Şimdi Ara

Lüks telefon üreticisi Gresso, titanyum gövdeli Cruiser Titanium serisini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lüks telefon üreticisi Gresso, titanyum gövdeli Cruiser Titanium serisini duyurdu

Üst gelir grubuna yönelik hazırladığı cep telefonlarıyla yakından tanınan Gresso firması, bu sefer Cruiser Titanium serisi modelleriyle karşımıza çıktı.

Cruiser Titanium serisinin gövdesi titanyumdan üretilmiş. Askeri, havacılık, otomotiv ve tıp gibi alanlarda kullanılan bu kimyasal elementin hafif, korozyona karşı dayanıklı ve ısı iletkenliğinin düşük olduğu belirtiliyor. Serinin ön ve arka yüzeylerinde bulunan cam levhalar önce 800 santigrat derecelik ısıya maruz bırakılıyor, bu cam levhalar hemen sonrasında hızlı soğutma işlemine tabi tutuluyor. Böylece cam levhaların dayanıklılığı birkaç kat artıyor. Tuş takımında ise materyal olarak çeliğin tercih edildiği cep telefonları, 121 mm uzunluğunda, 46 mm genişliğinde, 12 mm kalınlığında ve 106 gram ağırlığında tasarıma sahip.

Series 40 kullanıcı arayüzüyle gelen cep telefonları, üç band (900, 1800, 1900 MHz) GSM şebekesi desteği, EDGE desteği, 30 MB dahili depolama alanı, microSD kart girişi, 2 megapiksel çözünürlüğünde kamera, Bluetooth 2.0 bağlantısı, FM radyo ve 860 mAh kapasiteli batarya gibi teknik özellikleri beraberinde getiriyor. Batarya, 300 saate varan bekleme süresi ile 5.4 saate varan konuşma süresi vadediyor. Teknik özelliklerin, günümüz mobil teknolojisinin gerisinde kaldığını söylemek mümkün.

Cruiser Titanium serisinde Cruiser Titanium, Cruiser Titanium Black ve Cruiser Titanium Solid olmak üzere üç ayrı model göze çarpıyor. Cruiser Titanium Solid 1800$'dan, Cruiser Titanium Black 2000$'dan, Cruiser Titanium ise 2500$'dan fiyatlandırılmış. Cruiser Titanium Black'e PVD kaplama uygulanarak cep telefonunun köşelerinin siyah olması ve ekstra koruma sağlanmış. Cruiser Titanium ise titanyumun parlaklaştırılabilmesi adına 9 aşamalı bir süreçten geçmiş. Bir tane cep telefonunun üretilmesi için ortalama 52 saatlik emek gerekiyor.

Cruiser Titanium serisinin her bir modelinin sadece 555 adet üretildiğini ve her cep telefonunun sağ köşesinde üretim numarasının yazdığını not düşelim.

Lüks telefon üreticisi Gresso, titanyum gövdeli Cruiser Titanium serisini duyurdu

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Gresso Cruiser Titanium
    Gresso Cruiser Titanium
    Gresso Cruiser Titanium
    Gresso Cruiser Titanium
    Gresso Cruiser Titanium
    Gresso Cruiser Titanium
    Gresso Cruiser Titanium
    Gresso Cruiser Titanium

• yeminle çin malı telefonlar daha güzel duruyor. masaya koymaya utanırım ben bu telefonu tipe gel.

• kutusu telefondan daha güzel
  • Bu telefonu güneşe fırlatmıcaz heralde tutulmaz bence

• işletim sistemi neyki ?

• böyle bir telefon anca gress olursa alınır :D

• 42 milimetre kalınlık? Buradan 42 gibi durmuyor. 12 olabilir.
  • Hiç hoşuma gitmedi tasarımı :)
  • 3310 nu titianyum kasaya sokmuşlar, ah benim kerizlerim demiş. O özellikler nedir yahu.

• Apaçi telefonu :D:D

• bunlarda donanım özürlü oluyor

• Klima'nın kumandasına benziyor.

• hı hı evet öyle sayın kullanıcılar, zaten bunu sahın doganın konsoluna koyun diye diil masseratinin konsoluna koyun diye yapılar ordaki nuansı atlarsanız bu yorumlar çıkar ;)

• nesi lüks lan bu telefonun, hesap makinesinden bozma bişey... adam kazıklamak için yer arıyorlar...

• Kim alıyor bunlari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serinin ön ve arka yüzeylerinde bulunan cam levhalar önce 800 santigrat derecelik ısıya maruz bırakılıyor, bu cam levhalar hemen sonrasında hızlı soğutma işlemine tabi tutuluyor. Böylece cam levhaların dayanıklılığı birkaç kat artıyor.

Bunun Adı Temperli Cam.Tempered Olayı.Da Hangimiz Etna Yanardağına Tırmanırken Kullanacağız Bunu?

• tamam anladık bu tip telefonlar özel üretim donanım olmasa bile havası, tasarımı var. ama bu cihazda hiçbir şey yok ki hacı tasarım da berbat, sokağa atacak kadar param olsa ''Vertu Ti'' alırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnotica

yeminle çin malı telefonlar daha güzel duruyor. masaya koymaya utanırım ben bu telefonu tipe gel.

+10000

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani estetik birşey desem bile sadece kutusu için derim

• Necatibey'deki telefon borsalarına götürsem 10 lira vermezler buna.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.