- x
Dsmart + İnternet 63 Tl
52 Cevap4084 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

502 Mesaj
16 Şubat 2013; 21:57:38 

Bu gün D Smarttan arandım. D Smart Maxi paket + Uydu alıcısı + Limitsiz internet 63 Tl. Dediler sizce nasıl ?

Daima Gülümse

2837 Mesaj
16 Şubat 2013; 22:05:27 

Hd yayin mi ? ayrica herkes icin gecerli mi ki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Nikon D80 Body + Nikon Nikkor 50 mm 1.8 D

752 Mesaj
16 Şubat 2013; 22:10:45 

Ben kullaniyorum .memnunum .hd degil benimki. Yeni uye olarak , 62,5 oduyorum her ay

1015 Mesaj
16 Şubat 2013; 22:15:19 

Yalin internet fiyati mi bu ?
HD yayin dahil mi ?

HP Pavilion DV6 6115st - Samsung Galaxy S3 Mermer Beyazı 16GB (+32GB Kingston Class 10) - XboX 360 Elite 120GB + Kinect Bundle - Logitech z5500 - Dark HD Minibox

1571 Mesaj
16 Şubat 2013; 22:20:19 

0
">https://www.dsmart.com....ontent/limitsiz_(1).jpg

0

PSN: Oz_Oz35
Diablo Battletag: ariaven#1944

Philips 46PFL9705 - Sony BDV-N790W-Sony Playstation 4 - - Egreat M34A - LG G2 - Ipad 4 Retina Display 16GB - Honda Civic 2012

126 Mesaj
16 Şubat 2013; 22:20:30 

0

https://www.dsmart.com....mart--limitsiz-internet

63 tl maxi paket
https://www.dsmart.com.tr/Paketler/maxi-paket

AKN 50 gb
24 ay taahhütlüdür.
Dıs kurulum hizmeti ayrıca ücretlendirilir.
D-Smart aktivasyon (iç kurulum) bedeli tek ödeme (40TL) ya da 24 ay boyunca aylık 2TL
Tercihe göre taahhüt süresi boyunca kablolu modem ayda 1TL'ye, kablosuz modem ayda 2TL
Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere %0,948 oranında D-Smart Net faturasına yansıtılır.

ТħưŋďєгЄ

3178 Mesaj
16 Şubat 2013; 22:25:18 

Yalın adsl için ekstra ücret var, 76 tl ödüyorum..

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1054 Mesaj
16 Şubat 2013; 22:26:37 

evde internet ve telefon yok.
hiçbirşey bağlı değil

internet + yalın telefon + hd sinema paketi ne kadar??

digiturkte
internet + yalın telefon + hd sinema paketi + belgesel 73 tl imiş

DURMUŞ SAAT BİLE GÜNDE 2 DEFA DOĞRU GÖSTERİR

1361 Mesaj
16 Şubat 2013; 22:32:30 

İnternet performansı nasıl?

http://www.bakimist.com- Amerikan Pazarı-Kozmetik ve Bitkisel Ürün Satış

752 Mesaj
16 Şubat 2013; 22:50:17 

Ben cok memnunm .50 gb kota dior ama ben gectigim halde bile dustugunu gormedim hizin . Kontrol etmiolar heralde

176 Mesaj
16 Şubat 2013; 22:57:06 

Ben geçenlerde arayıp görüştüm. Aldığım bilgiler yukarıdaki arkadaşın açıklamasın ek olarak şöyle;
63TL lik paketin içeriğindeki yayın hd yayın değil. Hd isterseniz +6TL daha verip 69TL fatura ödüyorsunuz.
Ayrıca yalın internet istersenizde +10TL veriyorsunuz ve toplam 79TL ödüyorsunuz.
Bana kalırsa avantajlı değil. Çünkü 24 ay taahhüt ve 40TL ilk abonelerden para alınması kötü. Ayrıca sırf hd izleyeceğim diyede aylık 80TL fatura bana fazla geldi.

2425 Mesaj
16 Şubat 2013; 23:03:06 

bende kullanıyorum hd paketi, hem internetten hem dsmart hd'den acayip memnunum,herkese tavsiye ederim

Psn:Gllazer - Glazzer_tr
Xboxlive:Gllazer
Wii: Gllazer

3178 Mesaj
16 Şubat 2013; 23:05:56 

quote:

Orijinalden alıntı: glazer

bende kullanıyorum hd paketi, hem internetten hem dsmart hd'den acayip memnunum,herkese tavsiye ederim

Verilen hizmet gerçekten çok iyi

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3117 Mesaj
16 Şubat 2013; 23:05:59 

ttnette 39tl telde yok adamlar dsmartıda satıyor bedava verdikleri hiçbir şey yok

PS51E490 51" Series 4 Plasma TV LOGITECH X540 LENOVO N500 NS76NTX XBOX 360 PAL ARCADE DREAMBOX 800 HD AINOL NOVO AURORA 2 FORD FOCUS TDCI TREND

32 Mesaj
16 Şubat 2013; 23:47:18 

yanlış işlem yapıp, kafasına göre paketimi yükseltip, 16 lira gelmesi gereken faturamı 41 lira gönderen D SMART, 2 ayda ancak eski paketime çevirebildi tarifemi.

dua edin netiniz falan kopmasın 6 ayda tekrardan bağlantınızı sağlarlar.

fiyat çok iyi, müşteri hizmetleri işlem hızı 0 (sıfır)

8 Mesaj
16 Şubat 2013; 23:49:42 

bende kullanıyorum, 8mbps hıza kadar deniyor ama ben son 1 aydır torrentten 940kb/s altına düşmüyorm. Daha öncesinde bulunduğum mevkinin hatlarında sorun olması sebebiyle çok düşük hız sağlıyorlardı, mail attım sorunu çözdüler.

İlk ay yanlış anlaşılma sonucu bana yanlış bir tarife açmışlardı, Telefonla itiraz ettim ve o ayın ücretini almadılar. Her sorunumda mutlaka yardımcı olmaya çalıştılar.

Aylık 80tl'ye full hd + 8mbps'ye kadar kullanıyorum. Çok memnununum, tavsiye ederim.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Şubat 2013; 3:15:35 

44 tl ye 8mb 50 akn var ttnette.

aylığı 12 tl ye gelen digitürk var . http://forum.donanimhaber.com/m_71064410/tm.htm

56 tl ye bu işi bitiriyorsunuz.hem hd seyrediyorsunuz hemde keyif paketi var 2 tane seçbeğen al :)

bence en iyisi bu .
digitürkünde internetli kampanyası var ama dopingmiş sanırım pek iyi değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaiser şoze -- 17 Şubat 2013; 3:15:51 >

8 Mesaj
17 Şubat 2013; 3:21:25 

quote:

Orijinalden alıntı: kaiser şoze

44 tl ye 8mb 50 akn var ttnette.

aylığı 12 tl ye gelen digitürk var . http://forum.donanimhaber.com/m_71064410/tm.htm

56 tl ye bu işi bitiriyorsunuz.hem hd seyrediyorsunuz hemde keyif paketi var 2 tane seçbeğen al :)

bence en iyisi bu .
digitürkünde internetli kampanyası var ama dopingmiş sanırım pek iyi değilmiş.

hocam o paketi bende inceledim ama işime gelmedi, dsmartta full paket, (belgesel-haber-müzik-çocuk sinema-dizi-spor-şamp. ligi) aklınıza ne gelirse hepsi birlikte 80tl veriyorum bide HD. . digiturkun 12 tllik paketinde sadece ikisi seçilebiliyor diye biliyorum.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Şubat 2013; 3:30:05 

quote:

Orijinalden alıntı: dr_eros85

hocam o paketi bende inceledim ama işime gelmedi, dsmartta full paket, (belgesel-haber-müzik-çocuk sinema-dizi-spor-şamp. ligi) aklınıza ne gelirse hepsi birlikte 80tl veriyorum bide HD. . digiturkun 12 tllik paketinde sadece ikisi seçilebiliyor diye biliyorum.

24 ay taahhütlüdür.
Dıs kurulum hizmeti ayrıca ücretlendirilir.
D-Smart aktivasyon (iç kurulum) bedeli tek ödeme (40TL) ya da 24 ay boyunca aylık 2TL

digitürkte kurulum çanak anten vs kablosu bilmemnesi herşeyi dahil.dsmartta dış kurulumda ücretli diyor.

digide +4tlye extra paket alınabiliyor sanırım.ayrıca taahhüt yok.bence digitürkün kampanyası daha iyi.

şampiyonlar liginde kaç maç var zaten ben şifreli maçları bile aztv yi açtım seyrettim .yasal olarak :)

58 Mesaj
17 Şubat 2013; 8:57:17 

Ahdım var bundan sonra dsmart ve dsmartnet ile ilgili hangi ortam olursa olsun tecrübelerimi yazıp, insanlari bilgilendiricem.

İlk basvurumda; sözlesmeyi şipşak imzalatip, dsmartimi ayni gun bagladilar. Ancak bi internet hatti tam 1ay 7 gun de mi acilir be kardesim. Ustelik sistemlerindeki sorunu kabul etmiyorlar. Neymis ttnet altyapisi soyle boyle.

Evi tasidim. Yeni evimden 25 aralikta nakil talebini bildirdim. "sayin abonemiz yalin adslde nakil 7 gun icinde tamamlanir" derler. Bugun 17 subat, son gorusmemizde onumuzdeki sali kesin acilacak diyorlar. Galiba bu sefer acilacak gibi :)

Hangisi iyi derseniz, hepsi birbirinden kötü. Ama en azindan taahhute bulasmayin. Yada Sunu bilin dsmartin kullandigi smile adsl sorun cozmede sıfır. Cunku muhatabiniz yok, anca 24 saat, 48 saat, 72 saat icinde diyorlar.

4070 Mesaj
17 Şubat 2013; 9:39:35 

Belgesel paketinde Discovery channel var mı?

Sony VAIO VPCF13S0E Sony DSC-WX1 Sony Walkman Z1040 Logitech® Z-906 5.1 THX Speaker Creative Sound Blaster X-Fi HD with THX Samsung Galaxy SIII PSP 3004 PIANO BLACK Sedona 771 2013

256 Mesaj
17 Şubat 2013; 10:16:50 

3 yıldır kullanıyorum. Sıfır sorun. Müşteri hizmetleri ile işim olmadı.
Dsmart Hd Maxi+Limitsiz net 67,00 tl toplam

407 Mesaj
17 Şubat 2013; 11:27:15 

Aman dikkat edin müşteri hizmetleri sıfırında altında sonra kafanızı taşlara vurursunuz!

Psn: Aklionnge

331 Mesaj
17 Şubat 2013; 12:17:19 

quote:

Orijinalden alıntı: lvnt38

Aman dikkat edin müşteri hizmetleri sıfırında altında sonra kafanızı taşlara vurursunuz!

Arkadaşım sen problem yaşadıysan herkez yaşamak zorunda değilki ..Ben 57.5 tl 50 Gb hız kotalı sınırsız internet ve Full HD Full Dsmart paketi izliyorum uydu benim modül kart aldım.Müşteri hizmetleri ile sorunum olmadı hatta bir arkadaşıma internet aldık bana 1 faturamı ödetmediler.Yayın kalitesi,hd kanalar,sineme kanalları süper digitürk salonları izlemiş biri olarak on basacağını garanti verebilirim.

397 Mesaj
17 Şubat 2013; 13:11:57 

Bizim komşularımızda bağlattı onlarda duyduğuma göre hiç bir sorun yaşamadan keyif yapıyorlar. sadece bağlatırken ayın başında olmasına dikkat edin ki ayın sonuna doğru bağlattığınızda bir hafta kullanım için ekstra fatura çıkmasın. Ben 2 yıldır d-smart net kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım. Tek bir -iki hafta bağlantım gitmişti müşteri hzimetleri gereken desteği verdi sorunun türk telekomun alt yapısından kaynaklandığı apartmana giren kabolaların yaptıkları çalışmalar neticesinde koparıp tami etmeden üstünü kapattıkları yüzünden olduğu anlaşıldı. şimdi tahütname bittiği için 1 yıl daha tahütname verdiğim takdirde ilk 3 ay 26,99 diğer 9 ay 49 tl ye internet hizmetinden faydalanacağımı söylediler kabul ettim ve 1 şubat itibariyle yeni tahütnamem başlamış oldu. D smart ile birlikte almak isteyenler içinde iyi bir fırsat içinde çok fazla hd kanalı ve sinema paketi var.

2671 Mesaj
17 Şubat 2013; 13:20:20 

quote:

Orijinalden alıntı: weirdo

İnternet performansı nasıl?

avcılarda idare eder, 6mpsyi gördüm,ama sorun şuki bazen modeme reset atmanız gerekiyor,internet gidince

2671 Mesaj
17 Şubat 2013; 13:23:48 

quote:

Orijinalden alıntı: lvnt38

tam olarak sorun neydi?
ben hiçbir sorun yaşamadım,hatta bağlantı süresi baya hızlıydı,diğer firmalar gibi "tahmini bekleme süreniz 2 yıldır " demiyor

208 Mesaj
17 Şubat 2013; 14:38:12 

quote:

Orijinalden alıntı: dr_eros85

bende kullanıyorum, 8mbps hıza kadar deniyor ama ben son 1 aydır torrentten 940kb/s altına düşmüyorm. Daha öncesinde bulunduğum mevkinin hatlarında sorun olması sebebiyle çok düşük hız sağlıyorlardı, mail attım sorunu çözdüler.

İlk ay yanlış anlaşılma sonucu bana yanlış bir tarife açmışlardı, Telefonla itiraz ettim ve o ayın ücretini almadılar. Her sorunumda mutlaka yardımcı olmaya çalıştılar.

Aylık 80tl'ye full hd + 8mbps'ye kadar kullanıyorum. Çok memnununum, tavsiye ederim.

normalde kotayı aşınca hızın kaç mbs e düşmesi gerekiyor..

407 Mesaj
17 Şubat 2013; 14:54:19 

quote:

Orijinalden alıntı: errdem

Arkadaşım sen problem yaşadıysan herkes yaşamış demek değildir.......
..Ben 57.5 tl 50 Gb hız kotalı sınırsız internet ve Full HD Full Dsmart paketi izliyorum uydu benim modül kart aldım.Müşteri hizmetleri ile sorunum olmadı hatta bir arkadaşıma internet aldık bana 1 faturamı ödetmediler.Yayın kalitesi,hd kanalar,sineme kanalları süper digitürk salonları izlemiş biri olarak on basacağını garanti verebilirim.

Arkadaşım sen problem yaşamadıysan herkes yaşamamış değildir!

2 yıldır internet + dsmart HD kullanıyorum.

1- internet hızı düşük ama ilgilenen yok ( ne arıza kaydı bırakıyorlar bıraksalarda Telekom'un elemanları takmıyor, açıkca adamlar ttnet dışında biz ilgilenmiyoruz dediler) en büyük eksikliği bu olacak alanların ama hız bağlantı vs problem yaşarlarsa ortaya çıkacak bu problem
2- internet hızını kafalarına göre düşürür artırırlar, sorun var dersin apartman içi tesisat yenileyin der tamam yeniledim cat 5 kablo döçettim 70 m dersin yine aynı şeyi der
3- geçen hafta 18 dk MHP telefonda bekledim ama açan olmadı kapattım artık
4- siz d-smart net teknik servisi arasınız açan kişi burası dsmart tv ilgili birime bağlıyorum der dakikalarca beklersiniz telefon kapanır
5- kafalarına göre kotanız doldu derler (ayın ilk haftası) arasınız daha eve uğramadım nasıl oldu diye 2 gün sonra dönüş yaparlar msj yanlışlıkla gönderildi diye
6- dsmart HD güzel ama kanallar sıralanmıyor ve TRT HD 26 kanalda kopuyor sürkeli bana Mh 426 kanaldan sd izleyebilirsiniz diyor Allah'ın akıllısı
7- fatura genelde ne ise o geliyor fazla fatura vs hiç karşılaşmadım ( kotayı aşmama rağmen beklenen geldi hep)

@mahmut176
Sorunlar yukarıda anlattığım gibi

İyi pazarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lvnt38 -- 17 Şubat 2013; 17:32:35 >

Psn: Aklionnge

8 Mesaj
17 Şubat 2013; 15:27:49 

quote:

Orijinalden alıntı: the_mafia

normalde kotayı aşınca hızın kaç mbs e düşmesi gerekiyor..

3e düşmesi gerek, benim 120gb oldu düşürmediler daha

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

3959 Mesaj
17 Şubat 2013; 15:48:59 

quote:

Orijinalden alıntı: lordspear

yanlış işlem yapıp, kafasına göre paketimi yükseltip, 16 lira gelmesi gereken faturamı 41 lira gönderen D SMART, 2 ayda ancak eski paketime çevirebildi tarifemi.

dua edin netiniz falan kopmasın 6 ayda tekrardan bağlantınızı sağlarlar.

fiyat çok iyi, müşteri hizmetleri işlem hızı 0 (sıfır)

müşteri hizmetleri, ttnet gibidir. Eski 4 senelik smile adsl abonesi olarak söylüyorum. ttnet e küfür edenler d-smart internetine bulaşmasın :)

39 Mesaj
17 Şubat 2013; 16:08:35 

aman d samrta bulaşmayın hasta olursunuz

A N K A R A G Ü C Ü

331 Mesaj
17 Şubat 2013; 22:58:27 

Dsmart ttnetin altyapısını kullanmakta olup ttnetin ta kendisidir.Sadece onların hatlarını kiralayıp bizlere satarlar.Şikayetvar.comu açın bildiğiniz bütün internet sağlayıcılarını araştırın kusursuz bir firma varmı ?Bence benim bölgemle alakalı hız 8mbitin altına düşmez .Ben memnunum Müşteri hizmetlerine gelince bekletmeden hemen görüşmeye alan bir firma görmedim bu güne kadar.

401 Mesaj
17 Şubat 2013; 23:40:02 

bu kampanyayı modül üyelikle de yapsınlar havada kaparım valla ...

752 Mesaj
17 Şubat 2013; 23:40:36 

quote:

Orijinalden alıntı: errdem

Arkadaşım sen problem yaşadıysan herkez yaşamak zorunda değilki ..Ben 57.5 tl 50 Gb hız kotalı sınırsız internet ve Full HD Full Dsmart paketi izliyorum uydu benim modül kart aldım.Müşteri hizmetleri ile sorunum olmadı hatta bir arkadaşıma internet aldık bana 1 faturamı ödetmediler.Yayın kalitesi,hd kanalar,sineme kanalları süper digitürk salonları izlemiş biri olarak on basacağını garanti verebilirim.

Arkadasın ne dediğini sorun yaşadığınızda anlarsınız. Ben de ilk 3 yıl hiç sorun yaşamamıştım ama sonrasinda yaşadığım 2 tane sorun da bile illallah ettirdiler. Müşteri hizmetlerindeki çalışanlar papağan gibi, sadece önlerinde yazanı okuyorlar, sizi dinlemiyorlar bile.

58 Mesaj
18 Şubat 2013; 10:16:59 

quote:

Orijinalden alıntı: sub_v

dsmartin kullandigi smile adsl sorun cozmede sıfır. Cunku muhatabiniz yok, anca 24 saat, 48 saat, 72 saat icinde diyorlar.

quote:

Orijinalden alıntı: freedom77
Arkadasın ne dediğini sorun yaşadığınızda anlarsınız. Ben de ilk 3 yıl hiç sorun yaşamamıştım ama sonrasinda yaşadığım 2 tane sorun da bile illallah ettirdiler. Müşteri hizmetlerindeki çalışanlar papağan gibi, sadece önlerinde yazanı okuyorlar, sizi dinlemiyorlar bile.

Demek istediğim işte buydu.

MH'ne bağlanmada çok sorun olmuyor. 2 aydır 20'e yakın görüşme yaptım. 1-2 sefer dışında çok beklemeden bağlandı tabi arada şuraya yönlendiriyorum diyerek hat kopmaları da oldu.

Önemli olan bağlanmak değil zaten. MH'ne dert anlattıktan sonra size hep aynı şeyi söylüyorlar. Sıkça duyacağınız ifadeler şunlar;

"Sayın ... ilgili birime aciliyet notu düşerek gerekli bilgilendirmeleri yapıyorum"

"En kısa sürede ilgili arkadaşlar tarafından aranacaksınız"

"48 saat içerisinde ilgili arkadaşlar tarafından aranacaksınız"

"72 saat içerisinde sisteminiz aktif olacaktır"

"Bu işlemin tamamlanması için maksimum süre 7 iş günüdür, onaylıyor musunuz?"

Ne oldu bizim iş diye tekrar arıyorsunuz... Ve hop üstteki ifadeler tekrarlanıyor. Duyunca bir rahatlıyorsunuz, iyi hadi bu sefer olacak galiba diye ümitlendiriyorlar. Sonra bir bakmışsın 2 ayı devirmişsin bu şekilde

Yakında Olacak Umarım...

914 Mesaj
18 Şubat 2013; 11:42:15 

2 yıllık smile adsl abonesiyim. dsmart + internet için mh ni aradım. neymiş fatura tutarım 40 tl nin üzerinde olduğu için full paket verebiliyorlarmış. onun dışında bir paket veremiyorlarmış. onu da fiyatı 77 tl. bende kalsın dedim kapadım. insanları aptal yerine koyuyorlar. smile ı tamamen bırakacağım.

752 Mesaj
18 Şubat 2013; 16:55:51 

Yakın zamanda gerçekleşen 2 sorunumu paylaşayım sizinle. Akşam evde internette sörf yaparken birdenbire internet bağlantım koptu. Hemen müşteri hizmetlerini aradım. Karşıma çıkan arkadaşa sorunumu anlattıktan sonra kullandığım modemin markasını sordu. Modemin markasını söylediğimde ise "kullandığınız modeme destek veremiyoruz" cevabını aldım. Zaten modem desteği istememiştim ve ayrıca "kullandığınız modeme destek veremiyoruz" ne demekti? sorunumun modemden kaynaklı olmadığını söylememe rağmen arkadaş ısrarla yapacak birşey olmadığını hatta arıza kaydı bile alamayacağını söylediğinde bir üstüyle görüşmek istedim. Önce görüştürmek istemedi fakat ısrar edince görüştüğüm bayan tabii ki arıza kaydı aldı ve ertesi gün internetim düzelmişti. (bayandan öğrendiğime göre modeme destek dedikleri şey kullanıcı adı - şifre kontrolünden ibaretmiş. Ayrıca herkes bilir ki kendi kendine değişmez bu meret)

Sonraki hatam Smile ADSL - DSmart kampanyasında 1 yıl taahhüt vermek oldu. Taahhüt bitimine 15 gün kala MH'yi arayıp devam etmek istemediğimi, taahhütsüz olarak internet kullanmak istediğimi belirttim. Klasik cevap olarak iptal departmanı sizi 24 saat içinde arayacak dediler. Aynı yalan tam 18 gün devam etti. İptal departmanı aramazsa iptal ettiremiyorsunuz, sizin aramanız da işe yaramıyor. İptal edemedikleri kampanyayı varolan internet paketimi iptal ederek hallettiler. Aynı gün kapanır açılır dedikleri internet aynı gün kapandı ama ancak 3 gün sonra açılabildi.

Tarife değişikliğinde istedikleri 24 TL'den ve interneti kapatmak istediğinizde talep ettikleri APS ile gönderilmesi gereken iptal talebinden detaylı bahsetmiyorum bile.

2658 Mesaj
18 Şubat 2013; 23:07:38 

arkadaşlar d-smart olsun digiturk olsun bu firmalar artık yalın internet hizmetini verebiliyor mu artık, benim bildiğim sadece ttnetin elindeydi bu... bilgisi olan arkadaşlar cevap verebilir mi...

0 Mesaj
29 Aralık 2013; 14:51:43 

Benide aradılar benim anlamadığım kısım ttnetten bağımsız değilmi bu d-smart ben her ikisinede mi para ödücem nasıl olcak anlamadım

2981 Mesaj
29 Aralık 2013; 14:55:37 

quote:

Orijinalden alıntı: 100kontör

Benide aradılar benim anlamadığım kısım ttnetten bağımsız değilmi bu d-smart ben her ikisinede mi para ödücem nasıl olcak anlamadım

internetini dsmarta taşıyacaklar aynı hat taşıma gibi. fakat ttnetten taahhütün varsa son faturana yansıtırlar

192 Mesaj
29 Aralık 2013; 15:27:37 

HD Full (mega) + 8mbit 50gb akk kullanıyorum. Her ay 79tl + 2tl aktivasyon + 2tl modem parası veriyorum. Tv den de internetten de çok memnunum...

8306 Mesaj
29 Aralık 2013; 19:29:19 

ttnet net limitsiz e 63 lira veriyorum. bu basliktaki kampanyaya gecebilir miyim?

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx
Samsung Galaxy Young S6310

206 Mesaj
29 Aralık 2013; 20:22:05 

internet taahhütünüz yoksa 2-3 gün içinde geçersiniz.

Bu mesajda bahsedilenler: @hardcrss Bu mesaja 1 cevap geldi.

PSN ID : relevantname

8306 Mesaj
29 Aralık 2013; 20:23:18 

quote:

Orijinalden alıntı: spiritreader

tesekkurler. peki discovery channel var mi?

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

8306 Mesaj
29 Aralık 2013; 20:34:21 

quote:

acaba bu kampanya dsmart blu olan mi? blu da sadece netten izleme yapilabiliyor sanirim.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

206 Mesaj
29 Aralık 2013; 20:51:44 

https://www.dsmart.com....ernet#kampanyaFiyatlari
https://www.dsmart.com.tr/Paketler

buradan paketlerin fiyatlarına ve içeriklerine daha detaylı bakabilirsiniz.maxi paket ve sinedizi paket arasında bir karar vermeniz en ideali olur.normalde maxi derdim başta spor kanalları olmak üzere artıları var.zaten içeriklerine bakınca görürsünüz.ancak sinedizi paketinin de sd ve hd paket fiyatları eşit.o yüzden bunu söyledim.yani en başta hangi kanallar olsun istiyorsunuz onu belirlemeniz gerekiyor.discovery channel 2 pakette de mevcut.

Bu mesajda bahsedilenler: @hardcrss Bu mesaja 1 cevap geldi.

8306 Mesaj
29 Aralık 2013; 21:00:46 

quote:

https://www.dsmart.com....ernet#kampanyaFiyatlari
https://www.dsmart.com.tr/Paketler

buradan paketlerin fiyatlarına ve içeriklerine daha detaylı bakabilirsiniz.maxi paket ve sinedizi paket arasında bir karar vermeniz en ideali olur.normalde maxi derdim başta spor kanalları olmak üzere artıları var.zaten içeriklerine bakınca görürsünüz.ancak sinedizi paketinin de sd ve hd paket fiyatları eşit.o yüzden bunu söyledim.yani en başta hangi kanallar olsun istiyorsunuz onu belirlemeniz gerekiyor.discovery channel 2 pakette de mevcut.

tesekkurler. sporla ilgim yok zaten takim bile tutmam :)

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

206 Mesaj
29 Aralık 2013; 21:07:09 

o zaman maxi pakete gerek yok bence.sadece spor değil birkaç daha ekstra kanal var ancak değmez diye düşünüyorum bu durumda ancak karar sizin tabiki

Bu mesajda bahsedilenler: @hardcrss

235 Mesaj
29 Aralık 2013; 22:33:36 

Çöp , sıcak fırsat olacak bişey olmadığı gibi kazık fiyat ttnete göre.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE,TÜRKİYELİYİM DİYENE ,EKMEĞİNİ YEDİĞİ VATANINA İHANET ETMEYENLERE.
NE YAZIKTIR Kİ O ZAVALLI VATANSIZ SOLUCANLARA......

263 Mesaj
30 Aralık 2013; 0:25:31 

Tavsiyem kesinlikle bulaşmayın. Kurtulması ayrı bir dert.

İmza yok

3959 Mesaj
30 Aralık 2013; 4:26:33 

quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Bu gün D Smarttan arandım. D Smart Maxi paket + Uydu alıcısı + Limitsiz internet 63 Tl. Dediler sizce nasıl ?

ben dsmart kullandım 2 sene, genel olarak sorun yaşamadım ama sorun yaşadığınız zaman ttnet kadar bezdirmiyorlar telefonda.

ek olarak iptal ederken bir hayli zorlandım, kesinlikle PTT den iadeli taahütlü yolladım (daha önce ptt ile yollayın diyorlardı iptal forumunu, sonra elimize geçmedi falan diyorlardı)

her ne kadar iadeli taahhütlü göndersem de verdikleri adres bir posta kutusu adresi. Yani bir kaç zaman git gel PTT ile gönderdim. kargo kabul etmemişlerdi, uyuzlar baya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyorhan -- 30 Aralık 2013; 4:28:10 >

492 Mesaj
30 Aralık 2013; 13:15:54 

ben kurtulmak için interneti aylık 44 tlden ttnete taşımıştım taşıma olunca hiç birşeyle uğraşmadım

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sıcak Fırsatlar] » Sıcak Fırsatlar » Bilgisayar » Dsmart + İnternet 63 Tl
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

1.094