Şimdi Ara

atm günlük para çekme limiti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
21.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • vakıfbank atmden günlük limit olan 1500 tl'yi çektim. Şimdi bugün o atmden mi para çekemiyorum yoksa hepsinden mi? Yani başka atmden para çekebilir miyim bugün?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hepsinden çekemezsin ulan akbankın atmlerinden 1000 tl sadece limit pc falan alacaksam yetmiyor bankada sıraylanda uğraşmıyorum kredi kartı ya da bakamatik kartıyla ödeme de yapmam çifter çifter çektikleri oluyor uğraşamam
  • Akbank kadar saçma bir banka yok. Müşteri hizmetlerine koca bir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marpuç

vakıfbank atmden günlük limit olan 1500 tl'yi çektim. Şimdi bugün o atmden mi para çekemiyorum yoksa hepsinden mi? Yani başka atmden para çekebilir miyim bugün?

GÜNLÜK 1.500 TL İSE VE ONU ÇEKYİYSENİZ TÜRKİYE GENELİ AYNI ARTIK HİÇ BİR ATM DEN ÇEKEMEZSİNİZ
  • valla vakıfbank dan 5000 tl ye kadar bir kerede çekmiştim 2 sene önce,hala aynımıdır bilemem
  • quote:

vakıfbank atmden günlük limit olan 1500 tl'yi çektim. Şimdi bugün o atmden mi para çekemiyorum yoksa hepsinden mi? Yani başka atmden para çekebilir miyim bugün?

1500tl çok az sanmıyorum öyle olduğunu hocam emin misiniz?
  • Başka banka hesabına eft yap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1 9 0 7

quote:

1500tl çok az sanmıyorum öyle olduğunu hocam emin misiniz?

ayenen öle.garanti ve akta bu limit 1000tl.hele bugun akbankın bir yeniliğini daha öğrendim helal olsun valla.kendi hesabımı kartsız işlem yapmak için akbankın atm sinden para yatırım dedim benden hafta sonu diye 10tl işlem ücreti kesiyordu iptal ettim.lan tam şerefsiz olmuş bunlar.başka banka hesabına göndersem neyse.hesabım ak banta kullandığım bankamatik akbankın ve bunun için 10 tl kesiyor

• konuyu hortlattım ama 2 yıl geçmiş hala ak bank 1000 TL günlük limit var.
  • yıl 2016 vakıfbank hala 1500tl sınırlaması mevcut :)
  • Arkadaşlar merhaba, konu hort olacak ama akbank günlük para çekme limiti şuan ne kadar? Bilen var mı şahsen yarın akbank atm'sinden para çekeceğim ancak hala 1000 tl ise durum vahim. Farklı önerileri olan varsa eğer dinlemek isterim şimdi atm'ye kadar gidip de parayı çekemeden dönmek de istemiyorum. akbank günlük para çekme limitini hala 1000 tl de tuttuysalar yazıklar olsun. Enpara'da 3000 bin tl diye duydum ama ondan da emin değilim.
  • Konuyu hortlatayım bari, bankaki bütün parayı değier banka hesaplarıma paylaştırıp eft yapsam sonra aynı gün hepsinden çekerim herhal. 

• marseltalon M kullanıcısına yanıt

Bazı bankaların kendi içindeki atm lerden çekerseniz günlük limitiniz daha yüksek olabiliyor. Bankaya sorabilirsiniz.

• iş bankasından tek seferde 3000 tl almıştım atm de 4000 tl sınır vardı sanırım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.