Şimdi Ara

HTC One kopyası GooPhone One ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC One kopyası GooPhone One ortaya çıktı

Yarın ki etkinlikte HTC’nin One modeli ile ilgili lansman yapması beklenirken, aradaki boşluğu değerlendiren Çinli üreticilerin de HTC One tasarımını taklit eden yeni bir model pazara sunacağı ortaya çıktı.

GooPhone firması geçen sene de iPhone 5’ten önce tasarımı birebir aynı olan i5 modelini pazara sunmuş ve dikkat çekmişti. Genelde model sızıntılarını iyi takip eden firma, sadece Çin pazarına yönelik olarak çalışıyor.

Yeni modelin adı GooPhone One olarak belirlenmiş. Modelin detayları bilinmese de Cortex-A7 tabanlı 4 çekirdekli MT6589 işlemcisi, 4.7 inçlik ekran, Jelly Bean işletim sistemi, Lewa kullanıcı arayüzü, 1GB RAM ve 13MP çözünürlükte kamera kullanıldığı tahmin ediliyor. 

Modelin ne zaman piyasaya çıkacağı belirsiz ancak HTC One modelinden hemen sonra olabileceği düşünülüyor. 

• Hani biraz daha zorlasa özellikleri sızan Htc One'la kapışabilir:))) Tasarımı çakma yapmasalarda kendi dizaynlarıyla cihaz çıkarsa bu çinli firmalar iş görür.

• quote:

Orijinalden alıntı: J0K3R61

Hani biraz daha zorlasa özellikleri sızan Htc Onela kapışabilir:))) Tasarımı çakma yapmasalarda kendi dizaynlarıyla cihaz çıkarsa bu çinli firmalar iş görür.

Kendi dizaynı ile ürün çıkaran çinli markalarda var, meizu, xioami, umi, jeayu vs..
    donanımları oldukça tatmin edici, fiyatlarda uygun.

• f

• HTC apple'a her telefon başına bi miktar para ödüyor ama bu firma ne yapacak bilmiyorum yapıştırır ensesine alır parayı patent yüzünden :)

• çinliler kadar uyanık millet görmedim
  • ben gercegini almayi düsünüyorum amaa snapdragon s600 serisinden gelirse alirim yoksa bekliyecem veya tegra 4 olursa yoksa almam Adriano 320 FHD ekranlara yetmiyor bunu herkez billiyor ama uretici firmalar ilk önce bunu satip sonra diyeceklerki biz bunu astik bunuda alin ama yemezzz

• Telefon çıkmadan çakması çıktı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: RAN7843

ben gercegini almayi düsünüyorum amaa snapdragon s600 serisinden gelirse alirim yoksa bekliyecem veya tegra 4 olursa yoksa almam Adriano 320 FHD ekranlara yetmiyor bunu herkez billiyor ama uretici firmalar ilk önce bunu satip sonra diyeceklerki biz bunu astik bunuda alin ama yemezzz

Snapdragon s600 de de adreno 320 var zaten. Sadece frekansı artırılmış versiyonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

çinliler kadar uyanık millet görmedim

Istanbul'da yaşamıyorsunuz anlaşılan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangisi htc
  • [DHTUBE=
    quote:

Orijinalden alıntı: RévivaL

Hangisi htc
    ]

Hicbiri

• Keşke bir baba çıkıp elini taşın altına koyup %100 türk malı telefon firması kursaydı bizde yabancı firmala paramızı vermeseydik bu memlekette dandik çin firması kadar telefon yapacak zengin yokmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

çinliler kadar uyanık millet görmedim

Istanbul'da yaşamıyorsunuz anlaşılan.

Evet...

• quote:

Orijinalden alıntı: RAN7843

ben gercegini almayi düsünüyorum amaa snapdragon s600 serisinden gelirse alirim yoksa bekliyecem veya tegra 4 olursa yoksa almam Adriano 320 FHD ekranlara yetmiyor bunu herkez billiyor ama uretici firmalar ilk önce bunu satip sonra diyeceklerki biz bunu astik bunuda alin ama yemezzz

adriano :D

• quote:

Orijinalden alıntı: web101

Keşke bir baba çıkıp elini taşın altına koyup %100 türk malı telefon firması kursaydı bizde yabancı firmala paramızı vermeseydik bu memlekette dandik çin firması kadar telefon yapacak zengin yokmu?

%100 olmaz. Çünkü işlemci, ekran üretemiyoruz. Onları dışarıdan alıp öyle olur anca.

• kenditarzını yapsa zaten bu özellikle türkiyede çok satar bu telefon

• bu çinliler
  • Kuru gürültü
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtdzdr

Telefon çıkmadan çakması çıktı :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.