Şimdi Ara

Galaxy Tab 2 7' (P3105) telefon görüşmesi özelliği (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
11.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AÇILIŞTA RENKLER KARIŞIYOR EVET AMA BU BİR SORUN YARATMAZ
  • Ben telefonu hiç kapamadığım için sorun yok.
  • Telefon özelliğini açmak için yüklediğiniz rom da samsungun mu o.O yoksa farklı bir rom mu yüklüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hsnc

AÇILIŞTA RENKLER KARIŞIYOR EVET AMA BU BİR SORUN YARATMAZ

ileride yaratacak....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesela nasıl yaratacak nasıl biliyosunuz bunu anlamadıki bu kesin konusmayı,,
  • Sorunsuz olarak P3100 yapamıyor muyuz yani?

Bu arada ROOT yapıp bu yeni rom yüklendikten sonra UNROOT tarzı bir işlem ile mevcut sistem dosyalarının orijinalde olduğu gibi koruma altına alınma şansı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Power7Gear -- 20 Mart 2013; 0:21:32 >
  • Bu tabletin sarjı ne kadar gdiyor acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sas_sas

quote:

Orijinalden alıntı: Hsnc

AÇILIŞTA RENKLER KARIŞIYOR EVET AMA BU BİR SORUN YARATMAZ

ileride yaratacak....

Mesela ne gibi hocam yaraticak ?

• Muhtemelen başka custom Rom yüklerken veya Orijinal yani stock Roma dönerken..

Umarım yanılıyorumdur.

Aslına bakarsanız bir kere Stock Dom dışına çıktıkdan sonra bekaret bozulmuş sayılır. (Telaşa gerek yok, tabii diktirmek sureti ile eskiye dönmüş gibi görünmek de mümkün teknoloji buna izin veriyor)
    Bu noktadan sonra en iyi, en güncel Rom arayışına devam etmek ve olabildiğince işin tadını çıkarmak daha akıllıca olur.

Eger başka Rom yüklerken sorun çıkmaz ise bir daha çıkmaz. O halihazırdaki rus, fransız romlar ile açılışta görünen renk bozulması sistemde bir hastalık olduğunun habercisi olabilir.. Belki de yanılıyorumdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sas_sas -- 23 Mart 2013; 10:33:40 >
  • quote:

Muhtemelen başka custom Rom yüklerken veya Orijinal yani stock Roma dönerken..

Umarım yanılıyorumdur.

Aslına bakarsanız bir kere Stock Dom dışına çıktıkdan sonra bekaret bozulmuş sayılır. (Telaşa gerek yok, tabii diktirmek sureti ile eskiye dönmüş gibi görünmek de mümkün teknoloji buna izin veriyor)
    Bu noktadan sonra en iyi, en güncel Rom arayışına devam etmek ve olabildiğince işin tadını çıkarmak daha akıllıca olur.

Eger başka Rom yüklerken sorun çıkmaz ise bir daha çıkmaz. O halihazırdaki rus, fransız romlar ile açılışta görünen renk bozulması sistemde bir hastalık olduğunun habercisi olabilir.. Belki de yanılıyorumdur.

bu güzel bilgi paylaşiminiz için tesekkur ediyorum hocam size. peki mesela garantilik bir iş oldugunda tekrar orjinal rom ' a dönüş nasil yapiliyor hangi sitede bunu dogru bir sekilde anlatmişlardir bir bilginiz var mi ?

• Bunu deneyenler anlatsin bence.

Ama teorik olarak,
    Triangle Away yazilimi ile sifirlama yapip Original FW hangisi ise onu Odin ile disaridan yuklemek seklindedir.

Tabii, Modem yaziliminin da geriye yani orijinale donup donmedigini kontrol etmekde yarar var..

Donulmemisse TR icin yapilan Modem yazilimini yani originalini ayrica flash etmek gerekebilir..
  • Renk karışması vs. olmadan yapabilecek miyiz yani?
  • quote:

Bunu deneyenler anlatsin bence.

Ama teorik olarak,
    Triangle Away yazilimi ile sifirlama yapip Original FW hangisi ise onu Odin ile disaridan yuklemek seklindedir.

Tabii, Modem yaziliminin da geriye yani orijinale donup donmedigini kontrol etmekde yarar var..

Donulmemisse TR icin yapilan Modem yazilimini yani originalini ayrica flash etmek gerekebilir..

Vayy be baya ugrastirici ve zaman alici bir islem olucak basimiza gelirse herhan gi bir sorun gelirse desenize insallah bunlarla ugrastiricak bir is gelmez basimiza :)

Bilgilendirmeniz icin tekrardan tesekkur ederim ellerinize saglik :)

• quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

quote:

Ama teorik olarak,

Vayy be baya ugrastirici ve zaman alici bir islem olucak basimiza gelirse herhan gi bir sorun gelirse desenize insallah bunlarla ugrastiricak bir is gelmez basimiza :)

Ö. M. ına verdiğim cevabı henüz lütfedip okumamışsın..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

quote:

Ama teorik olarak,

Ö. M. ına verdiğim cevabı henüz lütfedip okumamışsın..

Hocam mesaj geldi diye uyari gelmedi bende neden cevap vermediki acaba diye merak etmistim kusra bakmayin hemen bakiyorum

• açılıştaki renk karışması olmaması için ne yapmak lazım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Power7Gear

açılıştaki renk karışması olmaması için ne yapmak lazım?

olmamasi için konu bu hocamhttp://forum.donanimhaber.com/m_73286034/mpage_1/f_/key_//tm.htm#73286034
  • harika bi konu mesajım bulunsun ilerde lazım olur
  • anlatılanları yaptım on numara telefon oldu cihaz :) ayrıca bende açılışında öyle renk bozukluğu falan da çıkmadı gayet temiz bi şekilde açılıyor ve kullanabiliyorum. benim sorum bu işlemlerden önce cihaz bilgisi kısmında cihaz durumu resmi yazıyordu şimdi cihaz durumu özel yazıyor. bunun anlamını bilen varmı ?
  • cimenwd C kullanıcısına yanıt
    cimenwd az kaldı saydıracaktım kanser oldum yapana kadar ancak hata bendeymiş : ) kısmen de sende :p

1.si yolladığın hotfile linki artık ölü. neyse gittim sammobile.com'dan SER olan rusya versiyonunu indirdim. (ücretsiz üyelikle çok yavaş iniyor arkadaş...)
    2.si keşke açıklamaya flashlamak için mobile odin'de romu seçin open file diyerek dediğin kısma rom'u zip dosyasından çıkartın diyeydin. bi saattir root'lamak için verilen ilk tar dosyasını flash'lıyormuşum haberim yok. ben de flash'lıyorum flash'lıyorum neden olmuyor diyordum : )))

şu an P3100 oldu cihaz. emeğine sağlık. (ama gözünü seveyim az biraz daha detay : ))) )
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.