanıtması bekleniyor. Şu an için beklentilerden öteye gidemeyen bu durum, etkilik tarihinin yaklaşmasıyla beraber dedikoduların odak noktası olmaya devam ediyor.

Konuyla ilgili olarak The Times tarafından yayınlanan habere göre PlayStation 4, İngiltere'de 300 pound'luk bir fiyat etiketi ile satışa sunulacak. Haberde diğer ülkeler için herhangi bir çıkış fiyatı belirtilmese de, konsolun ABD'deki çıkış fiyatının İngiltere'dekine göre biraz daha düşük olması bekleniyor. PlayStation 3'ün ABD fiyatlandırmasına bakılarak yapılan tahminlere baktığımızda, yeni nesil konsolun ABD'de 399$'lık bir fiyat etiketiyle çıkışını gerçekleştirmesinin beklendiğini de belirtelim. 

Tahminlerin ne denli doğru olduğu konusunda şu an için kesin bir şey söyleyemesek de, doğru çıkması durumunda yeni nesil konsolun fiyatlandırma konusunda bir hayli rekabetçi olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Sony'nin PlayStation'ın geleceğiyle ilgili olarak neler sergileyeceğini 20 Şubat tarihinde hep birlikte göreceğiz.  

• Türkiyede ne kadar olur acaba

• BENCE TÜRKİYE GİRİŞİ 1199 YADA 1099 OLUR GİBİ

• diyebileceğim tek şey "çüşşşşşşşşşş"
    xbox 500 dolardan bile çıkarsa ps3 ü katlar fakat
    ikisininde pc tabanlı olcağı söleniyor ikisininde gpu'su amd olcak deniyor ee ozaman aradaki fark ne olcak acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dere.beyi -- 18 Şubat 2013; 22:19:58 >
  • TR de PS3 1500 den girmişti piyasaya ABD ve Avrupada 499 $ satılırken

Aralarındaki fark ise Exclusive denen sadece konsola özel çıkacak oyunlar olur
  • Bence konsol almak akıl karı değil ps3ü bir müddet kullanma fırsatım oldu PCye oynanış, kullanım kolaylığı ve performansça yaklaşamıyor.
    Fiyatı da cabası.
    PS4 300 sterlinden yolaçıkarsak 1000tlden aşağı girmez TRye.
    Ayrıca 2.el için de önlem alınırsa oyunlardan haşlanacaktır alanlar.

• Hadi PS4 hadi li li li yar
    Kim ne derse desin PS4 hadi hadi hadiiiiiii
    ohh yeahhh PS4 :)

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Hadi PS4 hadi li li li yar
    Kim ne derse desin PS4 hadi hadi hadiiiiiii
    ohh yeahhh PS4 :)

Benim konsolla sevişen arkadaşım var. Ben sana onuda getiricem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel donanımlı bir pc nin yanından giçbir konsol geçemez arkadaş
  • Oyunları pahalı olduğu sürece konsol almam.

• İnşallah belirtilen tarihde çıkar çünkü artık hiç birşey eskisi gibi değil yoksa hayal kırıklığı ve herkezin alay konusu olur itibarı beş paralık olur sonuçda çocuk oyuncağı değil bu mantıklı düşünün.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezar61

güzel donanımlı bir pc nin yanından giçbir konsol geçemez arkadaş

Çok haklısın...

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Hadi PS4 hadi li li li yarKim ne derse desin PS4 hadi hadi hadiiiiiiiohh yeahhh PS4 :)

buda benim arkadas :D
    link asagida izleyin

http://vimeo.com/4344574

• quote:

Orijinalden alıntı: Kubiya

quote:

Orijinalden alıntı: sezar61 güzel donanımlı bir pc nin yanından giçbir konsol geçemez arkadaş
    Çok haklısın...

kesinlikle katılmıyorum konsolda oyun keyfi bir ayrıdır, controller olsun multiplayer hizmeti v.s. ancak şu konuda hakkınızı yiyem daha iyi görüntüyü pc de çok rahat elde edebilirsin...

• konsol fiyatları normal sonuçta belki 8-10 yıl kullanacağımız bi makine alıyoruz ama oyun fiyatlarına ayar çekmeleri lazım. bu nesilde blurayın artık standart olması çok hoş bi durum. ps4 duyurusunu dört gözle bekliyyorum yeni nesil hakkında gerçek bilgiyi bu tanıtım belirleyecek gibi çünkü xbox ile de aralarında çok fark olmayacak bence.

• Dev ekran karsisinda kablosuz joystick ile oynanan pes/fifa veya herhangi bir shooter'in zevkini hicbir a-s-d vs. tuşu veremez.

• artık çıksada pc için bir kaç donanım alsak ucuzundan bıktım vallahi bunlar yüzünden alamıyoruz adam akıllı bir ürün, çıksada kurtulsak.

• ARKADAŞLAR BÜYÜK PERAKENDE ŞİRKETLERİNDEN BİRİNİN MÜDÜRÜNDEN ALDIĞIM BİLGİYE GÖRE BUNUN İÇİN BÜYÜK DEPOLAR GİRALADIKLARINI DUYDUM YAZA BÜYÜK Bİ İHTİMALLE BU YAZ EVİMİZDE OLUCAK

• quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

quote:

Orijinalden alıntı: wusttikonsol fiyatları normal sonuçta belki 8-10 yıl kullanacağımız bi makine alıyoruz ama oyun fiyatlarına ayar çekmeleri lazım. bu nesilde blurayın artık standart olması çok hoş bi durum. ps4 duyurusunu dört gözle bekliyyorum yeni nesil hakkında gerçek bilgiyi bu tanıtım belirleyecek gibi çünkü xbox ile de aralarında çok fark olmayacak bence.
    10 yıl?

evet 10 yıl. xbox360 ın çıkış yılına bakın sene olmuş 2013 ve yenisi çıktığı anda kaldırılıp çöpe atılmıyor bu konsollar bi süre daha oyun çıkmaya devam ediyor ve oyun çıkarmasalar bile fişe takınca çalışıyor yani kullanılıyor:) ülkemizden örnek için hala ps2 kullanan var hatta yeni alanlar oluyor ikinci el vs. kaç yıl oluyor ps2 çıkalı:) tüketim toplumu olduğumuzdan şaşırmanız normaldir ama:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kubiya

quote:

Orijinalden alıntı: sezar61 güzel donanımlı bir pc nin yanından giçbir konsol geçemez arkadaş
    Çok haklısın...

donanımı kalitesi fln umrumda değil koltuğuma oturup
    istediğim oynun cdsini konsoluma takıp oynamanın zevkini vermez
    ne windows hataları var ne bişey var
    sadece oyun
    tv izlerken bir anda canın oyun oynamak isteyinde kumandadan av tuşuna basıp oyun oyuna başlamak gibisi yok
    yada arkadaşlarınla birlikte koltuklara uzanıp oynamanın zevki yok pc'de

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.