Bilinçaltı İngilizce Eğitim Sistemi
68 Cevap29106 Görüntüleme5 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3 Mesaj
15 Şubat 2013; 13:40:22 

16 paketten oluşan Eğitimde en yeni teknoloji 8 gunduz ve 8 gece modu toplam 306 subliminal english systems bilinçaltı ingilizce eğitim sistemi sadece 99 TL!

http://www.clupanya.com/showdeal.aspx?dealid=337

Eğitimde en yeni teknoloji! Bilinçaltı İngilizce Eğitim Sistemi 350 TL yerine 99 TL! 16 paketten oluşan (8 gunduz ve 8 gece) 306 subliminal ders içeren bilinçaltı eğitim programı! 1. seviye Beginner, 2. seviye Post beginner, 3. seviye Elemantary, 4. seviye Second elemantary, 5. seviye Pre-intermediate, 6. seviye Intermediate, 7. seviye Upper-intermediate, 8. seviye Advance.
Subliminal English- Bilinçaltı İngilizce ile uykunuzda ingilizce öğrenecek, hatta işyerinizde çalışırken dahi mevcut altyapınızı geliştireceksiniz. Yurtdışında yaşayan biri kadar akıcı, hakim olarak anlama yeteneğinizi de geliştireceksiniz. Alfa beta dalgaları, motonik ses kaydı sayesinde bilinçaltının kayıt altına alabileceği bir sisteme sahip olacaksınız. Uykuda İngilizce 16 paketten oluşan (8 gunduz ve 8 gece) 306 subliminal ders içeren bilinçaltı eğitim programı 30 gün gibi bir sürede kalıcı bir altyapıya sahip olacak, 90 gün gibi bir sürede akıcı konuşma yeteneği geliştireceksiniz.
Bu çok etkili sistem sayesinde İngilizce sizin için korku olmaktan çıkacak; yorulmadan Uykuda İngilizce öğrenmenin keyfini yaşayacaksınız! Bu son teknoloji ürüne hemen sahip olduğunuzda, Beginner, post beginner, first elemantary, second elemantary, pre-intermediate, intermediate, upper-intermediate, advance seviyelerine sahip olacaksınız.

133 Mesaj
15 Şubat 2013; 16:04:12 

quote:

Orijinalden alıntı: Busekaratay

16 paketten oluşan Eğitimde en yeni teknoloji 8 gunduz ve 8 gece modu toplam 306 subliminal english systems bilinçaltı ingilizce eğitim sistemi sadece 99 TL!

http://www.clupanya.com/showdeal.aspx?dealid=337

Eğitimde en yeni teknoloji! Bilinçaltı İngilizce Eğitim Sistemi 350 TL yerine 99 TL! 16 paketten oluşan (8 gunduz ve 8 gece) 306 subliminal ders içeren bilinçaltı eğitim programı! 1. seviye Beginner, 2. seviye Post beginner, 3. seviye Elemantary, 4. seviye Second elemantary, 5. seviye Pre-intermediate, 6. seviye Intermediate, 7. seviye Upper-intermediate, 8. seviye Advance.
Subliminal English- Bilinçaltı İngilizce ile uykunuzda ingilizce öğrenecek, hatta işyerinizde çalışırken dahi mevcut altyapınızı geliştireceksiniz. Yurtdışında yaşayan biri kadar akıcı, hakim olarak anlama yeteneğinizi de geliştireceksiniz. Alfa beta dalgaları, motonik ses kaydı sayesinde bilinçaltının kayıt altına alabileceği bir sisteme sahip olacaksınız. Uykuda İngilizce 16 paketten oluşan (8 gunduz ve 8 gece) 306 subliminal ders içeren bilinçaltı eğitim programı 30 gün gibi bir sürede kalıcı bir altyapıya sahip olacak, 90 gün gibi bir sürede akıcı konuşma yeteneği geliştireceksiniz.
Bu çok etkili sistem sayesinde İngilizce sizin için korku olmaktan çıkacak; yorulmadan Uykuda İngilizce öğrenmenin keyfini yaşayacaksınız! Bu son teknoloji ürüne hemen sahip olduğunuzda, Beginner, post beginner, first elemantary, second elemantary, pre-intermediate, intermediate, upper-intermediate, advance seviyelerine sahip olacaksınız.

Psikanalitik yöntem bu kadar etkili mi?

Bilinçaltına yönelim sonucu verilecek telkinle ingilizceyi bu kadar çabuk öğrenmek mümkün mü?

Gece, uykuda nasıl telkin alınacak?

Bilinçaltına inmek herkeste bu kadar kolay mı olacak? Ya dirençle karşılaşılırsa o, zaman eğitim nasıl devam ettirilecek?

İlginç ve bir o kadarda merak uyandıran bir yöntem!!!!

Kursiyer deneyimlerine nereden ulaşabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

3503 Mesaj
15 Şubat 2013; 16:06:33 

işe yarıyomu bunlar

lumia 720, sapphire 7870xt, i5 2500k, panasonic gf53k, samsung 46f6340 bu konularda sorusu olanlara yardımcı olmaya çalışırım.

705 Mesaj
15 Şubat 2013; 16:09:11 

Var mı kullanan ?

MITSUBISHI COLT INVITE 1.3 AMT 2011

Hp Elitebook 6930p

194 Mesaj
15 Şubat 2013; 16:29:58 

işe yarıyorsa ben 52 yaşındayım ama genede isterim

emekçi

919 Mesaj
15 Şubat 2013; 17:03:01 

Ne yaraması yahu :) İnsanları çekmek için hiç uğraş vermeden yöntemler ortaya çıkartıyorlar.Aynı spor aletleri gib :)

4 Mesaj
15 Şubat 2013; 17:09:55 

amerika'nın oyunu bunlar

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

677 Mesaj
15 Şubat 2013; 17:18:01 

enerji veren bileklige benziyor.

336 Mesaj
15 Şubat 2013; 17:30:28 

YOK ARTIK!

1066 Mesaj
15 Şubat 2013; 17:46:59 

İnsanların zaaflarından faydalanmanın bir başka yolu ...
Saatlerce ders almak, okumak, yazmak, aylarca hatta senelerce uğraşmak gereken bir konu dil öğrenme mevzusu ...
İnsanlara hiç uğraşmayacaksın hemde 99 lira dersen ... Azımsanmayacak kadar kişi "ne olcak canım 99 lira vereyim bir deneyeyim" diyecektir ....

Hera - Clementine
Hera - DipsomaniA

3103 Mesaj
15 Şubat 2013; 18:43:45 

Takipte olalim

1691 Mesaj
15 Şubat 2013; 19:44:10 

sanal nicer dicer

809 Mesaj
15 Şubat 2013; 19:46:54 

Terkinle tavuk mu uyutuyorlardı öyle birşey vardı.Aklıma bir an o geldi.Yat kalk ingilizce konuş set koymak lazım adını.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

169 Mesaj
15 Şubat 2013; 19:52:46 

- Karışık var mı? G.O.R.A hesabı

563 Mesaj
15 Şubat 2013; 19:53:26 

:) Vallahi biz laboratuarlarda falan boş yere vakit harcıyoruz. Adamlar işi çözmüş !

176 Mesaj
15 Şubat 2013; 22:51:24 

ulan bunuda yaptınızya vallahi helal olsun. Bu seti hazırlayıp satan uyanık gorayla matrixi izlemiştir kesin :D

531 Mesaj
16 Şubat 2013; 0:24:51 

Emek olmadan yemek olmaz.

İnşaat Mühendisi

Atatürkçü Düşünce Topluluğu

254 Mesaj
16 Şubat 2013; 0:32:41 

subliminal mesajlar gerçektir, ve bir çok avrupa ülkesinde subliminal mesaj içeren reklamlar yasaklanmıştır, alışveriş merkezleri içerisinde çalan birçok müzikte alışverişi teşvik eden subliminal mesajlar içermektedir, altyapısında kurandan ayetler bulunan ve bilinçaltına sürekli kuran akmasını sağlayan subliminal mesaj içeren müzikleri (kulağın duyamayacağı ayetler içeren) bir hastalığımın tedavisinde kullanmış ve çok faydasını görmüştüm, ancak subliminal mesajla ingilizce öğretmek biraz abartı olmuş..

314 Mesaj
16 Şubat 2013; 0:44:17 

quote:

Orijinalden alıntı: eagle_beagle

Emek olmadan yemek olmaz.

+1.000.000

Referans: AjanHaKaN; 27fatih, fırsatkampanya, Etlik, B3htin, isolayn007,Rebelyus

7632 Mesaj
16 Şubat 2013; 0:47:54 

Test edilip onaylanırsa alırım

281 Mesaj
16 Şubat 2013; 0:51:01 

Subliminal mi! Sakata gelmeyelim.

1111 Mesaj
16 Şubat 2013; 0:56:17 

illuminati terk diyesim geldi

3300 Mesaj
16 Şubat 2013; 1:00:17 

Bu denilen bilimsel olarak çürütüldü hemde defalarca. Kaynak Discovery Channel. İnsanlaırn umutlarıyla oynayarak para kazanmayın.

3593 Mesaj
16 Şubat 2013; 1:04:10 

Bir çevirmen olarak ben de paranızı sokağa atmayın derim.

Çankaya University Translation and Interpreting Studies Awarded with Scholarship

429 Mesaj
16 Şubat 2013; 1:07:20 

Millete satmak için elinden geleni yapıyorlar.

COMINGSOON

54 Mesaj
16 Şubat 2013; 2:14:38 

Bilinçaltıma bu seti aldığımı ve şu an kulaklarımda olduğunu söylüyorum, ikna oluyorum. İngilizcem ilerliyor, ilerliyor. Üstelik cebimden kuruş para çıkmıyor.

15 Mesaj
16 Şubat 2013; 2:37:47 

0

Ekteki dosya (1)

Edebli.. Edebinden Susar.. Edepsiz.. Ben susturdum sanar..

319 Mesaj
16 Şubat 2013; 5:13:02 

deneme sürümü varmı uyurken 50 kelime öğretsin yeter o zaman alırım

Acer 6930G-664G50Mn

532 Mesaj
16 Şubat 2013; 5:29:57 

Subliminal mesajı nicke gizlemişler . At, avrat, siyah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesincır -- 16 Şubat 2013; 5:32:31 >

52 Mesaj
16 Şubat 2013; 5:49:19 

Ram evresi gerçekte olan birşey cahil cahil konuşmayın.Yeniliklere açık olun biraz.Bulgar Lozanovun bu konuda çok ciddi araştırmaları ve makaleleri var.Tıp kazanan liseden arkadaşta gece kendi sesini kaydetip biyoloji dersini kısık klasik müzik altında dinleyip yatardı.Deneyin öyle konuşun.Sözüm uykuda öğrenme mi olur diyenlere.Hee bu arada bazı zekiler satıcıyla arkadaş olduğumu düşünebilirler, belirtmek isterim ki ürünü değil, bilimsel yollarla kanıtlanmış sistemi araştırırsınız belki diye yazdım.(Denedin mi diyenlere lise dönemi deneyip etkisini fazlasıyla gördüm.En basitinden bazen gece televizyon karşısında uyuya kalıpta sabahleyin birçok diyalogları hatırlamanız gibi bir durum.1 kere denerseniz ölmezsiniz heralde)

86 Mesaj
16 Şubat 2013; 6:11:22 

quote:

Orijinalden alıntı: theangeldie

Ram evresi gerçekte olan birşey cahil cahil konuşmayın.Yeniliklere açık olun biraz.Bulgar Lozanovun bu konuda çok ciddi araştırmaları ve makaleleri var.Tıp kazanan liseden arkadaşta gece kendi sesini kaydetip biyoloji dersini kısık klasik müzik altında dinleyip yatardı.Deneyin öyle konuşun.Sözüm uykuda öğrenme mi olur diyenlere.Hee bu arada bazı zekiler satıcıyla arkadaş olduğumu düşünebilirler, belirtmek isterim ki ürünü değil, bilimsel yollarla kanıtlanmış sistemi araştırırsınız belki diye yazdım.(Denedin mi diyenlere lise dönemi deneyip etkisini fazlasıyla gördüm.En basitinden bazen gece televizyon karşısında uyuya kalıpta sabahleyin birçok diyalogları hatırlamanız gibi bir durum.1 kere denerseniz ölmezsiniz heralde)

Senin satıcı ile arkadaş olduğunu düşünmüyorum
SEn satıcısııınnnnn

D.H Mercedes-Benz Yıldız Kulübü

325 Mesaj
16 Şubat 2013; 6:47:35 

Kung fu, helikopter kullanma özelliği falanda yükleyin madem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jedi Mind Tricks -- 16 Şubat 2013; 6:47:56 >

367 Mesaj
16 Şubat 2013; 8:51:59 

Ben zamanında "matrix var, dikkatli olun" demiştim de herkes bana gülmüştü. Yakında gerçek olduğu ortaya çıkınca ben onlara güleceğim.

General Mobile Discovery (Beyaz)
Hyundai T7S tablet

582 Mesaj
16 Şubat 2013; 9:23:26 

"350 değil 99 tl " bal reklamı yapan adama benzettim.Tamı tamına 5 kavanoz bal 250 değil 200 değil 99 tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Cahiller ile yaptığım bütün tartışmaları kaybettim...

41 Mesaj
16 Şubat 2013; 10:09:02 

KESİNLİKLE İŞE YARAMIYOR

Gıda Ambarı

114 Mesaj
17 Şubat 2013; 19:31:56 

quote:

Orijinalden alıntı: orkfey

Senin satıcı ile arkadaş olduğunu düşünmüyorum
SEn satıcısııınnnnn

ben yıllardır tv olmadan uyuyamam takriben 16 senedir tv ile uyurum ama hiç bir zaman tvde bir diyalog hatırlamadım.Ya da benim kafam basmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anil -- 17 Şubat 2013; 19:32:35 >

1567 Mesaj
17 Şubat 2013; 19:43:46 

Subliminal Mesajı bilmeyenler için bir örnek

0

Bu video da çok çok etkileyici.(izleyin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fktanik -- 18 Şubat 2013; 0:52:57 >

i7 2600. 3500mhz Cpu, MSI P67A-GD65 Anakart, Sapphire HD6950 2GB GDDR5, 2 x 4096 Mb Geil 1750 Mhz Dual DDR3, Kingston HyperX SSD 120GB + 2 x 1000GB Maxtor Black Caviar , Silverstone 800w Gold Plus PSU, Dark Knight Kasa, 47LW650s LG 3D TV, Nikon D90, Pioneer VSX915S 7.1-Channel Anfi

5438 Mesaj
17 Şubat 2013; 21:06:59 

100 tl olsa nasıl alırdık

paranızı sokağa atmayın

Xbox 360 Gamertag: Swat882dh - Galaxy S4 - Ipad Mini---Business Administration-Marketing---I30 2012 CRDI Finland Helsinki

655 Mesaj
17 Şubat 2013; 21:38:12 

Aslında bu yeni dh inci sözlük gayiklerinin döndüğü bi ikon olmaya gidiyoruz.Biri bi espri yapınca herkez cem yılmaza bağlıo hemen
Evet acıklama cok iddalı yazan kişinin de post sayısı 0
Eger bunu yazan 5k postlu biri olsa yprumlar böle olmuyacaktı eminim.
Bu arada bilimsel olarak çürütüldü diyen arkadaşın bilimle ne kadar alakası var onu merak ederim.Meta analysis yapılmamış bi çalışmayı bilim red etmez ki bu işlerden anlarsan ne demek istediğimi anlarsın.Çürüten tek bi çalışma var oda yasaklandıktan sonra etkisini ölçmek için bir filmin içine tekrardan cola ile ilgili mesajlar koydular ve cola satışları normal seyretti kayda deger bi artış gözükmedi.Bu mu bilimsel olarak kanıtlanmışlığı

456 Mesaj
17 Şubat 2013; 22:19:45 

internetten indiresim geldi

186 Mesaj
17 Şubat 2013; 22:33:19 

quote:

Orijinalden alıntı: fktanik

Subliminal Mesajı bilmeyenler için bir örnek

0

Bu video da çok çok etkileyici.(izleyin)

http://www.youtube.com/watch?v=rbvxW4aGNUQ

abi 2 saattir senin attığın mesajdan dolayı yutube' daki videoları izledim...
teşekkürler.

m.t

705 Mesaj
17 Şubat 2013; 22:43:42 

http://www.hayatimdegisti.com/

bu siteye göz atın arkadaşlar bu konu hakkında bayağı bilgi var.

http://www.telkincd.com/

burada da satışı yapılıyor.

bana pek anlamlı gelmiyor ama yararını gördüğünü söyleyenler var.

forumunu da göz atabilirsiniz.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/

MITSUBISHI COLT INVITE 1.3 AMT 2011

Hp Elitebook 6930p

3360 Mesaj
17 Şubat 2013; 23:10:07 

Hayatımdegisticom da telkinlerin faydasını gören çok kişi var. Ama gerçekmi bilmiyorum, hele bunla ingilizce öğrenilebilirmi o da çok daha zor.

Hipnozla birkaç seansta öğretenlerde varmış TV de izlemiştim.

Bunlar karışık işler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Ömür biter, borç bitmez

869 Mesaj
17 Şubat 2013; 23:27:20 

99tl ile bu işler halloluyor olsa, İngiltere ekonomisi dil eğitimi ile hem direkt hem de dolaylı(ucuz iş gücü) sayesinde ekonomisine bu kadar katkı yapıyor olabilir miydi?

9503 Mesaj
17 Şubat 2013; 23:57:51 

quote:

Orijinalden alıntı: TuzsuzDELiBEKiR

İnsanların zaaflarından faydalanmanın bir başka yolu ...
Saatlerce ders almak, okumak, yazmak, aylarca hatta senelerce uğraşmak gereken bir konu dil öğrenme mevzusu ...
İnsanlara hiç uğraşmayacaksın hemde 99 lira dersen ... Azımsanmayacak kadar kişi "ne olcak canım 99 lira vereyim bir deneyeyim" diyecektir ....

Genel dolandırıcılık yöntemi.

Büyük miktarda bir kişiyi dolandıracağına. Küçük miktarda binlercesini dolandır. Yarısı itiraz etse bile süründürme politikası ile o kısmın da yarısını bezdirirsin. Yani dolandırılanların %25 inin parasını geri verirsin. Aldığın %75 yanına kar kalır. üstelik iade istediniz de biz mi vermedik diye savunurlar ondan sonra kendilerini.

Sigara bırakma ürünü. Radyoda vardı işte. Baktım bedava diyor ( Tanıtım olarak diyor. Yani sonuçta eti den ülker den az bedava bisküvi almadık hem de koli koli eve teslim. ). Hani biliyorum da altından bir bk çıkacak gene aradım verdim siparişi.

Kurye geldi işte dedi 49TL.

Dedim radyoda ücretsiz diyordu.

Bu kargo ücreti dedi. ( Oha istanbul içi lan altı üstü. Japonyadan gelmiyor. )

Almıyorum o zaman dedim.

Dedi abi o zaman 15TL vereceksin.

Dedim o niyeymiş.

Kargo ücreti.

Dedim kargo ücreti demin 49TL idi. 49TL kargo ise 15TL ne. 15TL kargo ise geri kalan 34TL ne? Vermiyorum para falan. Teslim almadığım şeye ne kargo parası vereceğim.

Dedi ben buraya kara kaşına gelmedim senin.

Ben de dedim ki ücreti firmadan alacaksın. Ürün teslim alınmayınca dünyanın hiçbir yerinde kargo ödenmez. Kural budur. Diyor ki senin adın yazıyor.

Ulan sipariş verirken isim soy isim adresten başka bir şey alınmadı. Zaten ürün ücretsiz olması gerektiği için başka bilgiye gerek yok. Yani o zaman ben uyuz olduğum kişiye 1000 tane içi boş kargo göndereyim. Karşı tarafa zorla ödeteyim parayı.

Var mı lan öyle şey !!!

Yani aman kardeşim uzak durun.

Bu yok yakıt tasarruf cihazı olayı var. Adam bir de radyoda atıyor da atıyor. Yok para iade falan vb. Burada forumda arkadaş diyor işte bir faydasını görmedim. İade etmek istedim ama paranın hepsini geri vermediler montaj ücreti diye bir kısmını kestiler falan diyor.

Bir de ölüyorum ya. Adam telefonla bağlanıyor güya; Filo sahibi. Adamın 300 tane tırı varmış onlara taktırmış. Tavsiye ediyormuş acayip kar ettiriyormuş.

Ulan.

1 - 300 tane tırı olan adamın senin radyonu aramakla ne işi var.

2 - Hadi diyelim yiyeceğimiz bir bahane attın. Bu işte maliyet önemli. Adam niye rakiplerine nasıl fazla kar edeceklerini anlatsın. Şirket sırrını ifşa etsin.

Güya bir iki dua dinleyeyim dedim onlara da el atmışlar. Dini radyo güya. Orada da bu ürünün satışı. Abi bir de Ayet veriyor bu adi ya. Falanca Ayet :" Yiyin için ama israf etmeyin " Tamam var var olmasına da ne bu şimdi.???

Ondan sonra TV lerde adam kıçı kırık telefonu 600TL den indirdik 199TL diye satıyor. Çin malı tuşlu telefon lan işte. SMS atmayı kendileri icat etmiş gibi özellikten sayıp ballandıra ballandıra anlatıyorlar.

Efendim tablet satıyorlar. Ki Google a bu adamın anlattıklarını video ile yollasan altından donunu alırlar eminim. Ulan diyor ki 150 liralık çin malı tableti kendileri icad etmiş gibi pazarlıyorlar. Ufff uffff ufff hele bir OTG kablo olayı var ki sorma gitsin.

Bir de enerji tasarruf cihazı var ki onu hiç sorma.

Allah a havale ediyorum bunları ne diyeyim.

Deneme Bakalım İmza Düzeldi Mi

134 Mesaj
18 Şubat 2013; 0:03:55 

beyler bu telkin olayını biliyorum
bu sistemi kullanan bi tanıdığım var
bu sistem size ingilizce öğretmiyor
daha kolay öğrenmenizi sağlıyor
öğrendiğinizi unutmamanızı ve hatırlamanızı sağlıyor
daha once duyduğunuz ama hatırlamadığınız kelimeler
azda olsa karşınıza çıkıyor.
bu sistem öğretmek için değil öğrenmek için kullanılır

Asus SABERTOOTH Z77 | INTEL I7 3770K @5.2Ghz | ZALMAN CNPS20LQ LIQUID COOLING | SAPHIRE HD6850 | SANDISK SATA 3 120GB SSD | 1TB Caviar Black Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm | PANTHEON BLACK EDITION 600W MidT ATX | RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V 8GB | LITE-ON iHBS112 12x BD-R Sata Blu-Ray RW | LOGITECH Z906

532 Mesaj
18 Şubat 2013; 0:10:39 

Bu gerçek bir radyo reklamıdır arkadaşlar.
http://alkislarlayasiyo...-cinsel-istek-arttirmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesincır -- 18 Şubat 2013; 0:19:08 >

116 Mesaj
18 Şubat 2013; 0:19:43 

bu sistem işe yarıyorsa ben neden hala ingilizce öğrenemedim ?
Çünkü Dizimax ve CNBC-e altyazılı dizileri açıkken sürekli uyuyakalırım. Allah sizi inandırsın tek kelime öğrenemedim.
Yada bende tuhaflık var.

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ
Ne Mutlu Türküm Diyene

9503 Mesaj
18 Şubat 2013; 0:34:04 

Bu arada.

Bilinç altı mesajları daha çok tohum gibidir. Yani bir eseri oraya direkt yerleştiremezsiniz. Yani bununla ingilizce öğrenmek pek olası değil.

Kelime ezberlemek belki. Ama o konuda da emin olmayın.

Valla benim deneyip gerçekçiliğini gördüğüm yöntem çağrışım yöntemi. Cidden kelimeler aklınızda kalıyor. Ve unutmuyorsunuz ( Ama yanıltıcı olmasın. Benim normalde de izlediğim şeyler aklıma kalır sonuçta ingilizceyi bile film izleye izleye öğrendim sayılır. :D ).

Reklamları vardı bir adamın. Cidden yani kelimeler hala aklımda. Bir ara nette de bu setin ilaçlısı vardı ve işe yarıyordu.

Matematik için olanı da vardı. Böyle 8-10 basamaklı sayıları çarpabiliyorsun kafadan hemde 1-2 saniyede. Ama onun için bile beynine yöntemleri işlemen gerekiyor. Beni bıktırdı açıkçası oku oku bitmiyor yani.

Kısacası emek harcamak lazım. Bu yöntem belki yardımcı olur ama ingilizce öğretmez. Zaten bildiğin kelimeleri daha kolay hatırlamana yardımcı olur. O da belki.

Çünkü ciddi bir emek harcanan iş olması lazım.

En basit şekilde ingilizce öğrenme yolu dizi ve film izlemek. En basidi o. Ama o bile çok uzun bir süre gerektirir.

Ben misıs brovni lerden ( Malum ilk okul ingilizcesi ) şu anki halime sadece dizi izleyerek geldim. Ama o şekilde bile bu işin eğitimini almış kişiler ile tabiki yarışmam imkansız. Yani o şekilde sadece konuşma olarak öğreniyorsun.

O da aslında çağrışım yöntemi. Mesela ingilizce "you're welcome" kelimesi. Bunu ilk Smallville dizisinde görmüştüm. Adam kızın hayatını kurtarır. Kız teşekkür eder adam da bu cümleyi söyler. Beyin de " Kız teşekkür etti adam da karşılığında bunu dedi. Demekki bu olsa olsa Rica ederim-Bir şey değil anlamına gelir " diye düşünür.

Yani en basit örneği ile biri ingilizce teşekkür eder ise bana, aklıma doğal bir tepki olarak "you're welcome" cümlesi gelir. Ben bunu nereden hatırlıyorum diye düşününce ise dizinin o sahnesi aklıma gelir.

Ama dediğim gibi bu benle de alakalı olabilir. İnsanların beyinleri çok farklı şekilde işleyebiliyor.

7136 Mesaj
18 Şubat 2013; 0:38:01 

yıllardır eğitimini görmüş biri olarak, subliminal mesajı ciddiye alın derim.

9503 Mesaj
18 Şubat 2013; 0:43:00 

quote:

Orijinalden alıntı: mesincır

Bu gerçek bir radyo reklamıdır arkadaşlar.
http://alkislarlayasiyo...-cinsel-istek-arttirmak

Bir de bilmem ne hoca nın diye reklamı var.

Gülsem mi ağlasam mı tadında. O daha komik.

1567 Mesaj
18 Şubat 2013; 0:51:38 

quote:

Orijinalden alıntı: resulcaliskan

bu sistem işe yarıyorsa ben neden hala ingilizce öğrenemedim ?
Çünkü Dizimax ve CNBC-e altyazılı dizileri açıkken sürekli uyuyakalırım. Allah sizi inandırsın tek kelime öğrenemedim.
Yada bende tuhaflık var.

Dediğin ile pek alakalı olmayabilir ama bizzat yaşadığımdan yazayım dedim.

Ben yıllardan beri sürekli filmleri orjinal dilinde Türkçe altyazılı olarak izlerim. Bundan 4-5 ay önce Amerika'ya gezmeye abimin yanına gittim. Bir İran 'lı arkadaşı geldi ziyarete. Adamla 2-3 saat İngilizce olarak Ortadoğudan, Perslerden, Türklerden ve çok nefret ettiği 300 Spartalı filminden konuştuk. Resmen adamla ve kızılderili eşiyle muhabbet etmiştik. Karısına sen bizim akrabamızsın deyince abimin yanına giderek kardeşin doğrumu söylüyor diye koşturmuştu.
Daha sonra abim bana sen ingilizce biliyormuşsun dedi. Ben büyük bir şaşkınlıkla eşime " yahu ben ingilizce biliyormuşum "dedim.
Yani farkında olmadan o kadar çok şey öğrenmişim ki, oralarda dil ile ilgili hiç zorluk çekmedim desem yeridir. En azından kulak kelimelere alışmış. Hatta San Francisco 'ya indik Pasaport kontrolü yapani Polis bir sürü soru sordu, baya bir cevaplamıştım. Tabi akıcı konuşmak için oralarda 6-7 ay yaşamak lazım sanırım.

Bu arada bir keresinde fastfood kebap satana kem küm ederek "meal" ne demek diye sormaya çalışırken adam "abi sen Türk 'müsün " deyince şok olmuştum.

i7 2600. 3500mhz Cpu, MSI P67A-GD65 Anakart, Sapphire HD6950 2GB GDDR5, 2 x 4096 Mb Geil 1750 Mhz Dual DDR3, Kingston HyperX SSD 120GB + 2 x 1000GB Maxtor Black Caviar , Silverstone 800w Gold Plus PSU, Dark Knight Kasa, 47LW650s LG 3D TV, Nikon D90, Pioneer VSX915S 7.1-Channel Anfi

1567 Mesaj
18 Şubat 2013; 0:55:40 

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1248

abi 2 saattir senin attığın mesajdan dolayı yutube' daki videoları izledim...
teşekkürler.

Sende görmüşsündür gerçekten çok etkileyici şeyler var.
Geçen hafta Habertürk'te bu konu vardı, uzman iki kişinin dediğine göre bu kouyla ilgili çok daha yeni yöntemleri var.

532 Mesaj
18 Şubat 2013; 1:05:51 

quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

Bir de bilmem ne hoca nın diye reklamı var.

Gülsem mi ağlasam mı tadında. O daha komik.

Ömer hoca işte bu Kazıklanan salaklara değil de gergedanlara acırım. Gerçi gergedan boynuzu filan yoktur bunda ama uzak doğulular servet ödüyor. Hayvanların soyu tükenıyor

116 Mesaj
18 Şubat 2013; 9:11:31 

fktanik sizin dediğiniz doğrudur, olabilir ama uykuda bilinçaltına yerleşmesi tuhaf geliyor.

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ
Ne Mutlu Türküm Diyene

1567 Mesaj
18 Şubat 2013; 9:13:33 

quote:

Orijinalden alıntı: resulcaliskan

fktanik sizin dediğiniz doğrudur, olabilir ama uykuda bilinçaltına yerleşmesi tuhaf geliyor.

Orası öyle tabi.

93 Mesaj
18 Şubat 2013; 13:13:41 

quote:

Orijinalden alıntı: antireis

subliminal mesajlar gerçektir, ve bir çok avrupa ülkesinde subliminal mesaj içeren reklamlar yasaklanmıştır, alışveriş merkezleri içerisinde çalan birçok müzikte alışverişi teşvik eden subliminal mesajlar içermektedir, altyapısında kurandan ayetler bulunan ve bilinçaltına sürekli kuran akmasını sağlayan subliminal mesaj içeren müzikleri (kulağın duyamayacağı ayetler içeren) bir hastalığımın tedavisinde kullanmış ve çok faydasını görmüştüm, ancak subliminal mesajla ingilizce öğretmek biraz abartı olmuş..

konu dışı ama hangi şarkılar mesela ?

254 Mesaj
<
18 Şubat 2013; 13:58:46