Beyler bu Acun Ilıcali mason mu?
22 Cevap9586 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

434 Mesaj
18 Şubat 2013; 13:32:30 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Beyler bu aralar bu acunun mason mu degil mi artismalarini goruyorum da sizin de goruslerinizi alalim dedim. baktigimizda giydigi tisort ve bir showda masonik simgeler goze carpiyor. bu da aklima acaba acun mason mu diye bir soru getirdi. ben de aklimdaki bu soruyu dh'ye tasiyip sizin de goruslerinizi alayim dedim. sizde de oyle mi degilmi nedenleriyle birlikte soylerseniz daha saglikli olur.

http://www.patlakhaber....-illuminati-300x225.jpg

http://www.patlakhaber....ek-sizsiniz-300x194.png

Acunun giydigi tek goz simgeli tisort. Bu goz masonlarin taptigi tanridir. her seyi goren goz, islam dininde deccal demektir.
ayrica damali zemin, sekizgen minare ve bir kubbe ve bunlar gibi birkac tane daha simgeler var. masonlarin bu simgeleri bize gizlice gostererek bilincaltimiza isleyip bizi onlar gibi onlar gibi olmaya onlarin dinini kabul ettirmeye calismaktir. bu cok derin bi konu, kokeni taaa misirda firavunlara kadar dayanir. bu yuzden bu konunun icine girersek cikamayiz.
Simdi, bir sunucu giydigi kiyafetlere dikkat eder degil mi? ozellikle acun ilicali gibi surekli televizyona cikan biri cok dikkat etmelidir.
Birinci soru; acaba acun ilicali bu tisortu bilerek mi giydi masonlarin amacina destek olmak icin?
İkinci soru; bildiginiz gibi masonlarin yukselttigi mason olan christina aguleria, britney spears, lil wayne (yanlis yazmis olabilirim) gibi acunun da birden cok kazanan cok unlu olan biri olmasi tesaduf mu?

Ben henuz karar verebilmis degilim. mason olduguna pek inanasim gelmiyor ama isaretler de aklimi karistiyor dogrusu. bakalim siz ne diyeceksiniz bu konuya

edit: resim linki duzeltild

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redsterling -- 18 Şubat 2013; 13:49:57 >

SAÇIMI TARADIM KESKE YÜZÜMÜ DE TARAYABILSEYDIM

1421 Mesaj

[1 Mayıs 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

18 Şubat 2013; 13:40:15 

Adam zengin diye yapılıyor bunlar böyle kişilere hep kir atıyosunuz neden çekemiyonuz anlamıyorum

Leonard Cohen Hayranları

1348 Mesaj
18 Şubat 2013; 13:40:55 

Fason

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak... Metal Müzik süslü sosyete kızlarının değil,onurlu insanların yaşamla mücadele öyküsüdür.
(wayne's world , wayne's world party time excellent!)

6774 Mesaj
18 Şubat 2013; 13:41:34 

Foton

iPhone 5S 64 GBGold - Apple Store Türkiye

206 Mesaj
18 Şubat 2013; 13:41:42 

İçerik Bulunamadı
Bakmak istediğiniz içerik bulunmamaktadır.

434 Mesaj
18 Şubat 2013; 13:45:13 

quote:

Orijinalden alıntı: cinci1

Adam zengin diye yapılıyor bunlar böyle kişilere hep kir atıyosunuz neden çekemiyonuz anlamıyorum

Ben de oyle dusunuyorum. cunku baktigimzda hep basarili insanlara camur atiliyor, kotuleniyor. ulkemizde bu durumda cok kisi var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

4404 Mesaj
18 Şubat 2013; 13:46:24 

33 Mesaj
18 Şubat 2013; 13:46:51 

adam mason evet. hatta bununla ilgili tişortleri giydi programlarda survivorda falan illuminatı işaretlerini giydi üstüne şuanda arayıp bulamam merak edenler acun illuminati yazın herşey çıkar ss li

7368 Mesaj
18 Şubat 2013; 13:50:50 

Fayton

GTA: Beta Rehberi* | GTA IV: Sırlar* | GTA V: Sırlar* | GTA: PC-Konsol Farkları | GTA V: PC Sürümü Hakkında | GTA IV: Sistem | GTA: Ödüller ve Puanlar | * = Kota uyarısı

2745 Mesaj
18 Şubat 2013; 13:52:33 

quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

Fason

Ne demek fason kardeşim onu da Allah yaratmış, töbe töbe

798 Mesaj
18 Şubat 2013; 13:54:00 

quote:

Orijinalden alıntı: redsterling

quote:

Ben de oyle dusunuyorum. cunku baktigimzda hep basarili insanlara camur atiliyor, kotuleniyor. ulkemizde bu durumda cok kisi var.

belki de onların tarafında oldukları için siyonist dedeler tarafından rol model yapıldılar?
bence siyonizm çatası altında
MTV yi araştırırsanız aynı sistemin uygulandığı belli olur zaten

bana katılmayanlar acunun avukatlığına başlar şimdi

Her Zaman Olduğu Gibi İmzam Yine Kural Dışı! || Hiç bir imzayı beğenmeyen o lanet olası imza kurallarını okumak için tıklayınız.

20 Mesaj
18 Şubat 2013; 13:54:30 

Marilyn Manson bence kardeş

Glory Glory Man United

916 Mesaj
18 Şubat 2013; 13:57:18 

O değilde Aref cinmiş.

"Size düşünecek olanın düşüneceği kadar bir ömür vermedik mi?

154 Mesaj
18 Şubat 2013; 13:59:14 

yok crysis

Steam profili:http://steamcommunity.com/id/mamimon0

434 Mesaj
18 Şubat 2013; 15:38:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet_Şahin

quote:

quote:

belki de onların tarafında oldukları için siyonist dedeler tarafından rol model yapıldılar?

Zaten masonlar muzik sektorunde oldukca yogun bir sekilde calisiyor. asagidaki videoda bunu daha iyi anlayacaksiniz.

not: bu video bir belgeseldir. 50 bolumden falan olusuyor masonlugu, yeni dunya duzenini, masonik simgeleri merak edenlere buyuk bir faydasi dokunacaktir

http://www.youtube.com/watch?v=8_Fyt7yFr-Y

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

243 Mesaj
18 Şubat 2013; 15:39:32 

quote:

Orijinalden alıntı: VICTOR 23

O değilde Aref cinmiş.

En azından daha inandırıcı

1824 Mesaj
18 Şubat 2013; 15:40:18 

ultrason

İletişim Fakültesi

3034 Mesaj
18 Şubat 2013; 15:57:34 

taso

Derdin kendindendir bilmiyorsun, derman yine sendedir görmüyorsun, koskoca alem içinde yerleştirilmiş, sen kendini hala küçük bir şey mi zannediyorsun...

102 Mesaj
18 Şubat 2013; 15:58:56 

Leviathan

794 Mesaj
18 Şubat 2013; 16:00:16 

Proton

İçinde Akan Şey... Ölümün Olacak...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
18 Şubat 2013; 16:28:24 

Mason olabilir

Ayrıca Türk mü orasınıda bilemem

1079 Mesaj
11 Mart 2013; 14:09:02 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet_Şahin

quote:

quote:

Zaten masonlar muzik sektorunde oldukca yogun bir sekilde calisiyor. asagidaki videoda bunu daha iyi anlayacaksiniz.

not: bu video bir belgeseldir. 50 bolumden falan olusuyor masonlugu, yeni dunya duzenini, masonik simgeleri merak edenlere buyuk bir faydasi dokunacaktir

http://www.youtube.com/watch?v=8_Fyt7yFr-Y

O bahsettiğin "gelenler" belgeselini herkes izlemeli dostum

Yoksulluk korkusuyla ömrünü servet peşinde harcayanda gördüm fakirliğin özünü..

29 Mesaj
1 Ekim 2013; 19:14:45 

fason foton fayton diye şakşak geçenler nedenini yazmaya bile üşenmişler gta dan pes den fifadan bi taraflarınızı kaldırıp masonluk ve illuminati okusaydınız hadi geçtim okumadan en üstte verilen patlakhaber linkindeki gelenler videolarını izleseydiniz acun u daha iyi tanırdınız. linki aramaya da üşenirsiniz şimdi

buyur bu haberin altına 51 tane video koymuş adam merak edenler için. ben daha önce izlemiştim hepsini soluk almadan izledim hayata bakışım değişti. kim nedir daha net belli oluyor.

LİNK >> Acun Masonluk ve illuminati

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Beyler bu Acun Ilıcali mason mu?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.234