Şimdi Ara

Sony'den Video Serisi: Playstation'un Evrimi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Sony'nin 20 Şubat'ta yapacağı duyuru büyük merakla beklenirken firmadan önemli ipuçları gelmeye devam ediyor. Sony, Cuma günü itibariyle yeni bir video serisini başlattı.

Bu video serisinin başlangıç videosunda ilk çıkan Playstation konsolunu tanıtan firma, video serisinin ismine "Playstation'un Evrimi" adını verdi. 20 Şubat'ta yeni bir duyuruyla sonlanmasını beklediğimiz video serisinin üyelerinin şu sırayla çıkacağını tahmin ediyoruz;

15 Şubat - PS1
    16 Şubat - PS2
    17 Şubat - PSP
    18 Şubat - PS3
    19 Şubat - PSVita
    20 Şubat - ?

• Playstation'un Evrimi öylemi Sony bunu boş yere yapıyor olamaz heralde. 20 Şubatta ps4 duyuruluyor!

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • zaten açıkca belirtmişler ne duyurusu olduğunu resmi olarak ps4 duyurulacak

• Sony'nin bu video serisini bugün başlatması resmen PS4 duyurusunun 20 Şubat'da olacağını doğruluyor. O büyük günü iple çekiyoruz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • ps4 ciktigi gun alacam insallah, merakla bekliyorum

• Hadi bakalım hayırlısı.Uzun zamandır bekliyoruz.Umarım bizi Play Station 1 günlerine geri götürüp tekrar o heyecanı yaşatmayı başaracak kadar iyi bir konnsol çıkar.
  • Resmen şimdiden duyurdular PS4 şurda 4 gün kaldı sabırsızlıkla bekliyorum . :) Daha önce 19 gün var daha nasıl geçecek zaman diyorduk şimdi 4 gün kaldı . Umarım saçma sapan bir şey duyurmazlar da PS4 ü duyururlar zira firmadan hiçbir yalanlama gelmedi üstüne üstün MİCROSOFT'unda yanlış politika izliyorlarlar lafından sonra resmimiyet kazandı diye düşünüyorum. Bunca kontroller resimlerinin ayyuka çıkması ve SONY den hiçbir şekilde yalanlama gelmemesi de işin tuzu biberi.

• Adamlar resmen carsamba gunu ps4 u duyurucaz demisler.
  • Açıkçası PS4 duyurusu olacağına inanmıyordum 20 şubatta. Ama bu haberden sonra kesin duyurulacak gibi geliyor. Hadi hayırlısı...
  • Parasını hazır ettim bile :)

• keşke ps 4 için yeni bir crash bandicoot oyunu da çıksa :)

• bu video serisi ile yeni ps4 duyuracaklarına %100 eminim artık... 20 şubatı heyecanla bekliyorum .. bulut teknolojisi ile ps3 oyunlarını ps4 taşımakda süper olmuş..

• quote:

Orijinalden alıntı: nty35

keşke ps 4 için yeni bir crash bandicoot oyunu da çıksa :)

Keşke ya zaten Ps3 de bir crash bandicoot oyunu göremedik. Sony en son isim hakalrını başka bir frimaya satmıştı heralde.ama dediğin yeni yenilde bir crash bandicoot oyunu olsa çok iyi olurdu

• Ps 4 ve yeni nesil ciddi ciddi geliyor inanamıyorum allahım
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut291

quote:

Orijinalden alıntı: nty35

keşke ps 4 için yeni bir crash bandicoot oyunu da çıksa :)

Keşke ya zaten Ps3 de bir crash bandicoot oyunu göremedik. Sony en son isim hakalrını başka bir frimaya satmıştı heralde.ama dediğin yeni yenilde bir crash bandicoot oyunu olsa çok iyi olurdu

Crash'in haklari Activison'da maalesef.
  • Birde bakıyormuşuz PS3 süper ultra mega slim tanıtımı yapıyorlarmış...
  • Sony PS4 tanıtım tarihini niye 20 Şubat'ta yapıyor,20 Şubat'ın ne önemi var derken Sony'den açıklama geldi: ''İnsanları TV başında görebileceğimiz en önemli gün o,açıklamayı Galatasaray-Schalke maçının devre arasında yapacağız'' dediler :)))))
  • 15 Şubat - PS1
    16 Şubat - PS2
    17 Şubat - PSP
    18 Şubat - PS3
    19 Şubat - PSVita
    20 Şubat - PS4
  • tarihlere bi bakarmısınız
    15 Şubat - PS1
    16 Şubat - PS2
    17 Şubat - PSP
    18 Şubat - PS3
    19 Şubat - PSVita
    20 Şubat - ? 17 şubat psp 18 şubat vita sonynın toplantısı 20 şubata denk geliyor ps4:))
  • ps4 20 şubatta çıksa bile bulut teknolojisini direk aktif ederek ps3 oyunlarını çalıştırmaz. Çünkü ps3 ü öldürmek olur. Tam bu sene ps3 e yeni exc oyunlar çıkacakken yapmaz. eminimki 2-3 sene sonra bulut teknolojisini kullanacaktır...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.