Şimdi Ara

Turkcell'den iOS 6.1 ve iOS 6.1.1 açıklaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
2.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Turkcell'den iOS 6.1 ve iOS 6.1.1 açıklaması

Ülkemizde Apple'ın iPhone satışı konusundaki iş ortaklarından biri olan Turkcell,  iOS 6.1 ve iOS 6.1.1 yazılım güncellemeleri hakkında açıklama yaptı.

iPhone'da özellikle mail alıp verme konusunda (Microsoft Exchange) yaşanan performans problemlerinin güncel yazılımdan kaynaklanıyor olabileceğini belirten Turkcell, sistemlerini iOS 6.1 ya da iOS 6.1.1 sürümlerine güncellemeyen kullanıcılarına işletim sistemlerini güncellememe tavsiyesinde bulunurken; Apple'ın kısa bir süre sonra yazılım güncellemesi yayınlayarak bu sorunları gidereceğini hatırlattı.

Turkcell'den yapılan duyuru şöyle: 

Apple iOS 6.1 ve iOS 6.1.1 Yazılım Güncellemesi Hakkında

Apple’ın iPad ve iPhone telefonlarda çıkan son yazılım güncellemesi sonrasında e-posta erişimlerinde sorun yaşıyor olabilirsiniz. Problemler, e-postaerişiminde yavaşlık, pil ve veri (data) tüketimi olarak kendini göstermektedir. Apple tarafından dün yapılan açıklama üzerine problemin bir sonraki yazılım güncellemesi ile çözümleneceği duyurulmuştur. Şu anda yazılımlarını 6.1 ve 6.1.1’ e güncellemeyen Turkcell iPhone kullanıcılarının bulundukları yazılım versiyonunda kalmalarını tavsiye ederiz. Apple’ın konu ile ilgili yaptığı açıklamada, bu sorunu yaşayan kullanıcılar için paylaştığı çözüm önerisi aşağıdaki gibidir:

• Ayarlar - E-posta - Kontak - Takvim ayarları seçeneği tıklanır.

• İlgili exchange e-posta hesabı seçilir,

• Takvimler seçeneği kapatılır,

• 10 saniye bekledikten sonra takvim seçeneği tekrar açılır.

• Hayırlısı be Apple :)Belki bi gün eski günlerine dönersin ve insanlar hevesle sistemini güncellemeye çalışır. Bu halinle kabustan başka bişey değilsin ;)

• iPhone'umda şu an 6.0.2 ile mutluyum ve iPad'imde 6.0.1 kullanıyorum şu an için ikisindende memnunum artık güncellemelere temkinli yaklaşıyorum sorunların birisi gidiyor birisi geliyor. Umarım sorunsuz bir sürüm yayınlamayı başarırlarda gönül rahatlığıyla güncelleyebiliriz.

• yazık bu millete o kadar para veriyor bide bu sorunlarla uğraşıyor. hala alalım diyenlerde var. semer vuran çok olur anlayan anladı.

• "Siz iOS kullanmasını bilmiyorsunuz. Öyle değil böyle kullanacaksınız..."

• Biri apple e "büyük lokma ye ama büyük laf etme" öğretisini söylesin. Biz mükemmeliz diye diye batırdilar

• su yorumlari yazanlar telefonlar calismiyor falan saniyor herhalde, ios 6.1 kullaniyorum, sorunsuz temiz calisiyor. eline iphone verilse bu android fanligini birakip ios fani olacak insanlar gelmis laf yapiyorlar, cok biliyorsunuz hepiniz.

• iOS dan ne beklersin ki

• quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.http://forum.donanimhaber.com/m_71772946/mpage_1/f_/key_//tm.htm#71772946

Bu neyin kafası?

• Aynı mesaj yaklaşık 1 saat önce bana da geldi. Ne ayaktır bu iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cool Boy -- 16 Şubat 2013; 17:08:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremtuncer

su yorumlari yazanlar telefonlar calismiyor falan saniyor herhalde, ios 6.1 kullaniyorum, sorunsuz temiz calisiyor. eline iphone verilse bu android fanligini birakip ios fani olacak insanlar gelmis laf yapiyorlar, cok biliyorsunuz hepiniz.

Asıl ben sizin gibi applecıları anlamıyorum, eğer bu gün eleştirmeyeceksek, hangi gün? 6.1 e geçtiğimden beri 3G DE sorun mesaj atamıyorum ve apple maps faciası, eğer türkiyeye erken giriş yapsaydı 5 alırdım ancak erkenden sorunları bulanlar sayesinde 4S ile bi miktar mutluyum, bi güncelleme yapalım dedik meğerse en kötü versiyona denk gelmişiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozenir

yazık bu millete o kadar para veriyor bide bu sorunlarla uğraşıyor. hala alalım diyenlerde var. semer vuran çok olur anlayan anladı.

saçma saçma konuşma.

yazılımda sorun çıktı diye iphone almaktan vazmıgeçeceğiz

mantığa bak.

iphoneları satıyoruz beyler.

iphone 4 6.1 no problem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi This Time -- 16 Şubat 2013; 16:31:12 >
  • ulan steve jobs microsoft windowsu bizden çaldı diyordu ulan iyiki çalmış yoksa böyle gerizekalı bi sistem ile uğraşıcaktık :)

• Enteresan iOS 6.1.1 kullanıyorum hiçbir sorunum yok hiçbir konuda.. Push mail falan gayet iyi çalışıyor..

Bu arada iOS'un sadece adını duymuş olanların keyifli yorumlarını okumakta çok zevkli, anca böyle tatmin olunuyor herhalde
  • Bu yazılım güncelleyememe kazmalığı yeni bir şey değil. 2000 li yılların başından beri maclerdeki açıkları kapatayım derken apple'ın batırmışlığı çoktur. Hatta hatırladığım kadarıyla bir açığı tam 3 güncelleme ile anca 18 ayda kapatabilmişlerdi. Tabi o zamanlar bunu dile getirince fanlar salyalar saçarak "sus sen bilmezsin mac aşırı stabil, çok profesyonel" falan diyorlardı.

• Bu konuyu gordugum iyi oldu fabrika cikisli 6.0.2 yi guncelleyip guncellememe arasinda kalmistim bende :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell bile sorun olabileceğini söyleyip müşterilere mesaj atıyor, bizim fanlar hala 'yok öyle şey, gayet güzel, siz apple'ı kıskanıyorsunuz' diyorlar. Hayret ediyorum...

• Banada mesaj attılar biraz geç olsada
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremtuncer

su yorumlari yazanlar telefonlar calismiyor falan saniyor herhalde, ios 6.1 kullaniyorum, sorunsuz temiz calisiyor. eline iphone verilse bu android fanligini birakip ios fani olacak insanlar gelmis laf yapiyorlar, cok biliyorsunuz hepiniz.

Android fanıydım hediye iphone 5 geldi ve bu sayede tanıştım ve android telefonumu hemen elden çıkardım :D Bundan sonra yine iphone alırım.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.