Şimdi Ara

SONY XPERİA U AÇILMAMA SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

telefonu kargodan alalı 6 saat olmamıştıki program indirirken bir anda kapandı.şarjı bitmiştir diye düşünmüştüm ancak şarja taktığım zaman da pek farklı tepki vermedi.sağ üstteki kırmızı ışığı yanıyor sadece onun dısında ne denediysem olmadı.hatta bazıları ses açma+power tuşuyla açtığını söylemiş onu bile denedim ama yok açılmıyor.

• sanırım telefon şarj da olmuo ilk taktığımda kırmızı ışık yeşile döndü ve ben de şarjdan cıkarttım ama şimdi bir süre sonra ışık sönüyor tekrar taktığımda yine aynı durum yaşanıo periyota döndü sürekli aynı şey cıldırcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrParadox.

sanırım telefon şarj da olmuo ilk taktığımda kırmızı ışık yeşile döndü ve ben de şarjdan cıkarttım ama şimdi bir süre sonra ışık sönüyor tekrar taktığımda yine aynı durum yaşanıo periyota döndü sürekli aynı şey cıldırcam

Büyük ihtimal pili arızalı. Bir arkadaşta Smart Watch cihazda böyle bir sorun yaşamıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XperiaTM

quote:

sanırım telefon şarj da olmuo ilk taktığımda kırmızı ışık yeşile döndü ve ben de şarjdan cıkarttım ama şimdi bir süre sonra ışık sönüyor tekrar taktığımda yine aynı durum yaşanıo periyota döndü sürekli aynı şey cıldırcam

Büyük ihtimal pili arızalı. Bir arkadaşta Smart Watch cihazda böyle bir sorun yaşamıştı.

daha yeni aldığım ürünün pili nasıl arızalı cıkıyo ya bunu kesin olarak nasıl anlayabilirim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: XperiaTM

quote:

daha yeni aldığım ürünün pili nasıl arızalı cıkıyo ya bunu kesin olarak nasıl anlayabilirim

Hocam teknoloji bu şans işi biraz. Gidip değişim talep edin sorunu açıklayın yardımcı olurlar. Bu kadar kafaya takmayın daha yeni almışsınız değiştirirler.

• hepsiburadan almıstm ugrsmk istemiorm o yuzden konu açtım yapabilcem düzeltebilcm bişey vardır umarım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.