Şimdi Ara

İphone 4 ihtiyaçlarımı karşılarmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim bu telefondan beklentim elime aldığım an deyim yerindeyse kıskanılmak

Kamerası önemli benim için - 2013'teyiz artık ihtiyaçlarımı karşılarmı her anlamda ?

Telefon 8 gb bu arada benim içinde yeterli olucaktır

• kıskanılmak değil de hava atmak senin istediğin.

ip4 ile hava atamazsın bu saatten sonra.

haaa yaşadığın semt varoş semtidir atarsın havanı o zaman
  • 2 yıldır jailbreak yapıp neredeyse her özelliğini kullanıyorum ama hala iphone 4 benim için fazlasıyla yeterli bir telefon. Yinede eline aldığında kıskanılacak bir telefon olmadığı kesin.
  • hava atamazsın ama mantıken telefonu hava atmak için aldığını düşünürsek pek çok şeyi bilmediğin için telefon sana yetebilir.

neyse belki şakasına demişsindir diyerek kendimden örnek vereyim jbden sonra bariz yavaşlıyor telefon bunun nedeni yeni nesil tweaklarda olabilir bilmiyorum ama 4 alıyorsan jb ye bulaşma derim stabilite diye bir şey kalmıyor sonracığıma ios 6 tam anlamıyla kullanamıyorsun ios 7 güncellemesi alacağı şüpeli alsada sadece genel-hakkında menusünde 7 yazar üstüne birde telefon iyice hantallaşır o yüzden alıyorsan 4s veya 5 al
  • telefon hava atmak için alınmaz ki iphone 4 ile bu saatten sonra hava atılmaz. iPhone 3Gs bile benim ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılıyor.
  • İhtiyaca bak.
  • Bulabilirsen 2.el iPhone 3 al. Soran olursa da en azından iPhone kullanıyorum dersin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen alma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yafoo

Sen alma.

niye sanamı batıcak alıp almamam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yafoo

Sen alma.

+1
  • al kardeş hava için alacaksan 4s mi 4 mü kimse anlamaz kasa aynı kasa şekil aynı şekil. yavas artık öldü ölmek üzere diyenlerede bakma onlar takıntılı insanlar normal tlf kullananlar ne yapsın hem şekil hemde oldukca hızlı bir telefon işini görür senide tatmin eder
  • Boyle konular aciliyorsa ip4 ayaga dusecek kadar ucuzlamis demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Namaste. -- 19 Şubat 2013; 0:42:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçma sapan konular açmayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.