Şimdi Ara

Onyo Powerpad Duo 16GB 7' Tablet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Onyo Powerpad Duo 16GB 7" Tablet bu cihazı almayı düşünüyorum. Hepsiburadada 188 TL uygunmudur s
    zce ürün nasıldır yardımcı olursanız sevinirim.

• 188 lira mi.. bedava gibi ama.. nasil bisey ki

link var mi?

• arkadaşlar gunlerdır ebook okuyucu mu tablet mı dıye bakınırken ben de bunu görüdm
    alan arkadaşlar memnun mu ben sadece cızgı roman, ebook ıcın alıcam? batarya süresi nasıl?
  • Ben aldım arkadaşlar hepsiburada.com'dan. Valla alırken biraz inceledim, kötünün iyisi olsun dedim ama bu parasına göre baya bi iyi. Parasına göre diyorum çünkü 180 liralık (tablet+kalem+kulaklık) 7 inc tablet için çok çok iyi. Oğluma aldım benim telefonu rahat bıraksın diye. Amacım sadece oyun ve yükeyebilirsem e-book.

Görüntü olarak sade ve şık. Sağlam bi kasası var. Plastiktir diye beklerken gayet sağlam çıktı. ön ve arkada kamera olması iyi ama pekte kaliteli resim çekmez tabi. Tek eksiği ram olayı. İki ,işlem yaparken biraz düşünmelisiniz. eğer hızlı bir telefon ve bilgisayarınız varsa fıtık olabilirsiniz. Temple run gayet başarılı. 4 inç telefonun çözünürlüğü 7 inç telefonda pek sırıtmıyor ama telefonu eğdiğiniz zamanlar bazen görüntü netliğini kaybediyor.

Sonuç olarak bu paraya alınabilir. Düşünmeden.

• ben de aldım memnun gibiyim 512 mb ram den dolayı arada takılma oluyor ama fena da değil, dokunmadık orta şeker
    androıd 4.0 jelly bean henüz yok ya da ben yükseltmeyı bılmıyorum
  • 130 tl ye aldık bizde biraz yavaş olsada çocuk/bayanlar için ideal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onyo WB tablet batman superman tazmania bugs banny tweety inanılmaz güzeller çocuklar için ideal sadece 139.90tlwww.kipadirekt.com'da bir kaç yerde daha baktım 250TL ye kadar fiyat var aynı tablet için.

https://www.kipadirekt.com/tablet/Products.aspx?catId=550 çeşitlerine buradan da bakabilirsiniz.
     Onyo Powerpad Duo 16GB 7' Tablet Onyo Powerpad Duo 16GB 7' Tablet

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.