Şimdi Ara

iOS 6.1.2, birkaç gün içerisinde yayınlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
2.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yakın zamanda yayınladığı iOS 6.1 ile maalesef kullanıcılardan olumlu geri bildirim alamayan Apple, yaşanan sıkıntıları gidermek için iOS 6.1.2'yi önümüzdeki günlerde yayınlamaya hazırlanıyor.

Alman iPhone-Ticker sitesinde edindiği bilgilere göre Apple, bir aksilik olmaz ise, iOS 6.1.2'yi 20 Şubat'a kadar yayınlamayı planlıyor. Apple'ın yayınlayacağı bu güncelleme başta Exchange problemi olmak üzere iOS 6.1'deki sorunların düzeltmelerini içerek. Öte yandan Japonya'daki Haritalar Servisi'yle ilgili iyileştirmeleri içeren ve geçtiğimiz günlerde geliştiricilerin kullanımına sunulan iOS 6.1.1 Beta ise muhtemelen ilerleyen dönemde iOS 6.1.3 olarak yayınlanacak.

Apple, hatırlanacağı gibi, kısa bir süre önce iOS 6.1 yüklü iPhone 4S'lerin 3.nesil iletişim ağında karşılaştığı sorunları gidermek için hızlı bir şekilde iOS 6.1.1 güncellemesini yayınlamıştı.

• Yok canım ben şu an 6.1.1 ile memnunum hiç bi sorunum yok yükleyenlerden gelen olumlu tepkiye göre geçebilirim, zaten 6.0'dan 6.1' geçtiğime pişman olmuştum şebeke yüzünden. İnsan ister istemez artık çekiniyor. Bir atasözünün de dediği gibi çalışıyorsa kurcalama.
  • 6.1.1 güncellemeside pin kodunu devre bırakıyormuş. O yüzden 6.1.2 güncellemesi çıkacakmış. Eğer doğruysa apple fena bulaştırdı. ikinci amd vakası.

• bir kaç gün içinde de 6.1.3 gelir.

• Eline yüzüne bulaştırdı Apple. Maps zaten ayrı bir felaket.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha yeni 6.1.1 e gecmistim

• tuş kilidi açığından dolayı galiba
  • Forstall gitti mi duruyor mu bu bile belli değil.
    iOS 6 pek parlak olmadı Apple için.
  • google maps kullanıyordum. şimdi çok zor durumdayım sürekli şehir dışına çıkıyorum. bana alternatif map uygulaması önerebilecek birisi var mı?

• jeanbreak ta bu guncellemeyle patlar yanılıyormuyum .....

• quote:

Orijinalden alıntı: CmSandman

google maps kullanıyordum. şimdi çok zor durumdayım sürekli şehir dışına çıkıyorum. bana alternatif map uygulaması önerebilecek birisi var mı?

Google map indirin. ABD hesabında var.

• 6.1.1 kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmett3

jeanbreak ta bu guncellemeyle patlar yanılıyormuyum .....

Msji degistir az sonra dalgaya baslarlar JAILBREAK

• Uzun süredir Google Maps kullanıyorum, Almanya'da bile Apple'ın bazen sapmaları oluyordu ama bunlar zaten olağan şeyler öyle çamur atmaya da gelmedim. Sadece köklerini salmış bir şeyi kullanmak daha mantıklı geliyor o kadar.
  • Apple'ın bu kadar hızlı cevap vermesi güzel. 6.1 hatalı olabilir ama bekleyin kardeşim yeni sürüm 6 ay sonra demiyor adamlar. Anında çözüm için uğraşıyorlar. Bu güzel.
  • Apple ios6 ile iyice sıvıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: whtswrongstupid

quote:

Orijinalden alıntı: mehmett3jeanbreak ta bu guncellemeyle patlar yanılıyormuyum .....
    Msji degistir az sonra dalgaya baslarlar JAILBREAK

evet arkadaş haklı değiştir hemen :D

• Ios 6 resmen felaket oldu. Hata ustune hata. Problem ustune problem.

• stev reis kalk da gör torunlarını sıçtılar batırdılar

• ios4e döndü ios6da

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.