Şimdi Ara

Blitz Brigade için kısa bir oynanış videosu yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Gameloft'un geçtiğimiz ayın sonlarında duyurusunu gerçekleştirdiği, çoklu oyuncu modu üzerine kurulu olan FPS oyunu Blitz Brigade için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.

Yaklaşık 30 saniyelik bir gösterim sunan videoda, oyunun genel oynanış dinamikleri gözler önüne seriliyor. Takım oyunu üzerine kurulu olan oyunda; topçu, keskin nişancı ve gizli ajan gibi 5 farklı sınıfın yer alırken, her bir sınıfın kendine özgü özelliklerinin bulunuyor. Kırmızı ve mavi takımın ölüm kalım savaşının gözler önüne serildiği videoda helikopter, tank ve arazi araçlarının kullanılabilmesi de dikkat çekerken, çeşitli silah ve güç arttırmalarının da yapımda yer aldığını belirtelim.

Hali hazırda Fransa Appstore'da test aşamasında olan Blitz Brigade'ın evresel olarak yayınlanması için henüz kesin bir tarih verilmezken, iOS ve Anroid platformları için geliştirilen yapımın Free to Play olduğunu bir kez daha hatırlatalım.

• oyun zaten fransa store dan indirilirse oynanabilyor ama multiplayer için token sistemi getirmişlerki bir süre sonra bu token'ları para ile almak gerekiyor ki multiplayer oynanabilsin. Real Racing 3 de olduğu gibi gene jb yapıp cihaz kullananlar bir kuruş vermeden oynayacaklar, jb yapmayan dürüst kullanıcılar ise para vermeye mahkum edilecekler. Firmalar yanlış yapıyorlar ama acaba farkına ne zaman varacaklar.
  • Hayırlısı. =) Adamlar saçma sapan şeyler yapmaya devam ediyor aslında en güzeli bir kaç online oyun bulundurucaksın gerisi sp tarz oyunlar olucak. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gduman

oyun zaten fransa store dan indirilirse oynanabilyor ama multiplayer için token sistemi getirmişlerki bir süre sonra bu token'ları para ile almak gerekiyor ki multiplayer oynanabilsin. Real Racing 3 de olduğu gibi gene jb yapıp cihaz kullananlar bir kuruş vermeden oynayacaklar, jb yapmayan dürüst kullanıcılar ise para vermeye mahkum edilecekler. Firmalar yanlış yapıyorlar ama acaba farkına ne zaman varacaklar.

Oyunda şuanda Tokenler bedava yani istediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

Ayrıca bu video yayınlanalı neredeyse 2 hafta oluyor.

Oyun ile ilgili her türlü soruyu bu açtığım konudan sorabilirsiniz:http://forum.donanimhaber.com/m_71483551/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DewMac -- 17 Şubat 2013; 21:07:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: DewMac

quote:

oyun zaten fransa store dan indirilirse oynanabilyor ama multiplayer için token sistemi getirmişlerki bir süre sonra bu token'ları para ile almak gerekiyor ki multiplayer oynanabilsin. Real Racing 3 de olduğu gibi gene jb yapıp cihaz kullananlar bir kuruş vermeden oynayacaklar, jb yapmayan dürüst kullanıcılar ise para vermeye mahkum edilecekler. Firmalar yanlış yapıyorlar ama acaba farkına ne zaman varacaklar.

Oyun ile ilgili her türlü soruyu bu açtığım konudan sorabilirsiniz:http://forum.donanimhaber.com/m_71483551/tm.htm

O konuyada ayni seyleri yazdim zaten :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

O konuyada ayni seyleri yazdim zaten :)

O konudada belirttiğim gibi şuanda tüm Tokenler ücretsiz ve istediğiniz kadar oynayabilirsiniz.
    Ayrıca o konunun adresini, herkesin yararlanması için verdim :)
    Blitz Brigade için kısa bir oynanış videosu yayınlandı

• Bu oyunu uzun zamandir bekliyorum androide ne zaman cikacak acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Bu oyunu uzun zamandir bekliyorum androide ne zaman cikacak acaba ?

Gameloft firması şuan için belirli bir tarih vermedi.

• Sistem gereksinimi nedir acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: umutyldz

Sistem gereksinimi nedir acaba ?

Sistem gereksinimi derken ne demek istediniz? Bu oyun mobil platformlara çıkacak.Eğer hangi mobil cihazları destekliyor diyorsanız tam olarak bilgim yok.

• Her android telefonun ram i işlemcisi aynı değil her android telefon kaldırır mı bu oyunu demek istedim .

• Bf heroes + tf2 karisimi bisey. Guzel olacagi kesin

• eskiden ne oyun oynardım bee..

güzel bi oyuna benziyor...

tam oğluma göre... :)
  • Bu oyun başka mağazalara gelmeyecek heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smile75

Bu oyun başka mağazalara gelmeyecek heralde.

Oyun daha resmi olarak açıklanmadı.Zaten araştırırsan Coming Soon yazıyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Smile75

Bu oyun başka mağazalara gelmeyecek heralde.

Oyun daha resmi olarak açıklanmadı.Zaten araştırırsan Coming Soon yazıyor.

Bilmiyordum, sağolasın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.