Şimdi Ara

Ispanyada telefonsuz kaldim,gevey kodu yardim lutfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben Ispanya ya okumaya geldim daha once Istanbulda gevey li bir Iphone 4s ios 6 kullaniyodum,yoigo diye bir hat aldim burda ve gevey kodunu bulamiyorum lutfen yardimci olabilirmisiniz,telefonum sprinte kilitli oldugu icin factory unlock da yaptiramadim,lutfen yardim edin ailemi ariyamiyorum,bir vodafone yu yani kontorlu vodafone la denedim o da hat gelmis gozukuyor ama ne aranabiliyorum ne aradigimda caliyor,simdiden yardimlariniz icin cok tesekkurler,iyi aksamlar.

• Sprint kodu : 3160101

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevabın için teşekkürler ama telefonum zaten sprinte kitli ben Yoigoyu kullanmak istiyorum ama yoigonun gevey kodunu hiçbiryerde bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: mobildepocu

Cevabın için teşekkürler ama telefonum zaten sprinte kitli ben Yoigoyu kullanmak istiyorum ama yoigonun gevey kodunu hiçbiryerde bulamadım

Kilit açmak için cihazın hangi operatörden çıkdığı önemlidir yani sprint'in kodunu girersin ardından hangi sim'i takmak istiyorsan takarsın.

Not : Bir işe yaramaz ama bu da Yoigo kodu - 2140400

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akid -- 17 Şubat 2013; 15:20:42 >
  • Çok teşekkürler deneyeceğim hemen,çnkü menüde sprint telefonumu kitleyeni önce seçiyorum zaten snra neye açıcağımı soruyo kodu istiyo

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.