Şimdi Ara

Turn (2014) | AMC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
4
Favori
4.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yazar Alexander Rose’un kitabı Washington’s Spies’tan uyarlanan Turn'de, 1778 yazında geçen hikayede “Amerika’nın bağımsızlık mücadelesinde olayların akışını değiştiren bir grup casustan oluşan Culper Çetesi’ni kurmak için çocukluk arkadaşlarıyla bir araya gelen” Abe Woodhull isimli New York’lu bir çiftçi anlatılıyor. AMC'de yayınlanacak bu dönem dizisinde Jamie Bell rol alırken, dizinin yaratıcılığını Craig Silverstein, idari yapımcılığını ise Barry Josephson üstleniyor.

J.J. Feild (Captain America: The First Avenger),Kevin McNally (Pirates Of The Caribbean, Downton Abbey),Angus Macfadyen(Chuck) dizi kadrosuna katılan son isimler.

Dizi 6 Nisan'da başlayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tranquillity -- 11 Ocak 2014; 18:50:47 >

• Casuslara kadar tutmaz diyecektim ama tutabilir yada çekimler başlamadan iptal bile olabilir
  • AMC boşa kürek sallamaz.Muhtemelen 8.0 aşağı imdb notu olmayacak ve kendi sınıfındaki izleyiciler arasında popüler olacaktır.
  • Hell on Whels tutunca
  • Yerimiz alak saglam olursa buralar değerlenir
  • AMC dizisi olduğundan çok umutluyum. Casus felan deniyor , casusluğun havasını iyi verirlerse tadından yenmez.
  • Dizinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş şekilleniyor.

J.J. Feild (Captain America: The First Avenger),Kevin McNally (Pirates Of The Caribbean, Downton Abbey),Angus Macfadyen(Chuck) dizi kadrosuna katılan son isimler.
  • Bu dizi tutar.Daha çok var gerçi ama yerimizi alalım.
  • AMC'nin kredisi gözümde çok fazla. Breaking Bad ve dahası. umutluyum.
  • bi kovboy bi de bu dandirik kıyafetli dizileri görünce dünyanın en iyi dizisi de olsa izleyemiyorum bu dizileri :(
    ama tutmaz heralde bu
  • Dizinin başlama tarihi 6 Nisan.
  •  Turn (2014) | AMC
  • Rözirvıd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekliyoruz
  • 6 nisan çok iddialı bir seçim olmuş GoT da aynı gün
  • Takip.

• Breaking Bad'in yerini dolduramayacak olsa da kaliteli bir yapım bekliyorum.

• BAKALIM BAKALIM
  • Acaba tarihteki olaylarla paralel mi ilerleyecek? Belgesel niyetine izleyebilirim öyle olursa. Yoksa vakit ayıramayacağım. Romanı okuyanlar falan beni bilgilendirebilirler mi?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.