Şimdi Ara

Apple, 10.8.3'ün yeni bir derlemesini (12D68) yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Apple, OS X Mountain Lion'ın 3.büyük güncellemesi için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda geçtiğimiz hafta 12D65 numaralı derlemeyi yayınlayan Apple, geliştiricilere yeni bir derleme sundu.

12D68 numaralı yeni derleme Apple, yeniden, geliştiricilerden AirPlay, AirPort, Game Center, grafik sürücüleri ile Safari üzerine yoğunlaşmalarını talep ediyor.

Son derlemesine buradan ulaşabilen OS X 10.8.3'ün son kullanıcı için hangi tarihte yayınlanacağı ise şimdilik netleşmiş değil.

• Valla 10.8 iken macbook daha stabildi şimdi 10.8.2'den beri kapat diyorsun bekliyor (normalde kapat dediğinde 2 sn sürmüyordu şimdi 10 sn'yi buluyor)açılmada sorun yok ama bununla ilgili çoğu insan şikayetçi ama bu aralar nedense updatelerde sorun var 12D68 kullanıyorum ve hala çok iyi diyemem hala sorunlar var garafiklerdede bir de windows 8'i destekleme konusunda forumlarda hep 10.8.3'le gelecek diyorlardı ama tam gelmiş değil hala mesela 2010 macbook pro bilgisayar bendeki sadece 7 kurabilirsin diye uyarıyor kurulmuyor değil kuruluyor windows 8 ama sürücü sorunlarından çıldırtıyor bir süre sonra.
  • bootcamp'ta olabilir ama sanal sistemlerde bir problem görmedim (vmware fusion) önerebilirim
  • inşallah airplay mirroring özelliğinin performansında artış oluyordur, şu anki haliyle çok kullanışlı değil
  • la hala vermediler su guncellemeyi sana bana. :/
  • Boot camp'te benim macbook pro'da neden USB'den yükle seçeneği yok? Çok merak ediyorum bulamadım da nette çözümünü.. :)

Macbook Pro 2011 early, 17inç. Mac OS 10.8.2 :)

İnşallah 10.8.3'te ufak defekte olsa bug fixlerde olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.