Şimdi Ara

Sony Xperia Z video inceleme 'Tüm bildiklerinizi unutun!' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.015
Cevap
16
Favori
61.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Video felç . Herkes bu anı bekliyormuş anlaşılan :)

• en kötü ihtimal mp3 formatinda dinlemek . :D

• Bu telefon normal bir kullanıcıya fazlasıyla yetecek bir telefon ,herseyiyle favori modellerden biri olacak ,diğer xperia modellerinden daha çok satacak.
  • Anlamadığım nokta sony telefonu kullanmadan kotuleyen arkadaşlar samsung size ne kadar ödüyor, şu an kullanıyorum , iphone5 , samsung s 3 ten kat kat iyi Sony Xperia z , önce bir kullanın sonra yorum yapin, yardakcilik yapmayın objektif olun

• şu video youtube atsanız harika olur

• abi kusura bakmayında 53 dk incelememi olur :/ 10 günde anca izlenir bu video

• Tarayıcı, oyun performansı ve kamerası hayal kırıklığı oldu benim için muhtemelen yeni htc one ın performansı da aşağı yukarı bu şekilde olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SONY Like No Other...
  • Cihaz alınabilir. zaten ben telefonda oyun oynamam. filmde izlemiyorum sadece haritai fotoğraf, video ve internet gibi özelliklerini kullanıyorum bu telefonu alacağım. IOS dan Android geçmek biraz beni zorluyacak. Telefon daha piyasada değil bu küçük eksikleri güncelleme ile kapanacaktır. İnceleme için tşkler DH.

• 2000 bin liraya telefon alıcam oyunları akıcı oynayamıycam, bunu alan full hd diye alır ekranla sürekli bakışır, ayrıca Erdi bey sanırım telefonu iyi göstermek için lansmanda tembihlenmiş canlı yayında da yazılımsal falan düzelir diyordu fotoğraf kalitesi için, Mesut Çevik ise objektif.
  • Aksam kesin izlerim kendi fikrimi yazarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Merhaba ben Erdi ÖZÜAĞ" derken ki yuz ifadesi nedir öyle :)

• Akıcılık, kamera, ekran , tarayıcı performansı değerlendirilirken nasıl Lumia 920 veya HTC 8Xle kıyaslanmaz?? Şaşırtıcı.

• Henüz çıkmamış, daha da önemlisi hiçbir güncelleme almamış cihazı 2-3 güncelleme alan cihazlarla karşılaştırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz40 -- 17 Şubat 2013; 23:23:38 >
  • Çıkar çıkmaz alacağım diyordum bu telefonu fakat, videoyu izledikten sonra Samsung Galaxy SIV'ü beklemeye karar verdim.

• sayın mesut ve erdi bey acaba gün geçtikçe oyunlar hakkında xperia z üzerinden herhangi bir gelişme olursa bilgilendirebilirmisiniz çünkü ben bu telefonu iki ay sonra almayı planlıyorum eğer oyun güncellemeleri gelirse

• Bu incelemeden sonra yine Nexus4 e geri dönüyorum. Teşekkür ederim inceleme için..

• Arkadaşlar Merhaba,

Başkalarının görüşlerine saygı duymayı öğrenmek istemeyenler, kendi fikrini kanun sayıp herkese kabul ettirmek isteyenler ve gözü kararmış marka fanatiklerinin mesajlarını kaldırmış bulunuyorum.

Arada düzgün yazılan mesajlar da ileride tartışma yaratmasınlar diye kaldırılmışlardır. Lütfen bu arkadaşlar kusurumuza bakmasınlar.

Aynı şekilde devam edilmesi durumunda bölüme giriş izinlerini kaldırmaya kadar giden yaptırımlar uygulanabilir.Lütfen cihaz ile ilgili bir fikriniz var ise yazın, cihazı almayı planlıyorsanız görüşlerinizi ve nedenlerinizi paylaşın, soru soranlara verebilecek cevaplarınız var ise cevap verin fakat kimsenin fikrini değiştirmeye kalkmayın.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Sony'nin bugüne kadar ki en yaptığı en etkileyici ürünlerden biri.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.