Şimdi Ara

iPad iPhone uygulamalardan atıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar iyi gunler bende iPad 1 3g 16 gb var insatallous devri kapaninca appvv app appcake gibi uygulamalar yükledim tamam cok guzel ama bazen uygulamalardan atıyor misal bı oyun var mario gibi onu oynuyorum sonunda atıyor ama misal order & chaosu 8 saat geçik oynuyorum atmıyor anlamış degilim bu ram hizlandirma boşaltma filan varmis bunun icin program bilen varmi ? Varsa isim solerse cok iyi olur amma menü geçişlerini degil arka alanı hafifletecek rami işlemciyi artik her neyse hızlandıracak bı program bilen varsa cok iyi olur iyi gunler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: alendarr

Arkadaslar iyi gunler bende iPad 1 3g 16 gb var insatallous devri kapaninca appvv app appcake gibi uygulamalar yükledim tamam cok guzel ama bazen uygulamalardan atıyor misal bı oyun var mario gibi onu oynuyorum sonunda atıyor ama misal order & chaosu 8 saat geçik oynuyorum atmıyor anlamış degilim bu ram hizlandirma boşaltma filan varmis bunun icin program bilen varmi ? Varsa isim solerse cok iyi olur amma menü geçişlerini degil arka alanı hafifletecek rami işlemciyi artik her neyse hızlandıracak bı program bilen varsa cok iyi olur iyi gunler

hocam bazı cracklı uygulamalar bozuk olabiliyor bazen de ram yetersizliği oluyor bu sebepten oyun-uygulamalardan atabiliyor. KillBackground 1.3.1-5 öneririm ios 6 desteğide var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRONİCEXPLORER

quote:

Arkadaslar iyi gunler bende iPad 1 3g 16 gb var insatallous devri kapaninca appvv app appcake gibi uygulamalar yükledim tamam cok guzel ama bazen uygulamalardan atıyor misal bı oyun var mario gibi onu oynuyorum sonunda atıyor ama misal order & chaosu 8 saat geçik oynuyorum atmıyor anlamış degilim bu ram hizlandirma boşaltma filan varmis bunun icin program bilen varmi ? Varsa isim solerse cok iyi olur amma menü geçişlerini degil arka alanı hafifletecek rami işlemciyi artik her neyse hızlandıracak bı program bilen varsa cok iyi olur iyi gunler

hocam bazı cracklı uygulamalar bozuk olabiliyor bazen de ram yetersizliği oluyor bu sebepten oyun-uygulamalardan atabiliyor. KillBackground 1.3.1-5 öneririm ios 6 desteğide var.

harikasın abicim çok yardımı oldu bunun cidden çok sağol bide bu arada oyun bozukmuş onu öğrendim :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: QRONİCEXPLORER

quote:

harikasın abicim çok yardımı oldu bunun cidden çok sağol bide bu arada oyun bozukmuş onu öğrendim :)

önemli değil hocam her zaman.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.