Şimdi Ara

Wifi pasif konuma geçti recovery moddan çıkamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geri yükleme yaptım telefonu açarken ülke/dil seçimine kadar gelip ondan sonrasına gidemiyorum, itunes'a bağlayın uyarısı çıkıyor.
    İtunes'a bağladığım zaman da cihazı görmüyor kilit çıkıyor. Wifi pasif konuma geçmiş ülke seçiminden sonra yukarıda (şebekenin olduğu yerde)
    "aranıyor" görünüyor. Wifi pasif olduğu için oradan sonra devam edemiyorum aktivasyon olmuyor. Ne yapabilirim?

• halen yaptıramadın mı kardeşim. geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: tackle35

halen yaptıramadın mı kardeşim. geçmiş olsun

Senin dediğin ipsw dosyasını indirip manuel olarak tekrar denedim ama güncellemeyi yaptıktan sonra yine aynı yerde kaldı.
    Telefon wifi kullanmadan itunes üzerinden aktivasyonu nasıl yapacak onu hala bilmiyorum.
  • ipsw manuel kullanmayın yedekten kurmayın Recovery mode da yeniden yükleme yapın daha sonra usb kablosu ile itunes e bağlayın ve adımları oradan takip edin.

Eğer iTunes hala görmüyorsa farklı bir usb portu kullanın hala olmuyorsa farklı pc de deneyin yine olmadıysa garantiye gitsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sıkıntı bende de olmuştu farklı pc ve farklı port ile çözdüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meledroma

Aynı sıkıntı bende de olmuştu farklı pc ve farklı port ile çözdüm.

Başka bilgisayarda da denemedim olmadı. Recovery'de sıkıntı yok ipsw ile de kurulumu yapıp güncelliyorum ama wifi
    lazım olduğu yerde kalıyor telefon.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.