Şimdi Ara

Sony, Japonya'da PS Vita fiyatlarında indirime gideceğini açıkladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony, Japonya'da PS Vita fiyatlarında indirime gideceğini açıkladı

Sony, çevrimiçi bir video yayını aracılığıyla 28 Şubat itibariyle Japoya'da tüm PS Vita modellerinde indirime gideceğini açıkladı.

Yapılan kampanya çerçevesinde tüm PS Vita modellerinin fiyat etiketi 19 bin 980 Yen'e(~380 TL) çekilecek. Bu indirimin yanı sıra, PS Vita'yı satın alacak kullanıcılara bir haftalık PlayStation Plus'ı ücretsiz olarak verecek olan Sony, PlayStation Store Reader adlı e-kitap mağazasında da birtakım promosyonlar sunacak. 

Sony'nin ana vatanında yapmış olduğu bu indirim diğer ülkelerdeki oyuncuları heyecanlandırsa da, şirket sözcüsü uluslararası fiyatlar ve gelecek planları konusunda net bir bilgi vermedi.

• 200 dolarda Amerika fiyat olur 200 euro'da avrupa fiyatı
    440 TL verigelerle 500 TL'ye satılır.
  • bu saatten sonra yapsa ne olur yapmasa ne olur anca japonyada satar zaten...

• Çok Gözel Tabi bazı yeni kullanıcılar bilmiyor bazı şeyleri . Zamanında psp içinde ölü doğdu ps3 ölü doğdu .
    Yıllar geçtikçe hangi fimaların hangi konsolları ölü doğmuş herkes gördü . Bu sene içinde PS VITA . Geliştiricilerin de cihaza alışmasıyla yakıp geçecek ortalığı .
    Ahanda buraya yazıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: wustti

bu saatten sonra yapsa ne olur yapmasa ne olur anca japonyada satar zaten...

Bos muhabbet yapmayin daha 1 yillik cihaz.. Kullandiniz mi yorum yapiyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

200 dolarda Amerika fiyat olur 200 euroda avrupa fiyatı 440 TL verigelerle 500 TLye satılır.

haberi okuduğuna eminmisin?..Japonya dışında hiç bir ülke,kıtanın adı geçmiyor neyin hesabını yapmışssın kendince?..

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxx1

quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

200 dolarda Amerika fiyat olur 200 euroda avrupa fiyatı 440 TL verigelerle 500 TLye satılır.

haberi okuduğuna eminmisin?..Japonya dışında hiç bir ülke,kıtanın adı geçmiyor neyin hesabını yapmışssın kendince?..

Yakında görürsün neyin hesabını yaptığımı? Vita Japonya'da mı satılıyor sadece?
  • umarım yakında amerikada da indirim olur. arkadaş varda gidecek

• Avrupadaki güncel fiyatıda bir el konsolu için mantıklı fiyatta aslında ama Türkiye için tabiki aynı şeyi söyleyemicem.Bu indirimler avrupada uygulansa bile bizim işimize yaramaz,hiç bir zaman mantıklı seviyeye inmicek. Yalnız vita her eve lazım bir cihaz sahip olmasamda eski psp deneyimime dayanarak söylüyorum uzun yolculuklarda,otobüslerde,yazlık evlerinde,tuvalette sıçarken master lig felan yapmanın keyfini yaşıyanlar bilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Avrupadaki güncel fiyatıda bir el konsolu için mantıklı fiyatta aslında ama Türkiye için tabiki aynı şeyi söyleyemicem.Bu indirimler avrupada uygulansa bile bizim işimize yaramaz,hiç bir zaman mantıklı seviyeye inmicek. Yalnız vita her eve lazım bir cihaz sahip olmasamda eski psp deneyimime dayanarak söylüyorum uzun yolculuklarda,otobüslerde,yazlık evlerinde,tuvalette sıçarken master lig felan yapmanın keyfini yaşıyanlar bilir

bende alıcam hocam kafaya koydum

500 e kadar bulunabiliyor sanırım şu an tabi kart vs içindemi bilmiyorum

ama dust514 le beleş bir süre idare ederiz artık

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

quote:

Orijinalden alıntı: ekostros Avrupadaki güncel fiyatıda bir el konsolu için mantıklı fiyatta aslında ama Türkiye için tabiki aynı şeyi söyleyemicem.Bu indirimler avrupada uygulansa bile bizim işimize yaramaz,hiç bir zaman mantıklı seviyeye inmicek. Yalnız vita her eve lazım bir cihaz sahip olmasamda eski psp deneyimime dayanarak söylüyorum uzun yolculuklarda,otobüslerde,yazlık evlerinde,tuvalette sıçarken master lig felan yapmanın keyfini yaşıyanlar bilir
    bende alıcam hocam kafaya koydum 500 e kadar bulunabiliyor sanırım şu an tabi kart vs içindemi bilmiyorum ama dust514 le beleş bir süre idare ederiz artık

dust 514 oyunu vitaya gelmiyor yalnız vitaya sadece bir uygulamısı gelcek

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurr84

quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

quote:

Orijinalden alıntı: ekostros Avrupadaki güncel fiyatıda bir el konsolu için mantıklı fiyatta aslında ama Türkiye için tabiki aynı şeyi söyleyemicem.Bu indirimler avrupada uygulansa bile bizim işimize yaramaz,hiç bir zaman mantıklı seviyeye inmicek. Yalnız vita her eve lazım bir cihaz sahip olmasamda eski psp deneyimime dayanarak söylüyorum uzun yolculuklarda,otobüslerde,yazlık evlerinde,tuvalette sıçarken master lig felan yapmanın keyfini yaşıyanlar bilir
    bende alıcam hocam kafaya koydum 500 e kadar bulunabiliyor sanırım şu an tabi kart vs içindemi bilmiyorum ama dust514 le beleş bir süre idare ederiz artık

dust 514 oyunu vitaya gelmiyor yalnız vitaya sadece bir uygulamısı gelcek

sağol hocam

demek alsam jetpack joyride ile başbaşa kalacaktım

dust514 gelse iyiydi :(

• Dövüş oyunları için bile yeter PS VITA.

Persona 4 Golden ve Dead Or Alive 5 Plus akar. Gerisini saymıyorum bile.
  • Japonya'da 380 TL oldu.3-4 Satıcı 430 liradan satsa yaşadık.Olmadı Yunanistan'a gelsin.Nisan da orayada uğrar fiyatlar umarım.Gümrükten geçirebilirmiyiz bunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volkoff_007 -- 18 Şubat 2013; 19:46:44 >
  • vita almaya değerde o dandırık oyunlara o kadar para vermeye değmez. APPLE urunu alırım daha ıyı o yuzden
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkun.t

quote:

Kendisi xbox fanıdır.Cevap vermeye değmez.
  • türkiye burası indirim burada bindirim olarak yansılıtıyor yapılacak birşey yok zulume devam.

• Akıllı telefonlar bu cihazı baltalar dediğimde deli gibi saldıran arkadaşlara selam olsun.

• Japonya'dan aldırabilsek cihazı oyunu burda oynayabilir miyiz? Arkadaşın abisi Japonya'dan bir kadınla evli, 1 paket Parliament'e kandırırım heralde para toplayınca

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orijinalden alıntı: orkun.t

quote:

Kendisi xbox fanıdır.Cevap vermeye değmez.

yav bi bitmediniz gitti. 20 şubattan sonrada hadi artık ps4 çıksın grafikler eskidi falan yazarsınız. Ama o ps3 grafiklerinden bile berbat olan vita oyunlarına ağzınızın suyu akar. çok merak ediyorum bu cihazı kendi kazandığınız paralarlamı alıyorsunuz. Ha grafik için e mobil ama filan demeyin 3 - 4 saat pili gidiyo neresi mobil 2003 te aldığım ngage de o kadar pil sunuyordu :)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.