Şimdi Ara

Rocksmith [ANA KONU] (Realtone Cable - NoCable, DLC, Custom Songs) (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.176
Cevap
44
Favori
98.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazı şarkılar menüde gözüküyor (örn. Blink 182 - Anthem part2) ama play dediğim zaman takılıp kalıyor. Play butonu yanıp sönüyor öylece bekliyor. Sorun nedir acaba?

Bir de zorrentten indirdiğim toplu DLC'leri olduğu gibi oyunun DLC klasörüne atıyoruz, başka bir işlem yok değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eternal soul -- 9 Temmuz 2014; 18:44:58 >
  • Real tone cable ile oynarken cızırtı duyanlar için çözüm.

Oyunu ilk açtığınızda new profile oluştururken karşınıza calibration ekranı gelecektir.Bu ekrandayken mute your strings dendiği zaman, ellerinizle telleri kapatın kısa bir süre, sonra hemen ellerinizi telden çekin. Sonra tellere vurmanızı isteyecektir. Tellere vurun. Sonra yine mute your strings dendiği zaman, tekrar telleri elinizle susturun. Ve hemen ellerinizi telden çekin.

Bu şekilde yapmazsanız oyundayken arkafonda cızırtı duyabilirsiniz.
  • Kargo bugün geldi, kargocu 15$ etiketlemiş gümrük sorun olmasın diye, kablolarda sıkıntı yok. 29$'lık olan (Bulk PACKAGING) almıştım fakat ayrı kutusunda gayet güzel bir şekilde geldi. Japon sürümü sanırım, bir de içinbir cd key çıktı ne işe yaradığını çözemedim.

http://mariio128.com/rocksmith-real-tone-cable-bulk-packaging-ps3-xbox-360-pc-us.html
  • arkadaslar oyunu malum sitelerden indirdim fakat çalışmıyor. çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. no cable ile çalıştırabilen varsa iletişime geçebilir mi ?
  • custom songs nerede

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek bir sorunum var: Şarkıların ses efektleri gelimiyor. Böyle dümdüz bir clean tonda çalıyorum bütün şarkıları. Bunu bilen çözen var mı?
  • Merhaba arkadaşlar yakın zamanda bir real tone cable almak istyorum xbox 360 için.
    Link

sizce uygunmudur?Alan arkadaşlar bilgi evrirse sevinirim gümrükte sıkıntı olumru?
  • Bu oyun iPad'e de çıkacak diyolardı, bilgisi olan var mı ne oldu?
  • http://www.dx.com/p/usb-2-0-guitar-audio-cable-305cm-length-118467#.U8TIKvl_uE4

arkadaşlar bu kablonun farkı nedir? 12 dolarcık. çalışmaz mı?
  • No cable sorununu hallettim. fakat şu cızırtı sinir bozucu. bi tune bile yapılmıyor cızırtıdan kabul etmiyor. ses kartım ile mi alakalıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Finch

No cable sorununu hallettim. fakat şu cızırtı sinir bozucu. bi tune bile yapılmıyor cızırtıdan kabul etmiyor. ses kartım ile mi alakalıdır ?

Hocam rocksmith.ini dosyasından latencybufferı 0 yap diyenler var, Win32UltraLowLatencyMode u 0 yap diyenler var. Bende işe yaramadı ama bi dene istersen. Dün dümdüz clean tonda çalıyordum bugünde arı kovanı maşaallah nedenini anlamış değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkuaz

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Finch

No cable sorununu hallettim. fakat şu cızırtı sinir bozucu. bi tune bile yapılmıyor cızırtıdan kabul etmiyor. ses kartım ile mi alakalıdır ?

Hocam rocksmith.ini dosyasından latencybufferı 0 yap diyenler var, Win32UltraLowLatencyMode u 0 yap diyenler var. Bende işe yaramadı ama bi dene istersen. Dün dümdüz clean tonda çalıyordum bugünde arı kovanı maşaallah nedenini anlamış değilim.

eyvallah hocam çok saolun valla ya. dediklerinizi yaptım sorun düzeldi mis gibi oldu oyun :D çok teşekkürler :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

http://www.dx.com/p/usb-2-0-guitar-audio-cable-305cm-length-118467#.U8TIKvl_uE4

arkadaşlar bu kablonun farkı nedir? 12 dolarcık. çalışmaz mı?

onun olacağını sanmıyorum benc onu alıp 24 tl verip riske gireceğine 63 tl verip real tone cable alman dah amantıklı :)

edit:
    oluyormuş galiba :D
    http://www.youtube.com/watch?v=snDzM1N87FY

Ama ben yinede real tone alacağım xbox 360 da kullanabilmek için :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheStarBox -- 16 Temmuz 2014; 0:50:03 >

• TheStarBox kullanıcısına yanıt
    ahaha bildiğin çalışıyor usta, boşa 60 lira vermeyin. kaldı ki kargo ücreti ile 60 ı çok geçiyor? kargo bedava olan orjinal cable nerde var? bir göstersenize linkini? lütfen.
  • quote:

ahaha bildiğin çalışıyor usta, boşa 60 lira vermeyin. kaldı ki kargo ücreti ile 60 ı çok geçiyor? kargo bedava olan orjinal cable nerde var? bir göstersenize linkini? lütfen.

Link

Ücretsiz Kargolu link burada.Ben bunu almayı düşünüyorum.Hem bilgisayar hem Xbox İçin.Satıcının Profilindede sorun yok,güven oranı yüksek birisi.60 tl verip her cihazda kullanmak varken 24 tl verip sadece c de kullanmak birde birton crackle falan uğraşmak bence gereksiz :)

edit:İndirimdeymiş ürün 29$ dı 35 dolar olmuş :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheStarBox -- 16 Temmuz 2014; 3:50:48 >

• quote:

Link

Burada xbox oyunu ile birlikte 76 tl ye geliyor.
    Orjinal kullanan biri olsam hiç düşünmez alırdım ama oyunu zaten ücretsiz olarak dvd ye çekeceğim.öte yandan 60 tl ye gelen kabloyu 16 tl fark verip oyunlu almakta var...
    aklım da deli sorular

bu arada attıklarımın ikiside free shipping.

• oyun playstorede 80 lira ttnetli iseniz 12 ay taksit var orjinal alın derim
  • arkadaslar bu costum şarkılar hakkında yardımcı olabilecek var mı ? malum bi siteden 400+ songs dlc indirdim. dosyaları dlc klasörüne attım oyunda şarkılar gözüküyor çalmak istediğimde ise tuning kontrolünden sonra hiçbirşey olmuyor normalde hani şu gitar ve perdelerin geldiği yer çıkmıyor orda takılıyor. sebebini bilen var mı acaba ?
  • n11.comdan almayı düşünüyorum kabloyu kaç günde gelir bilginiz varmı ?
  • Google'dan "Rocksmith Custom Song Toolkit" diye aratın, gerekli dosyalara ve videolara ulaşabilirsiniz. Şarkı dosyalarını sadece klasöre atmak yetmiyor, her şarkının bir onay kodu olması gerekiyor, bu programla onaylı kodları custom songlara ekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enfarktus -- 18 Temmuz 2014; 18:36:44 >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.