Şimdi Ara

6.1.2'yi beklemeye gerek varmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar jailbreak sonrası telefonumda ufak tefek sorunlar var ve full restore düşünüyorum sizce 6.1.2 yi beklemeye gerek var mı ?

• Çok beklemezsin çıkması yakındır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence restore yap .. gelince güncelle isteğe bağlı jb yapıp yapmaman sana kalmış
  • Bence jbli kullan eger sıkılırsan ciktiginda yeni guncellemeyi yaparsin. Cikacak guncelleme belliyken guncel versiyonu yuklemeye gerek yok diye dusunuyorum. Jailbreak fani oldugumu dusunmeyin, hayatim boyunca jb yapmadim yapacagimi zannetmiyorum. Ancak jbli kullanin yeni versiyona gecersiniz.

• jbli kullanip yeni versiyona gecmek mantıklı geldi tsk arkadaslar
  • yeni versiuona jb cikmayabilir.

• ben de 3-4 yılldır jb yampıyordum..geçenlerde bir heves 6.1.1 jb yaptım ama cok hoşuma gitmedi..telefon kapanıyor acılıyor..yüklediğim tweaklar devre dışı kalıyor felan..ben de restore çektim tekrardan..fakat en çok hoşuma giden şey şu ncsetting oldu..o uygulama yı jb siz cihazda kullanabilsem başkada birşey istememm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: EHABERDAR

ben de 3-4 yılldır jb yampıyordum..geçenlerde bir heves 6.1.1 jb yaptım ama cok hoşuma gitmedi..telefon kapanıyor acılıyor..yüklediğim tweaklar devre dışı kalıyor felan..ben de restore çektim tekrardan..fakat en çok hoşuma giden şey şu ncsetting oldu..o uygulama yı jb siz cihazda kullanabilsem başkada birşey istememm..

tam olarak aynı durumdayız bende restore etsem mi diye düşünüyorum
  • Benim için cihazın stabil olması daha önemli .. Tamam jb ile güzel seyler yapılıyor cihaz farklı bir güzellik kazanıyor ama stabil olmuyor ( ben de becerememiş olabilirim) .. Birde Önemli repolar dışında pek birşey yüklemedim.. Toplam 10 tane de tweak yükşemişimdir.. Benim tavsiyem restore et gitsin..

• 6.1.1 de şarj gayet iyi, beklemeye gerek yok bence.

• Cikacagi kesin mi ki beklemeye gerek var mi diyorsunuz?

•  6.1.2'yi beklemeye gerek varmı ?

Apple iPhone'ların şarjını çabucak tüketen sorunu bu hafta çözüyor.
    iPhone'larda güvenlik zaafiyetine neden olan ve şifreli ekranların dahi kolayca çözülmesini sağlayan iOS 6.1.1 güncellemesinde sıkıntı bu hafta sona erecek.

Apple'a yakın kaynaklardan iFun'ın haberine göre Apple bu hafta içinde iOS 6.1.2 güncellemesini yayınlayacak. Tam olarak hangi gün olduğu bilinmese de Apple'ın gelen şikayetleri incelediği ve hataların güncellemeden kaynaklandığını kabul ettiği söyleniyor.

iOS 6.1.1 güncellemesi sadece güvenlik zaafiyeti yaratmamış, aynı zamanda iPhone 4S'lerin bataryasının çok daha hızlı tükenmesine neden olmuştu.

kaynak:http://www.haber365.com/Haber/iPhone_Sahiplerine_Mujde/1

• Arkadaşlar JB OTA üzerinden güncelleme yapınca gidiyor değilmi sorunsuz bir şekilde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

Arkadaşlar JB OTA üzerinden güncelleme yapınca gidiyor değilmi sorunsuz bir şekilde?

Hayır, çakılıp kalırsın elmada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdm24

quote:

Arkadaşlar JB OTA üzerinden güncelleme yapınca gidiyor değilmi sorunsuz bir şekilde?

Birdaha JB yaparsam namerdim Nasıl yapacağım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Erdm24

quote:

Birdaha JB yaparsam namerdim Nasıl yapacağım

6.1.2 çıkınca, iTunes ile restore edeceksiniz.. JB'li iken aldığınız yedeği sonradan geri yükleme yapmayın.. en iyisi temiz restore

• Bu basliklarda meshur oldu son zamanlarda sunu beklesemmi beklemesemmi yok sanki hisse senedi alip stacaksin bekle yada bekleme naparsan yap hoca

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.