- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
profilo fırın almak istiyorum yardımmm
22 Cevap2064 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

5 Mesaj
14 Şubat 2013; 17:04:43 

profili siyah inci ankestre setlerinden frma 652 yi almak istiyorum düşünceleriniz nelerdir?
ya da frs 5131 gml tek olarak fırın almayı planlıyorum veya frs 5031 gml...Düşüncelerinizi alabilir miyim?

0

Ekteki dosya (1)

5 Mesaj
14 Şubat 2013; 17:06:23 

ilki 5131 ikincisi 5031

0

Ekteki dosya (1)

5771 Mesaj
14 Şubat 2013; 18:03:24 

quote:

Orijinalden alıntı: cempapa

profili siyah inci ankestre setlerinden frma 652 yi almak istiyorum düşünceleriniz nelerdir?
ya da frs 5131 gml tek olarak fırın almayı planlıyorum veya frs 5031 gml...Düşüncelerinizi alabilir miyim?

0

http://www.profiloshop....A652-DVA-560_128.html#0 BU SETSE IYI URUNLERI. SOLO FIRINA O KADAR PARA VERENE KADAR BENCE ANKASTRE ALIN DERIM.AMA SOLO OLANLAR IYI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazpanyol -- 14 Şubat 2013; 18:06:27 >

879 Mesaj
14 Şubat 2013; 23:16:49 

Hocam buradaki degerli arkadaslarimin vesilesiyle frma952 ankastre firin aldim. Hanim cok memnun kaldi. Hem de netten aldik cok uyguna geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

SONY VAIO F13L8E

1389 Mesaj
14 Şubat 2013; 23:26:37 

quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

Hocam buradaki degerli arkadaslarimin vesilesiyle frma952 ankastre firin aldim. Hanim cok memnun kaldi. Hem de netten aldik cok uyguna geldi.

Hocam , ne kadara nereden aldınız acaba ?

Citroen C3 2005 1.4 hdi 68hp @90000

879 Mesaj
15 Şubat 2013; 14:38:04 

quote:

Orijinalden alıntı: gurgenli

Hocam , ne kadara nereden aldınız acaba ?

guzel evimden aldım hala aynı fiyat

http://www.guzelevim.co...astre-Firin_3404.html#0

SONY VAIO F13L8E

5 Mesaj
15 Şubat 2013; 14:47:13 

Hocam acaba kirlenmesi olsun temizlenmesi olsun ve size kötü olan tarafları hiç çıkmadı mı benim kalbim buna yöneldi şimdi Şimdiden hepinize teşekkür ederim

5771 Mesaj
15 Şubat 2013; 16:31:54 

quote:

Orijinalden alıntı: cempapa

Hocam acaba kirlenmesi olsun temizlenmesi olsun ve size kötü olan tarafları hiç çıkmadı mı benim kalbim buna yöneldi şimdi Şimdiden hepinize teşekkür ederim

İNOXLAR LEKE GOSTERIYOR ŞIK AMA SUREKLI TEMIZ KALMALI

1389 Mesaj
15 Şubat 2013; 19:03:36 

quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

guzel evimden aldım hala aynı fiyat

http://www.guzelevim.co...astre-Firin_3404.html#0

Teşekkürler.Çok uygun fiyatmış burada.Kargo da bedava.Siemensin bir modeli aklıma takıldı.Ya ondan ya da bundan alacağım.

5 Mesaj
15 Şubat 2013; 23:13:03 

tamam kardeşim çok teşekkür ederim

96 Mesaj
18 Şubat 2013; 16:41:23 

konuyu canlı tutmak istiyorum.

profilo fırınlı ocaklar hakkında net bilgi verebilecek arkadaşlar arıyorum.

bosh-siemens-profilo grubunda ocakta profiloya yönelmeyi düşünüyorum. ev kira olduğundan ankastre düşünemiyorum.

1389 Mesaj
18 Şubat 2013; 21:37:21 

quote:

Orijinalden alıntı: cakocan

konuyu canlı tutmak istiyorum.

profilo fırınlı ocaklar hakkında net bilgi verebilecek arkadaşlar arıyorum.

bosh-siemens-profilo grubunda ocakta profiloya yönelmeyi düşünüyorum. ev kira olduğundan ankastre düşünemiyorum.

Hocam profilodan şaşma.Biz 3 sene önce aldık ve en ufak sorun yaşamadık. Ben o zaman 505 tl ye 3010 gtl diye bir fırın aldım. Ocaklı vs .

Kira için çok para verme.Şimdi kendi evime geçiyorum diye ankastre bakınıyorum.

879 Mesaj
18 Şubat 2013; 23:41:36 

Ustalar dedi ki. Profilodaki firinin ayni ozellikte diger markalardan alirsan yuzde 60-70 fazla odersin. Dedi. Yani bin liralik firinin aynisi mesala bosch da 1600-1700 filan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

SONY VAIO F13L8E

96 Mesaj
19 Şubat 2013; 15:01:18 

quote:

Hocam profilodan şaşma.Biz 3 sene önce aldık ve en ufak sorun yaşamadık. Ben o zaman 505 tl ye 3010 gtl diye bir fırın aldım. Ocaklı vs .

Kira için çok para verme.Şimdi kendi evime geçiyorum diye ankastre bakınıyorum.

teşekkür ederim hocam.

dediğiniz gibi. kira evde ankastre kullanmak pek akıl karı değil, o yüzden böyle gideceğiz bir süre.
beyaz eşya tam anlamıyla şans ürünü.

fırın olayında mevut tecrübelerimden yola çıkarak biraz önemli gördüğüm hususlarda bilginizi dilerim.

1- fırında olan mevcut çakmak sistemindeki ateşleme başlıklarının kalitesi nedir?

eski fırınımızda, ateşleme başları plastiğimsi bir malzemeyle çevreliydi ve bu malzemeler zamanla kırıldı.

2- ocak kumanda panelinin kalitesinin durumu nedir, eski fırınımızın kumanda paneli zamanla sanki tam kapanmıyormuş gibi birkaç milim gevşek duruyordu ve görüntü olarak hoş olmuyordu.

3- fırının açma kolunun sağlamlığı nasıl? eski fırınımızda tek elle açmadan kaynaklı olduğunu düşündüğüm 3-4 kere kırılma oldu. yeni bar almak zorunda kaldık her seferinde.

4- fırının cam kapağının tutan menteşelerin kalitesi nasıl?

17 Mesaj
19 Şubat 2013; 15:26:05 

iyi bir tercih

96 Mesaj
19 Şubat 2013; 17:15:32 

iyi bir tercih olan nedir?

5771 Mesaj
19 Şubat 2013; 18:02:50 

quote:

iyi bir tercih olan nedir?

KALITE- PERFORMANS -İŞÇİLİK- SERVİS AĞI

1389 Mesaj
19 Şubat 2013; 18:39:32 

quote:

teşekkür ederim hocam.

dediğiniz gibi. kira evde ankastre kullanmak pek akıl karı değil, o yüzden böyle gideceğiz bir süre.
beyaz eşya tam anlamıyla şans ürünü.

fırın olayında mevut tecrübelerimden yola çıkarak biraz önemli gördüğüm hususlarda bilginizi dilerim.

1- fırında olan mevcut çakmak sistemindeki ateşleme başlıklarının kalitesi nedir?

eski fırınımızda, ateşleme başları plastiğimsi bir malzemeyle çevreliydi ve bu malzemeler zamanla kırıldı.

2- ocak kumanda panelinin kalitesinin durumu nedir, eski fırınımızın kumanda paneli zamanla sanki tam kapanmıyormuş gibi birkaç milim gevşek duruyordu ve görüntü olarak hoş olmuyordu.

3- fırının açma kolunun sağlamlığı nasıl? eski fırınımızda tek elle açmadan kaynaklı olduğunu düşündüğüm 3-4 kere kırılma oldu. yeni bar almak zorunda kaldık her seferinde.

4- fırının cam kapağının tutan menteşelerin kalitesi nasıl?

Ürünü şimdi inceledim.Depoda duruyor kendi evimize henüz taşınmayacağız ve eşyalar istifili halde bekliyor.

Dediğiniz kısımlara baktım, bir renk solması vs olmamış.Ocak çakmağı sorunsuz çalışıyordu zaten.Fırının performansından da eşim çok memnundu. Temizlik vs iyi üründü.Tabii daha kalitelisi vardır ama bu fiyata biz çok memnun kaldık.

96 Mesaj
20 Şubat 2013; 10:50:05 

quote:

Ürünü şimdi inceledim.Depoda duruyor kendi evimize henüz taşınmayacağız ve eşyalar istifili halde bekliyor.

Dediğiniz kısımlara baktım, bir renk solması vs olmamış.Ocak çakmağı sorunsuz çalışıyordu zaten.Fırının performansından da eşim çok memnundu. Temizlik vs iyi üründü.Tabii daha kalitelisi vardır ama bu fiyata biz çok memnun kaldık.

teşekkür ederim, gerçekten ilginiz süper...

muhakkak daha iyisi olacaktır. ama önemli olan "dayanıklı tüketim" de uzun soluklu ve performansa cevap verebilecek ürünleri almak.

gerçi artık sözkonusu ürünlerle ilgili ömürlük performans beklemek saçma olur. aldığımız ürüne bakanlıkça en fazla 9 yıl kullanım ömrü koyuluyor...

fiyat performans ürünü olarak profilo tercih edilebilir öyleyse.

peki bulaşık makineleri hakkında bilgisi olan var mı?

1344 Mesaj
20 Şubat 2013; 11:00:01 

bence kirada oturuyoruz diye normal fırın alıp ilerde tekrar masraf yapmayın. ankastre fırını modülüyle beraber alıp normal gibi kullanırsınız, üzerine ucuz yollu bir setüstü ocak işinizi görür. ilerde kendi evinizde oturmak nasip olunca ankastre olarak monte ettirirsiniz. zebetosu nun kullandığı frma 952 yi her türlü bu fırınlara tercih ederim ben olsam.

1389 Mesaj
21 Şubat 2013; 20:48:06 

quote:

teşekkür ederim, gerçekten ilginiz süper...

muhakkak daha iyisi olacaktır. ama önemli olan "dayanıklı tüketim" de uzun soluklu ve performansa cevap verebilecek ürünleri almak.

gerçi artık sözkonusu ürünlerle ilgili ömürlük performans beklemek saçma olur. aldığımız ürüne bakanlıkça en fazla 9 yıl kullanım ömrü koyuluyor...

fiyat performans ürünü olarak profilo tercih edilebilir öyleyse.

peki bulaşık makineleri hakkında bilgisi olan var mı?

Bizim bulaşık da profilo.Ablama da ondan aldırdık çok memnunuz :) Bulaşık makinamız 3 program bm 3003 modeli ama sanırım daha yeni serisi çıkmıştır. 3 programlı hızlı yıkama ve yarım sepet özelliği olan bir makina. Sadece hızlı yıkamayı acil durumlarda kullanıyoruz onun dışındaki programlar bi işe yaramadı .

Makina çok sağlam henüz bir sorun çıkarmadı. Memnunuz bundan da.

Buzdolabımız samsung 63 emsw
Çamaşır profilo ctr 1001

5 Mesaj
21 Şubat 2013; 23:06:47 

ben anneme sizin tavsiyeleriniz üstüne frma 952 profilo fırın almasını söyledim. alt kısmını beğenmemiş niyeyse sonra gitmiş siyah incinin frma 702 miydi neydi tam hatırlamıyorum. Onu almış ve şu anda çok memnun... fırın alacaksanız bence uygun fiyata tercihiniz profilo olsun derim şahsen

810 Mesaj
13 Ekim 2014; 22:22:52 

arkadaşlar kullananlardan fikir istiyorum. şikayetvarda pişirme sorunları görünüyor. var mıdır böyle bir şey yaşayan

Hergün güneş doğar yeter ki açık olsun perdeler...

CÜTıpFakültesi
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri] » Beyaz Eşya » Fırın ve Ocaklar » profilo fırın almak istiyorum yardımmm
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.500