- x
En İyi Burun Estetiği Doktoru Kimdir ? Ve burun Estetik Fiyatları Kaç Para
54 Cevap24634 Görüntüleme7 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: Tuba Ağlamış,
0 kayıtlı üye, pek çok misafir, 1 mobil kullanıcı
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

101 Mesaj
15 Şubat 2013; 21:42:21 

Arkadaşlar, uzun bir süredir burun estetiği yaptırmayı düşünuyorum. Ama bu konuda bir türlü karar veremedim. Çeşitli forumlarda binlerce yorum okudum, ama inandırıcı gelmediği ve çoğu fake olduğunu düşündüğüm için burada bir başlık altında, burun estetiği yaptırmak isteyen kişiler için bir rehber oluşturması bakımından yazayım dedim.

İnternet'ten burun estetiği diye arama yaptığımda hep şu isimler karşıma çıkıyor.

Op. Dr. Emre İlhan
Op. Dr. Güncel Öztürk
Op. Dr. Barış Çakır
Op. Dr. Yakup Avşar

Sizde rüştünü ıspatlamış, doktorlar varsa, burada listeleyelim. Bu burun estetiği olayı şakaya gelmiyor gerçekten, bir kere yanlış ve amatör bir operasyona girdiğinde sonuçlar çok kötü olabiliyor.

Bu arada burun estetiği konusundaki ansiklopedik tüm içerikleri şuradan inceleyebilirsiniz. http://www.burunestetiksanati.com/ okuyabilir. Aklınızdaki tüm soruların cevaplarını alabilirsiniz.

http://www.topukluhaber.com

3 Mesaj
15 Şubat 2013; 22:05:56 

Burun estetiği dendiğinde Op. Dr. Süreyya Şener'i unutmamak lazım. Bu işin en eskileri ve en babalarıdır. Prof. Dr. Osman Oymak ve Fetih Orak'ı inceleyin derim.

Op. Dr. Güncel Öztürk'de çok iyi bir doktor. Onu diğer doktorlardan ayrıştıran en önemli özelliği ressam ve heykeltraş olması. Heykeltraş babanın oğlu olması kariyerinde farklı bir dönüm noktası kazandırdı.

Şimdi size Emre İlhan'ı da tavsiye ederdim. Ama o adamdan randevu almanız mümkün değil. Zira adamdan randevu istediğinizde en az 3 ay sonraya randevu veriyor. Full kapisite dolu. Ayrıca çok iyi bir insan. Karizması yeter

1 Mesaj
19 Şubat 2013; 19:38:06 

Bence en iyi burun estetik uzmanı Serdar Eren, Osman Oymak ve Süreyya Şeneldir. Bu adamlar çok pahalıdır ama kusursuz estetik operasyon geçirirsiniz.

548 Mesaj
10 Mayıs 2013; 8:49:55 

Ankara'da iyi bir doktor önerebilir misiniz?

16 Mesaj
24 Mayıs 2013; 17:02:17 

ankarada Ecm Estetik ve cerrahi merkezini öneririm. http://www.ecmestetik.com.tr
Mehmet Ketene
info@ecmestetik.com.tr ücretsiz fiyat veya randevu alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hediye10 -- 24 Mayıs 2013; 17:03:05 >

0 Mesaj
9 Ağustos 2013; 18:52:12 

Arkadaşlar, burun estetiği ameliyatlarında benim önereceğim isim Op. Dr. Muhammet Dilber. Yoğun randevu taleplerinden dolayı gün almak biraz olmuş olsa da, sonuç mükemmel. Allah razı olsun. Sıcakkanlı kişiliği ile insanı esir alıyor.

Op. Dr. Muhammet Dilber kişisel web sitesi
www.muhammetdilber.com
0

5 Mesaj
12 Ağustos 2013; 10:14:29 

hiç kimse "hasan fındık" tan bahsetmemiş? oysaki internette araştırmadan, arkadaş çevresinde benim ilk ve en çok duyduğum isim "hasan fındık" olmuştu..
bilen varsa yönlendirebilirmi lütfen? gerçekten fiyatı aşırıya kaçmadan, başarılı bir burun estetiği için en doğru adres neresidir...???
hasan fındıktan fiyat aldım, 7bin TL dedi.. daha önce arakdaşım 2010 da 3500TL ye olmuştu...fiyat tırmanmışş...

0 Mesaj
27 Ekim 2013; 13:23:54 

Arkadaşlar yeni ameliyat oldum Dr Kemal Ekberoğlu tarafından,tek kelimeyle mukemmel bir doktor...
daha once buyuk bir hastanede sağlıkla ilgili ameliyat olmuştum ve bazı kemik eğrilikleri çıkmıştı burnumda,hem onları duzeltti,hem harika bir burun yaptı...

ameliyat sonrasıda hastaları ile çok ilgilenen bir doktor,sürekli arayıp hem psikolojimi hemde burnum hakkında bilgiler alıyor....ameliyat olmadan çok ama çok iyi araştırın lütfen ve işi sadece burun olan estetik doktorlarını seçin,çünkü uzmanlıkları göz cevresi,yüz ve vucut olan plastik doktorlarıda bu ameliyatlara giriyor..tamamen duygusal benim tanıdığım bir doktor akrabam Kemal bey i önerdi ve iyikide önermiş...bu arada ameliyat sonrası morluklarım anlatıldığı kadar çok olmadı ...

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 sa. 11 dk. kadarı kaldı.
27 Ekim 2013; 19:11:29 

quote:

Orijinalden alıntı: rebellion13

Arkadaşlar yeni ameliyat oldum Dr Kemal Ekberoğlu tarafından,tek kelimeyle mukemmel bir doktor...
daha once buyuk bir hastanede sağlıkla ilgili ameliyat olmuştum ve bazı kemik eğrilikleri çıkmıştı burnumda,hem onları duzeltti,hem harika bir burun yaptı...

ameliyat sonrasıda hastaları ile çok ilgilenen bir doktor,sürekli arayıp hem psikolojimi hemde burnum hakkında bilgiler alıyor....ameliyat olmadan çok ama çok iyi araştırın lütfen ve işi sadece burun olan estetik doktorlarını seçin,çünkü uzmanlıkları göz cevresi,yüz ve vucut olan plastik doktorlarıda bu ameliyatlara giriyor..tamamen duygusal benim tanıdığım bir doktor akrabam Kemal bey i önerdi ve iyikide önermiş...bu arada ameliyat sonrası morluklarım anlatıldığı kadar çok olmadı ...

Hocam senin ameliyat ne kadar tuttu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

145 Mesaj
27 Ekim 2013; 20:46:07 

İzmirde önerebileceğiniz doktor varsa sevinirim

1 Mesaj
22 Kasım 2013; 13:14:22 

Çok iyi tanıdığım ve güvendiğim biri olarak Op. Dr. Yakup Avşar diyorum. Facebook sayfasında ameliyat olan hastaları fotoğraflarını paylaşıyor. Linkten inceleyebilirsiniz:

Yakup Avşar Facebook

Burun Estetiği

101 Mesaj
27 Kasım 2013; 20:29:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Makinaaa

İzmirde önerebileceğiniz doktor varsa sevinirim

Hocam bütün doktorlar çok iyidir ama , en iyi doktorlar istanbulda toplanmış bilgin olsun

145 Mesaj
28 Kasım 2013; 19:08:18 

Evt istanbulda topanmışlar hepsi hocam

Bu mesajda bahsedilenler: nihatxp

421 Mesaj
29 Kasım 2013; 16:32:34 

Yaklaşık 6 hafta önce ameliyat oldum (İstanbul). Ameliyatı Prof. Dr. Ersin Ülkür yaptı, Ataşehir Acıbadem'de (Hastaneye herhangi bir para ödemiyorsunuz). Burnumda genlerden gelen bir büyüklük ve çok küçük yaşta yaşadığım bir kazadan ötürü yamukluk vardı. Özellikle tek taraftan neredeyse hiç nefes alamıyordum, diğer taraftan da normalden az. Tabi ki ben bunun çok farkında değildim çünkü kendimi bildim bileli bu az nefes alma durumu vardı ve alışık olduğum şey buydu. Ama ameliyattan sonra bu yaşıma kadar neredeyse hiç nefes almamış olduğumu farkettim

Doktorum ilk kez muayene ederken karşıdan ve yandan fotoğraflarımı çekti. Sonrasında bilgisayarda Photoshop yardımı ile sorunun ne olduğunu ve nasıl olması gerektiğini gösterdi. Burada doktorun kendi yorumu önce sağlık sonrasında da mümkün olduğunca doğal bi görünüş.

Ben şahsen, her anlamda yapılan işten çok memnun kaldım. Photoshop'ta gördüğümden bile güzel oldu diyebilirim. Özellikle nefes alışverişimin bu kadar farkedeceğini tahmin etmiyordum. Benim şöyle bir avantajım oldu: kaşların arasından aşağı doğru inen kemikte düzeltilmesi gereken herhangi bir şey yokmuş (buna doktor ameliyat sırasında karar vermiş). Bu yüzden de gözlerimde ya da yüzümün herhangi bir yerinde kan oturması gibi sıkıntılar yaşamadım. Fakat kıkırdak ve etlerde de tahmin ettiğinden daha çok iş yapmış.

Ameliyat masraflarından da bahsedilmiş sanırım. Doktorla aranızda geçecek konuşmaya göre şekillenebilir, fakat 5000 TL civarında diyebilirim.

Aklıma gelen bunlar. Sorularınız olursa mümkün olduğunca yanıtlamaya çalışırım. Ameliyat olacak olanlar varsa şimdiden geçmiş olsun.

170 Mesaj
1 Aralık 2013; 14:45:23 

quote:

Orijinalden alıntı: cumalee2

Çok iyi tanıdığım ve güvendiğim biri olarak Op. Dr. Yakup Avşar diyorum. Facebook sayfasında ameliyat olan hastaları fotoğraflarını paylaşıyor. Linkten inceleyebilirsiniz:

Yakup Avşar Facebook

Burun Estetiği

En iyi mi bilmem ama EN PAHALI olduğu kesin. Revizyon ameliyatlarında nerdeyse bir araba parası istiyor

101 Mesaj
5 Aralık 2013; 9:03:50 

quote:

Orijinalden alıntı: KaRaSSS

En iyi mi bilmem ama EN PAHALI olduğu kesin. Revizyon ameliyatlarında nerdeyse bir araba parası istiyor

Peki sence böyle birşeyi haketmiyor mu ? Şöyle düşünsene seni kötü ameliyat edecek kötü bir doktora az para vermektense, seni gerçekten iyi ameliyat edecek iyi bir doktora çok para vermeyi tercih etmez misin ?

170 Mesaj
5 Aralık 2013; 20:51:47 

quote:

Orijinalden alıntı: nihatxp

Peki sence böyle birşeyi haketmiyor mu ? Şöyle düşünsene seni kötü ameliyat edecek kötü bir doktora az para vermektense, seni gerçekten iyi ameliyat edecek iyi bir doktora çok para vermeyi tercih etmez misin ?

Bir nevi ölümü gösterip sıtmaya razı ol demek gibi birşey bu
Parası olmayan zaten ameliyat olamayacağı için, o doktorun ne kadar iyi olduğunun bir önemi olmayacaktır o kişi için.
Doğru olan TR şartlarında makul bir ücrete o ameliyatı yapmaktır. 12-20 bin değilde 7-10 bin mesela.
Ayda 12 ameliyat yapacağına 20 ameliyat yapar, insanlar Allah razı olsun der.

51 Mesaj
7 Aralık 2013; 20:06:45 

Kredi kartına taksit imkanı var mı?

101 Mesaj
10 Aralık 2013; 13:15:35 

quote:

Orijinalden alıntı: KaRaSSS

Bir nevi ölümü gösterip sıtmaya razı ol demek gibi birşey bu
Parası olmayan zaten ameliyat olamayacağı için, o doktorun ne kadar iyi olduğunun bir önemi olmayacaktır o kişi için.
Doğru olan TR şartlarında makul bir ücrete o ameliyatı yapmaktır. 12-20 bin değilde 7-10 bin mesela.
Ayda 12 ameliyat yapacağına 20 ameliyat yapar, insanlar Allah razı olsun der.

Bu açıdan olayı elince sana hak vermemek elde değil.

101 Mesaj
10 Aralık 2013; 13:23:50 

quote:

Orijinalden alıntı: sevindirik

Kredi kartına taksit imkanı var mı?

Benim bildiğim tüm hastalaneler kredi kartına taksit yapıyor, ama belli bir taksit üzerine komisyon alıyor diye biliyorum.

834 Mesaj
12 Aralık 2013; 5:27:29 

Fiyatlar bayağı uçuk. 1000 tl 'ye Ankara'da tedavi olamaz mıyız ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

PIN : 2AF3E476

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 sa. 11 dk. kadarı kaldı.
12 Aralık 2013; 12:18:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Zendo

Fiyatlar bayağı uçuk. 1000 tl 'ye Ankara'da tedavi olamaz mıyız ?

Sorunun nedir? 1000 liraya estetik çok zor.

26 Mesaj
26 Aralık 2013; 18:18:10 

3000 tl civarında güvenilir bildiğiniz bir doktor varmı

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
- Mühendislik -

Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği

0 Mesaj
21 Şubat 2014; 23:51:52 

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joukey -- 7 Temmuz 2014; 16:12:41 >

101 Mesaj
22 Şubat 2014; 13:39:17 

quote:

Orijinalden alıntı: tr.leuchtend

3000 tl'ye burun estetiği yaptıracağınız doktor bulmanız gerçekten zor. Bu işe bir kere para harcamalısınız. Yoksa sürekli revizyon burun ameliyatı olmak zorunda kalabilirsiniz.

404 Mesaj
23 Şubat 2014; 10:26:46 

quote:

Orijinalden alıntı: joukey

Arkadaşlar burun estetiğinde Op.Dr.Kemal Ekberoğlu'nu tek geçerim. Ben 1.5 yıl önce oldum, kendisi KBB ci olduğu için nefes alma yollarını da açıyo ve ameliyattan beri harika nefes alıyorum, hastayken bile ağzım kapalı uyuyabiliyorum, nie daha önce yaptırmamışım diye pişman olmuştum ama geçti Allah a şükr şu anda harikayım. İşin bu kısmı bi kenara burnun dış görünüşü açısından da harika bir seçim yaptığımı burun yerine oturdukça anladım. Hiç estetikli olduğu farkedilmiyo ve çok güzel görünüyo, insanlar ilk 4 5 ay "sende bi değişiklik var, yüzün gözün açılmış" falan diolardı :))) Velhasıl aldığı son derece mütevazi paraya göre yaptığı iş düşünüldüğünde kesinlikle öneririm.

Hocam burdan veya pmden ss atabilir misiniz. Merak ettim. Ne kadar para verdiniz. Dogddugumdan beri burnum sorunlu. 18 yildir tam nefes alamiyorum anca spreylerle. Onunda etkisi kisa gecince yine tikali. İki kere amaleliyat oldum biri geniz eti digeri konka bulloza ikiside fayda etmedi. Dis gorunus olarakta burnum buyuk ve egri. Dersin basina oturup 15 dk dayanabiliyorum. İstannbulda bu isin ehli bir doktora amelyat olmak istiyorum parasi hic muhim degil. Yeter ki iyi olsun ve gorunusu istedigim gibi olsun. Ss atabilir misiniz cok merak ediyorum

1 Mesaj
23 Şubat 2014; 22:20:26 

istanbulda boğaziçi tıp merkezinde necdet uçara amelyat oldum ben. başka şehirdeysen bile gel orda amelyat ol almanyadan falan gelen var.

gayet memnunum kapalı teknikle oldum 2 buçuk milyara,üstelik taksit yapıldı ödemede zorluk çekmedim.

normalde kapalı teknik en dandik doktorda 4 bin liraya başlar.

yaklaşık 40 doktorla mailleştim aylarca araştırdım doktorlarla konuştum öyle kafama göre seçmedim doktoru. kafamda 5 doktor vardı 3 ü pahalı olduğu için elendi,birini hatalarının arkasında olmadığı için eledim en son necdet beye oldum. piyasada o bilinen doktorlar 5 bin liradan ucuza yapmıyor.

2- 2 buçuk milyardan ucuza yapanlar da açık teknik yapıyor ki kendine eziyet etme açık amelyat olup.

ben amelyattan uyandıktan sonra araba kullanacak haldeydim o kadar söyliyim,gerçi ben 24 saat aç susuz kalıp öyle amelyat olduğum için uyandıktan sonra daha çok kendimdeydim. kısacası hastanenin anestezi uzmanı da çok iyi öyle insanı sersemletecek kadar anestezi yapmıyor,amelyat bittikten sonra yarım saat içinde uyandım. amelyattan bir kaç saat sonra eve gittim. ciddi bir kanamam olmadı gülüp konuştuğumda sızıntı şeklinde kanadı.

morluk, dayak yemiş gibi şişlik asla olmadı ki beni en çok şaşırtan da buydu.genel olarak suratım şişti ödem toplamış gibi öyle korkunç bi görüntü yoktu. mesela bi arkadaşım nuri soysal'a amelyat oldu, bir sürü ünlüyü o amelyat etmişti, kız 1 hafta evde uzandı şişlikten morluktan gözünü açamadı. ki 7 milyar da para saydı. ama güzel olmuştu.

boğaziçinde mesela veli aslan diye bi doktor daha var ama onu da tavsiye etmem yaptığı hataları kabul etmeyen biriymiş.

benim necdet beyi seçmemin nedeni, yaptığı burunları gördüm, hastanede gösterdiler internette de çok hasta fotoğrafı var. mesela bir travestiyi amelyat etmiş sekreter göstermişti, ben başta kadın sanmıştım çok şaşırmıştım çok doğal duruyordu, eski halini gösterdiğinde travesti olduğu belliydi.

bir de eski burnum kötü değildi necdet bey beni ikna etti amelyat olma gayet güzel burnun diye, halbuki maille fotoğrafımı yolladığım bazı doktorlar 'çenen şöyle oraya da amelyat yapalım,dudağını da şişirelim sana botox da iyi gider' tarzı yaklaşmıştı,bazıları fiyatını söyleyene kadar canım çıkmıştı çoğu önce gel konuşalım diyordu, önce ikna edip sonra en az 5 bin lira fiyat veriyorlardı.

neyse necdet bey ben seni amelyat etmem dedi, beni kulak burun boğaza gönderdi, orda nefes problemim olduğu anlaşılınca amelyat etmeyi kabul etti.

amelyatıma hem necdet bey hem kulak burun boğaz doktoru girdi. biri nefes alabilmem için müdehale etti, o çıkınca necdet bey estetik kısmını yaptı -ki ben aylarca düşünmüştüm kulak burun boğaza mı estetisyene mi olsam diye. çünkü bir çoğu kendi ilgi alanının dışındakini beceremediği halde her türlü amelyatı yapıyor.

son olarak hangi doktor olursa olsun hatasının arkasında olan birini seç. sonradan problem çıkarsa -ki en iyi doktorda bile çıkar- doktorların çoğu kovmaktan beter ediyor randevu vermiyor, ama necdet bey öyle değil gerekirse tekrar ücretsiz amelyat ederim diyip, hatasını sen görmeden söyleyen biri.

benim burnumun üstünde mesela bi çıkıntı vardı, kavga etmek için hastaneye gittim biraz şikayet ettim, o da bana masaj verdi geçmezse tekrar amelyat olursun sıkıntı yok dedi ki cidden masajla geçti.

648 Mesaj
2 Mart 2014; 18:14:06 

quote:

3000 tl'ye burun estetiği yaptıracağınız doktor bulmanız gerçekten zor. Bu işe bir kere para harcamalısınız. Yoksa sürekli revizyon burun ameliyatı olmak zorunda kalabilirsiniz.

Eskişehirde yakup karabuluttu sanırım 3000-3500 tl ye burun ameliyatı yapıyor.

3570K @4.4Ghz || GTX660 Ti Power Edition || MSI Z77A-G45 || 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 || 120GB Force 3 GT SSD || 1TB + 500GB Seagate NCQ Sata2 || Feel hurricane II 550midt || Tagan Force 2 700W || Cooler Master Hyper 612S Cpu Cooler || LG E2360 23" || Logitech Z-523 2+1 || Snopy V5H || Jwin 7000 Joypad || Ibanez GRG170DX || Roland Mıcro Cube 15w

1 Mesaj
5 Mart 2014; 14:51:01 

Burun Estetiği konusunda bir öneri de Op. Dr. Bahadır Baykal ,

sitedeki öz geçmişi fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Ayrıca doktorun www.burunestetigidoktoru.com web sitesinde burun estetiği ameliyatı ile ilgili çok detaylı bilgiler var.

2000 yılında Fransa’nın Cannes kentinde kolesteatom ve orta kulak cerrahisi ile ilgili kursa katılarak,işitme kayıplı kronik kulak iltihaplarının cerrahi tedavisi konusunda eğitim aldı.

2001 yılında Avrupa Fasyal Plastik Cerrahisi Akademisi Başkanı Prof.Dr Pedro Claros’dan Clinica Claros Barcelona (İspanya) da fonksiyonel ve estetik burun cerrahisi eğitimi aldı.

Yine aynı dönemde Uluslararası Fasyal Plastik Cerrahi Akademisi Başkanı olan Prof.Dr. Fernando Pedrosa’dan (Kolombiya) estetik burun ve estetik yüz cerrahisi eğitimi aldı.

2006 yılında Fransa Bordeaux’da kendi alanında dünyanın en iyi üniversitelerinden ”Institut Georges Portmann”da Prof.Dr. Stoll ve Prof.Dr.Boudard ile Fonksiyonel&Radikal Endoskopik Sinüs Cerrahisikonularında çalışma imkanı buldu ve pekçok kadavra üzerinde çalışarak ileri düzey endoskopik sinüs cerrahisi eğitimi aldı.

2007 yılında UMC&St Radboud (Hollanda) da; Modern estetik burun cerrahisi,estetik yüz cerrahisi (face lift,kepçe kulak deformitesi-göz kapağı estetik girişimleri,çene ucu estetik girişimleri) ve boyun-yüz bölgesi cilt kanserlerinin rekonstruktif cerrahisi konularında,alanlarında tanınmış isimler olan Gilbert N. Trenite,R.Siegert,T. Wang,K.İngels ve P.J.F.M. Lohuis’den kadavra çalışmalı eğitim aldı.

2008 yılında New York University School Of Medicine (A.B.D) da Balon Sinoplasti, Endoskopik Sinüs Cerrahisinde Bilgisayar Destekli Navigasyon, Beyin Omurilik Sıvısı fistüllerinin endoskopik yöntemle onarılması ve New YorkMontefiore-Einstein Cancer Center ‘da burun içi tümörlerin endoskopik yolla çıkarılması konularında kadavra çalışmalı eğitim aldı.

2009 Yılında İtalya’nın Milano kentinde Prof.Dr. Pietro Palma ve Prof. Dr. G. Nolst Trenite tarafından düzenlenen“İnternational Milan Masterclass” Sempozyumuna katılarak rinoplasti eğitimi aldı.

2009 Yılında Almanya’nın Münih kentinde bulunan Ludwig – Maximilians University Grobhadern Medical Centerda Fonksiyonel-Estetik Burun Cerrahisi ve Estetik Yüz – Çene Cerrahisi, Modern Kepçe Kulak Cerrahisi konularında kadavra çalışmalı eğitim aldı.

Facial Plastic Surgery 2009 toplantısına katılarak Facial Reanimation konusunda sertifika aldı.

Internatioanal Hospital İstanbul ve Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi KBB Kliniğinde bir dönem çalışmış olan Dr.Baykal, 2000-2006 yıları arasında Tekirdağ Çerkezköy İlçesi Devlet Hastanesi Başhekimliği görevinde bulunmuştur.

Türk Kulak Burun Boğaz Vakfı,Kulak Burun Boğaz-Baş Boyun Cerrahisi Derneği,Türk Fasyal Plastik Cerrahisi Derneği,Türk Rinoloji Derneği üyesi olan Dr.Baykal,aynı zamanda European Rhinologic Society ve Balkan Society Of ORL-Head and Neck Surgery üyeliğini de sürdürmektedir.

2006 yılında Prof.Dr.Pedro Claros’un kişisel referansı ile European Academy Of Facial Plastic Surgery üyeliğine seçilmiş olan ve Türkiye’de kanamasız-ağrısız bademcik ameliyatının (Thermal welding) ve endoskopik gözyaşı kanalı açılmasının ilk uygulayıcıları arasında yer alan Dr.Bahadır Baykal,meslek hayatı boyunca KBB hastalarına yönelik 10.000′in üzerinde ameliyat ve cerrahi girişim gerçekleştirmiştir.

Özellikle uyku apnesi ve horlama ameliyatları,fonksiyonel-estetik burun ameliyatları,kronik orta kulak ameliyatları ve endoskopik sinüzit ameliyatları,endoskopik gözyaşı kanalı açılması ameliyatları standartların çok üstündedir.Avrupa Rinoloji Derneği ve Avrupa Fasyal Plastik Cerrahi Akademisinin her yıl düzenlediği toplantılara düzenli olarak katılan Dr. Bahadır Baykal’ın
yurt içinde katıldığı kurs ve toplantılar sırasıyla aşağıda belirtilmiştir;

Septorinoplasti-Fonksiyonel ve Rekonstruktif Burun Cerrahisi Sempozyumu” 1996,
Hacettepe-Ankara”Harward Applications in Otorhinolaryngology Head And Neck Surgery” 1996”
24.Ulusal Otorinolarengoloji ve Baş-Boyun Cerrahisi Kongresi” 1997,Antalya”
1.Türk-İtalyan” Larengoloji Kongresi” 1997,Antalya
”Baş Ağrıları-Baş Dönmeleri Sempozyumu” 1998,Cerrahpaşa-İstanbul
”International Hospital Endoscopic Sinus Surgery Course” 1998,İstanbul
”Kulak Burun Boğaz’da Son Gelişmeler” 1998,Cerrahpaşa-Istanbul
”Meniere Hastalığının Tıbbi ve Cerrahi Tanısı” 1999,İstanbul
”25.Ulusal Türk Otolarengoloji Ve Baş-Boyun Cerrahisi Kongresi” 1999,İzmir
”International Hospital Endoscopic Sinus Surgery Course” 1999,İstanbul
”Otolarengolojik Allerji Toplantısı” 2000,Bursa
”2.Kulak Burun Boğaz’ da Allerjik Hastalıklar Kongresi” 2000,İzmir
”Kapadokya Vertigo Sempozyumu” 2002,Kapadokya
”27.Türk Ulusal Otorinolarengoloji ve Baş-Boyun Cerrahisi Kongresi” 2003,Antalya
”Fonksiyonel Endoskopik Sinüs Cerrahisi Uygulamalı Kursu” 2003,İstanbul Tıp Fakültesi-İstanbul
”Rinolojide Güncel Başlıklar” 2005,İzmir
”28.türk Ulusal Otorinolarengoloji ve Baş-Boyun Cerrahisi Kongresi” 2005,Antalya
”Cerrahpasa Medicine Faculty Deparment Of Ear Nose And Throat 19th Academic Week” 2006,İstanbul
”Fonksiyonel Endoskopik Sinüs Cerrahisi Kadavra Uygulamalı Diseksiyon Kursu”2007,İstanbul Tıp Fakültesi-İstanbul
”Septorinoplasti ve Radyofrekans Kadavrada Uygulamalı Diseksiyon Kursu”2007,Istanbul Tıp Fakültesi-İstanbul
“Fasyal Plastik Cerrahide Son Gelişmeler Sempozyumu” 2008, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi, İzmir
“Ulusal Rinoloji Kongresi” 2008, Antalya
“Rhınocamp 2009 Bodrum
“3rd International Congress of Rhinology- Otology- Skull Base Surgery (2009) Atina Yunanistan
“6th. International Consensus Conference On Nasal Polyposis” (2011) Kiev Ukrayna

1 Mesaj
19 Mart 2014; 8:16:57 

Arkadaşlar Bahadır Baykal'ın blog ve diğer paylaşımlarının bulunduğu sitesi http://www.estetikburuncerrahisi.com da mevcut.

170 Mesaj
22 Mart 2014; 2:14:20 

Azcık boş bıraktık, ortalık yine 0-3 mesajlı adamlarla kaynamaya başladı

180 Mesaj
27 Mart 2014; 11:08:24 

Hangi doktorlara olmamak lazım, oda önemli...

Ankara Üniversitesi Cebeci hastanesi Zeki Can'a ameliyat olmayınız...

Burnumun ucu top gibiydi...

Özellikle bu kısmı düzeltin, bundan çok rahatsızım diye üstüne basa basa söylememe rağmen, ameliyat sonrası burnumun ucu yine top gibi...

sadece yanlardan biraz oymuş, burun daha belirgin olmuş ama asıl sıkıntım olduğu gibi duruyor...

burun altından yaptıkları dikiş kapama, eğri yapılmış...

sağdan ve soldan profilim farklı... sol taraf burun deliği daha oyuk yapılmış diğeri ise daha kapalı:(((((

biraz bekle düzelir diye kendime teselli vermeye çalışıyorum ama arkadaşım;

-burun estetiği neden düşünmüyorsun, burnunun ucu iyice top gibi olmuş deyince bende film koptu...

629 Mesaj
28 Mart 2014; 16:17:47 

quote:

Arkadaşlar, uzun bir süredir burun estetiği yaptırmayı düşünuyorum. Ama bu konuda bir türlü karar veremedim. Çeşitli forumlarda binlerce yorum okudum, ama inandırıcı gelmediği ve çoğu fake olduğunu düşündüğüm için burada bir başlık altında, burun estetiği yaptırmak isteyen kişiler için bir rehber oluşturması bakımından yazayım dedim.

İnternet'ten burun estetiği diye arama yaptığımda hep şu isimler karşıma çıkıyor.

Op. Dr. Emre İlhan
Op. Dr. Güncel Öztürk
Op. Dr. Barış Çakır
Op. Dr. Yakup Avşar

Sizde rüştünü ıspatlamış, doktorlar varsa, burada listeleyelim. Bu burun estetiği olayı şakaya gelmiyor gerçekten, bir kere yanlış ve amatör bir operasyona girdiğinde sonuçlar çok kötü olabiliyor.

Bu arada burun estetiği konusundaki ansiklopedik tüm içerikleri şuradan inceleyebilirsiniz. http://www.burunestetiksanati.com/ okuyabilir. Aklınızdaki tüm soruların cevaplarını alabilirsiniz.

2 sene önce Emre Bey'e deviasyon ameliyatı oldum. Bu sırada, istediğim şekilde düzeltme de yapıldı. Kendisi ameliyat öncesi ve sonrasında gerçekten çok ilgili bir doktor. Ben de sonuçtan, hem sağlık hem de görünüş açısından son derece mutluyum şu an. Forumda daha önce, burun ameliyatlrıyla alakalı, detaylı bir konu vardı, vakti zamanında orayı okuyup, kafamdaki bir sürü soru işaretini gidermiştim, bulabilirseniz ona bakın mutlaka. Bir sorunuz olursa, pm den ya da burdan yazabilirsiniz.

12163 Mesaj
28 Mart 2014; 22:34:56 

İzmir'de önereceğiniz var mı ? Birde fiyatlar ne şekilde?. Sadece burnum'da kemik çıkıntılığı var.

.:: İzmir Ekonomi Üniversitesi ~ Logistics Management ::.

.:: 2012 Opel Astra J 1.3 95 hp & Olimpik Beyaz & Navi 600 & Cosmo ::.

180 Mesaj
1 Nisan 2014; 9:16:18 

quote:

Orijinalden alıntı: neslihanyare

Bence en iyi burun estetik uzmanı Serdar Eren, Osman Oymak ve Süreyya Şeneldir. Bu adamlar çok pahalıdır ama kusursuz estetik operasyon geçirirsiniz.

Osman Oymak hakkında Kadınlar Kulübünde çok şikayet var....

Belirtmekte fayda var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aysedeniz -- 3 Nisan 2014; 9:50:18 >

0 Mesaj
11 Nisan 2014; 14:01:46 

şiddetle tavsiye edeceğim bir doktor var ankara hacettepe üniversiteleri hastanesinde plastik cerrahi bölümde..cokk gezdimm cok dolaştım bu konuda istanbulda evet en iyileri ama paraları da coookk güzel..kadınlar kulubunden buldum hocayı randevu alıp gittim...inanılmaz ilgili alakalı ve basarı bi doktor..daha önce yaptıgı burun ve diger operasyonların fotolarını gördüm kadınlar kulubundeki uyelerin yardımı ile.. azıcık güvenle gittiğim hasteneden yüzde yüz güvenle çıktım.. 10 gün sonrada ameliyat oldum..tek sözü inanılmaz etkiledi beni burun ameliyatı 1 kez yapılır..bakımını güzel yaparsanızda ömür boyu sorun yasamazsınız dedi.. Haldun kamburoglu bu konuda ankarada süper birisi..
1 nisanda gittim..ameliyat korkumla panik atagım birleşince neredeyse vazgececektim ta ki haldun hocayı ameliyathanede görene kadar..direk sakinleşip teslim oluyorsunuz hocaya :) ameliyatımda istediğim şarkıyla uyumaya gectim..esprili,anlayışlı ekibi de kendisi gibi..uyandıgınızda buzunuz gözlerinizde oluyor ve gece boyu buz yerleştiriyorlar bu sayede şişmeve morluklar en kısa sürede azalıyor..ameliyat günü ve ertesi gün sizi görmeden çıkmıyor hastaneden... özel hastanede gibi hissettiriyor kendinizi..zaten cep telefonunu ilk muayanede veriyor size ve aklınıza takılan herseyi sorabiliyorsunuz 7gun 24 saat acık danısma hattı gibi :):) hatta ben bu pazartesi vurdugumu düşündüm agrılardan dolayı hemen gelin bakalım dedi gittim bişi yok sakin oldun don't panic dedi:D cok eglenceli geçiyor muayanelerde..en ufak bi sorunda aramanız yeterli oluyor.açamazsa bile geri dönüş yapıyor.. 2 gün önce tamponlarım çıktı zaten slikon tampon kullanıyor ki rahat nefes alın yapışma vs olmasın diye.... okuduğum ve ameliyat olan arkadaşlarımın hepsi igrenc çok acıyor kanama oluyor vs demişti tabi ben bu yuzden yine korkulu paniktim :):):) ama hemen sakinleştirmeye baslıyor sizi ve siz nasıl oldugunu anlamadan tamponlarınız çıkmış oluyor..ben ankarada böyle ilgili doktor görmedim henüz..6 tane gezdim prof asistan kbb docent özel klinikler vs..ama kimsede bu kadar ılgı yoktu..ücreti de gayet makul bu kadar ilgi ve rahat iyileşme süreci için..ilk muayanede belli ediyor kendisi zaten doktorun iyi olup olmadıgı... tüm sorularınıza cevap verecek ve en önemlisi ameliyat sonrası bakımda da sizinle olacak bir doktor kendisi... herkese şiddetle tavsiye ediyoruumm... ücreti de 3000tl civarı..hastaneye yatırıyorsunuz zaten elden bişi alıp verme söz konusu degil..

0 Mesaj
5 Mayıs 2014; 13:05:14 

03.05.2014 tarihinde Saç Ekimi için Gebze den Hasan Fındık'ın Bağdat caddesindeki muayenesine gittim. Bağdat caddesindeki park ve trafik sorunu nedeniyle 15-20 dakika randevuya geç kaldım. Asistanı beni cep telefonundan aramadığı halde aradıklarını ve randevuya geç kaldığım için doktorun benimle görüşmek istemediğini söylediler. Ayrıca kovmak dan beter ettiler. Saç ekimi öncesi hastasıyla bu kadar ilgilenen bir doktorun ekim sonrası ne kadar ilgili olacağı şüpheli . Sonuç olarak kendisi tok satıcı. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hata yapıp şehir dışından gitmeyi düşünen varsa iki kere düşünsün. Özellikle asistanın tavırları çok çirkindi.

2 Mesaj
21 Mayıs 2014; 16:30:26 

ben adana'da oprt. dr. ergün kürün'e hem estetik hem deviasyon ameliyatı oldum. hoca hem kbb hem estetik branşına sahip.tek geçerim. numune araştırma hastanesinde.ulaşmak çok kolay. eli çok hafif.nerdeyse şişlik morarma olmadı diyebilirim.

101 Mesaj
14 Haziran 2014; 16:22:22 

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk_1952

03.05.2014 tarihinde Saç Ekimi için Gebze den Hasan Fındık'ın Bağdat caddesindeki muayenesine gittim. Bağdat caddesindeki park ve trafik sorunu nedeniyle 15-20 dakika randevuya geç kaldım. Asistanı beni cep telefonundan aramadığı halde aradıklarını ve randevuya geç kaldığım için doktorun benimle görüşmek istemediğini söylediler. Ayrıca kovmak dan beter ettiler. Saç ekimi öncesi hastasıyla bu kadar ilgilenen bir doktorun ekim sonrası ne kadar ilgili olacağı şüpheli . Sonuç olarak kendisi tok satıcı. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hata yapıp şehir dışından gitmeyi düşünen varsa iki kere düşünsün. Özellikle asistanın tavırları çok çirkindi.

Çok üzücü bir durum olmuş gerçekten. Muhtemelen asistanin eşşekliğinden kaynaklanıyordur .

31 Mesaj
21 Haziran 2014; 13:44:57 

quote:

Orijinalden alıntı: tr.leuchtend

Halis ünlü var ben ayın 27 sinde amelıyat olacagım 3500 tl fiyat ıstıyor izmirde 1 numara dıyebılırım

0 Mesaj
27 Haziran 2014; 18:46:10 

nihatxp arkadaşım bende seninle aynı durumdaydım ama şükürler olsunki ameliyatımı oldum ve şuan çok mutluyum ve rahatım sesinin sitresini çok iyi anlıyorum bende bir çok araştırma yaptım sadece doktor diploması olup geri kalanlar ise seminerlere katılım belgesi bu şekilde insanları kandırıyolar amaçları sadece para ben araştırmanın yanında her bir doktoru aradım ve konuştum eleye eleye gittim en sonunda diploma sayılarına bakınca tecrübeli işin ehli bir doktor buldum yazananesine gittiğimde okadar sıçak davrandılarki evdeymiş gibi rahatladım duvarı diplomadan görünmüyo ve asmadıklarıda varmış birçok hizmet çok güzel çok ılımlı bir insan ben kendi ameliyatıma bakarak bir doktor varsa oda www.ihsanbasaran.com en azından yazanesine gidin görün kendisini ve diplomalarını saygılı bir insan şiddetle tavsiye ederim hayırlı akşamlar herkese

0 Mesaj
27 Haziran 2014; 19:00:06 

sss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alkanilhan -- 27 Haziran 2014; 19:12:58 >

340 Mesaj
19 Temmuz 2014; 5:51:01 

up

1060 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
kdfh
20 Temmuz 2014; 7:43:28 

Beyler İstanbul için ucuz bir doktor önerin lütfen

I SEE YOU
;

136 Mesaj
20 Temmuz 2014; 14:45:47 

Kesinlikle Emre İlhanı tavsiye etmem!
Arkadaşlar bu zatı muhteremden burun estetiği oldum burnumu mahvetti yamuktu hala yamuk aradan 4 ay çekti değişiklik pek yok 8 milyar param haram olsun ona ve bana yaptığı muameleden hiç bahsetmiyorum bile kendini çok bilmiş ve havalı bir doktor hiç benim nasıl bir burun istediğimi sormadı bile yazılan yorumların aksine çok havalı sosyetik bayan değilseniz yani onun reklamını yapıcak biri değilseniz yüzünüze bile bakmıyor asistanları ise taraflı davranıyorlar randevunuz 3 te mesela sizin yerinize başkalarını alıp sizden önce randevu almış deyip 3 te gireceğinize akşam 8 de giriyorsunuz

136 Mesaj
20 Temmuz 2014; 23:17:52 

İnternette bayağı övmüşlerdi ama yanıldım başka bildiğiniz doktor varsa önerirseniz sevinirim

0 Mesaj
5 Ağustos 2014; 18:32:24 

Herkese merhaba,

Burun estetiği olacak arkadaşlara direkt tavsiyem Op. Doktor Kemal EKBEROĞLU'dur.

Yaklaşık 10 gün önce kendisine ameliyat oldum. 3ncü günün sonunda morluk ve şişlik olayım kalmadı. (Zaten doktorumun ameliyat öncesinde yaptığı iğneden dolayı çok az morarma ve şişlik oldu yüzümde).

Ameliyattan önce kendisi burnumun fotoğrafını çekerek yapılabileceklerini tek tek anlattı bana. Ve fotoğrafımda yaptığı düzenlemeyi de göstererek bu şekilde bir burunun benim için ideal oluğunu söyledi.

Şu an için burnum şiş olsa bile (yaklaşık 2-3 ay normal bir süreçmiş bu) fotoğrafta bana gösterdiği burundan daha da iyisini bana hediye etti.

Yurtdışındayım, dönüşte kardeşimi de kendisi ile tanıştırıp ameliyat için fikir alışverişinde bulunacağız. Burada yazmamın tek nedeni; Çok hassas bir konu olduğu için insanları doğru adreslere yönlendirip kaygılanmalarını engelleyebilmek.

Şunu rahatlıkla söyleyebilirim; Burun estetiği yaptırmayı düşünüyorsanız kesinlikle ve rahatlıkla danışıp ameliyat olabileceğiniz kişi tecrübeli Doktor ve mükemmel bir insan olan Kemal Bey'dir.

Fotoğraflarımı da paylaşıyorum sizlerle.

2 si bir arada olan fotoğraf ameliyat öncesi Kemal Bey'in çektiği fotoğraftır. Sol taraftaki benim ameliyat öncesi sahip oluğum, sağ tarafındaki de onun ameliyat sonrası sahip olabileceğimi gösteriği fotoşoplu fotoğraftır. Diğer fortoğraflar ise ameliyattan bir hafta sonra çektiğim fotoğraflar.

Her zaman yardıma açığım. Bana telefonla ulaşmak isteyen arkadaşlar olursa mail atabilir.

Herkesin istediği buruna kavuşması dileğiyle.

Timur FIRAT
0
0
0
0

3319 Mesaj
5 Ağustos 2014; 20:10:38 

@dorogano

ameliyat oldum demişsin şimdi revizyon için mi istiyorsun ?

eğer olmadı ve saygıda kusur eden yardımcılarının sana tavrından dolayı bunu yapıyorsan ayıp ediyorsun dostum ..mesela beni çok arada bıraktın adamdan bir dahaki hafta randevu alıp uygun bir tarihte ameliyat olmayı dusunuyordum ..Niye okuduysam şimdi senin mesajını

----

@fıratimur

daha ilk mesajında doktorunun reklamını yapabilecek kadar başarılı bulmak ve burada tanıtmak ne diyelim ki ne şanslı insanmış doktorun dostum sen de öleymişsin tabi ..Bu arada burnunu çok beğendim ancak ilk halinde kemer o kadar da rahatsız edici değil zaten yakışıklı adamsın değişen birşey olmamış

(kinaye yada bir şüphe taşımıyor mesajım sadece ilk mesajının kendi resimlerinle verebiliyor olman dikkatimi çekti dostum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 5 Ağustos 2014; 20:14:27 >

Bu mesajda bahsedilenler: dorogano @fıratimur Bu mesaja 2 cevap geldi.

0 Mesaj
5 Ağustos 2014; 20:54:54 

Gerçekten zor bir dönem ve süreç insanı yoruyor.
Amacım sadece insanlara yardımcı olabilmek.

Yorumların için teşekkürler...

Bu mesajda bahsedilenler: streamin

0 Mesaj
5 Ağustos 2014; 20:59:38 

Slm arkadaşım.

Aşağıda yazılarımı ve fotoğraflarımı görebilirsin. Kesinlikle Kemal EKBEROĞLU'nu öneririm.
Hiç ama hiç tereddütün olmasın.

Süper bir doktor. Seni kendine getirir eminim.

Bu mesajda bahsedilenler: dorogano

136 Mesaj
8 Ağustos 2014; 21:22:25 

quote:

Orijinalden alıntı: streamin

@dorogano

ameliyat oldum demişsin şimdi revizyon için mi istiyorsun ?

eğer olmadı ve saygıda kusur eden yardımcılarının sana tavrından dolayı bunu yapıyorsan ayıp ediyorsun dostum ..mesela beni çok arada bıraktın adamdan bir dahaki hafta randevu alıp uygun bir tarihte ameliyat olmayı dusunuyordum ..Niye okuduysam şimdi senin mesajını

----

@fıratimur

daha ilk mesajında doktorunun reklamını yapabilecek kadar başarılı bulmak ve burada tanıtmak ne diyelim ki ne şanslı insanmış doktorun dostum sen de öleymişsin tabi ..Bu arada burnunu çok beğendim ancak ilk halinde kemer o kadar da rahatsız edici değil zaten yakışıklı adamsın değişen birşey olmamış

(kinaye yada bir şüphe taşımıyor mesajım sadece ilk mesajının kendi resimlerinle verebiliyor olman dikkatimi çekti dostum)

Ben ameliyat oldum zaten sizlerinde aynı hataya düşmemesi için yazdım revizyon için foktor arıyorum

136 Mesaj
8 Ağustos 2014; 21:27:13 

quote:

Orijinalden alıntı: fıratimur

Herkese merhaba,

Burun estetiği olacak arkadaşlara direkt tavsiyem Op. Doktor Kemal EKBEROĞLU'dur.

Yaklaşık 10 gün önce kendisine ameliyat oldum. 3ncü günün sonunda morluk ve şişlik olayım kalmadı. (Zaten doktorumun ameliyat öncesinde yaptığı iğneden dolayı çok az morarma ve şişlik oldu yüzümde).

Ameliyattan önce kendisi burnumun fotoğrafını çekerek yapılabileceklerini tek tek anlattı bana. Ve fotoğrafımda yaptığı düzenlemeyi de göstererek bu şekilde bir burunun benim için ideal oluğunu söyledi.

Şu an için burnum şiş olsa bile (yaklaşık 2-3 ay normal bir süreçmiş bu) fotoğrafta bana gösterdiği burundan daha da iyisini bana hediye etti.

Yurtdışındayım, dönüşte kardeşimi de kendisi ile tanıştırıp ameliyat için fikir alışverişinde bulunacağız. Burada yazmamın tek nedeni; Çok hassas bir konu olduğu için insanları doğru adreslere yönlendirip kaygılanmalarını engelleyebilmek.

Şunu rahatlıkla söyleyebilirim; Burun estetiği yaptırmayı düşünüyorsanız kesinlikle ve rahatlıkla danışıp ameliyat olabileceğiniz kişi tecrübeli Doktor ve mükemmel bir insan olan Kemal Bey'dir.

Fotoğraflarımı da paylaşıyorum sizlerle.

2 si bir arada olan fotoğraf ameliyat öncesi Kemal Bey'in çektiği fotoğraftır. Sol taraftaki benim ameliyat öncesi sahip oluğum, sağ tarafındaki de onun ameliyat sonrası sahip olabileceğimi gösteriği fotoşoplu fotoğraftır. Diğer fortoğraflar ise ameliyattan bir hafta sonra çektiğim fotoğraflar.

Her zaman yardıma açığım. Bana telefonla ulaşmak isteyen arkadaşlar olursa mail atabilir.

Herkesin istediği buruna kavuşması dileğiyle.

Timur FIRAT
0
0
0
0

Kardeşim valla hayırlı olsun yanlardanda güzel olmuş ama önü çok güzel düzgün olmuş benim önden hala yamuk burdan kesimlikle emre ilhanı tavsiye etmem yüzünüze bile bakmayan bi adam egosu para hırsı internette yazıldıüı gibi deil

0 Mesaj
9 Ağustos 2014; 20:13:52 

Dr Muhitdin Eski estetik ve rekonstrüksiyonda en iyi doktorlardan biri. hakkında yanılmadığımı görüştüğünüzde anlayacaksınız.direkt arayın randevu alın tavsiyem. 0532 2210969

Bu mesajda bahsedilenler: dorogano

1 Mesaj
25 Ağustos 2014; 15:28:18 

http://www.ahmettunaeren.com/ ben ahmet beyden memnun kaldım kesinlikle tafsiye ederim memnun kaldım ameliyatın ameliyatın ardından kısa sürede ayaga kalkabildim

Bu mesajda bahsedilenler: nihatxp

0 Mesaj
27 Ağustos 2014; 18:21:40 

hayrunnisa hastanesini önerebilirim. ben orda burnumu yaptırdım.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Sağlıklı Yaşam » En İyi Burun Estetiği Doktoru Kimdir ? Ve burun Estetik Fiyatları Kaç Para
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.730