- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
'Baslangic Onarma' ne kadar surer?
4 Cevap2340 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

528 Mesaj
15 Şubat 2013; 12:33:04 

Bilgisayarimi actim Windows yukleniyor yazisinda baya bekledi ben de dayanamadim kapattim tekrar actim. Bi baktim 'Baslangic Onarma' diye bisey geldi. 2 saat oldu hala islem yapiyor bu ne zaman biter? Ayrica bu islem nedir, nicin yapilir, bi zarar gelir mi biraz anlatir misiniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

'' Bence okullarda uyuşturucu dersi olmalı, ırkçılık hakkında ders olmalı, polis vahşeti hakkında ders olmalı, neden insanların aç kaldığı hakkında dersler olmalı. Ama yok, onun yerine beden eğitimi var, hadi voleybol oynamayı öğrenelim. ''

Tupac Amaru Shakur

421 Mesaj
15 Şubat 2013; 15:17:27 

bi zarar gelmez . pc yi normal açıldığı son haline döndürür en fazla . kişisel dosyalarını silmez. Bırak takılsın açılır o kendi kendine :)

528 Mesaj
15 Şubat 2013; 21:17:23 

quote:

Orijinalden alıntı: arenasss

bi zarar gelmez . pc yi normal açıldığı son haline döndürür en fazla . kişisel dosyalarını silmez. Bırak takılsın açılır o kendi kendine :)

Neyse ki acildi, turp gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

'' Bence okullarda uyuşturucu dersi olmalı, ırkçılık hakkında ders olmalı, polis vahşeti hakkında ders olmalı, neden insanların aç kaldığı hakkında dersler olmalı. Ama yok, onun yerine beden eğitimi var, hadi voleybol oynamayı öğrenelim. ''

Tupac Amaru Shakur

421 Mesaj
15 Şubat 2013; 21:30:05 

quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş Ulan

Neyse ki acildi, turp gibi.

528 Mesaj
15 Şubat 2013; 22:04:22 

quote:

Orijinalden alıntı: arenasss

Ayrıca bişey itiraf edeyim 2 saat sürmedi. Acil bir işmiş gibi gözüksün diye öyle dedim, yoksa max. 7 dakka falan sürdü.

Tupac Amaru Shakur
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » 'Baslangic Onarma' ne kadar surer?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.281