Şimdi Ara

Akıllı cep telefonlarının ekranlarını korumak için yeni bir alternatif,'Rhino Shield'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Akıllı cep telefonlarının ekranlarını korumak için yeni bir alternatif,'Rhino Shield'

Kickstarter üzerinde Evolutive Labs tarafından başlatılan yeni bir proje olan Rhino Shield, en gelişmiş ve sağlam ekran koruyucuları arasında gösteriliyor.

Klasik ekran koruyucuları telefon ekranlarını belirli güçteki darbe ve çiziklere karşı korumada yeterli olsalar da, ciddi orandaki darbelerde koruma görevlerini yerine getiremiyorlar. Bu amaçla geliştirilmiş bir ürün olan Rhino Shield, altı farklı katmandan oluşturulmuş ve buna rağmen 0.28mm kalınlığında bir ekran koruyucusu. Özel teknolojisi sayesinde darbelerin enerjilerini 5 kata kadar emebilen ürün, oldukça şeffaf, parmak izi bırakmayan ve kolay temizlenebilen bir yapıya sahip.

Oldukça sağlam yapıları ile bilinen Gorilla Glass ekranlar ile kullanıldığında, bu ekranların güçlerini ciddi oranda arttıran Rhino Shield ekran koruyucusu, projeye başlanırken konan 77.500$ hedefinin henüz 214 bağış ile 5,400$'lık kısmını toplamış durumda. Farklı akıllı telefonlar için farklı bağış miktarları ile Kickstarter üzerindeki bağışlardan elde edilebilen ürün, nisan ayında dağıtılmaya başlanacak. Ayrıca bitimine 27 gün kalan ürün hakkında hazırlanmış tanıtım videolarına aşağıdan ulaşarak, ürünün gerçekte nasıl performans verdiğini görebilirsiniz.

http://www.kickstarter.com/projects/1081571316/rhino-shield-the-impact-resistant-screen-protector 

Akıllı cep telefonlarının ekranlarını korumak için yeni bir alternatif,'Rhino Shield'

• 28mm değil de 2,8mm olabilir mi acaba?

Edit: 2,8 de değil 2,9'muş videoda diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokooo -- 14 Şubat 2013; 17:05:59 >
  • İşte Gerçek bir proje eger gercekten videodaki gibiyse ve orjnal invisible koruma kadar pahalı olmazsa cok satar

• Beğendim, parmak izi bırakmayışıda ayrı bir güzellik.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokooo

28mm değil de 2,8mm olabilir mi acaba?

0.29mm ilk videoda katmanları saydıktan sonra söylüyor

• Gerçekten takdire şayan bir ürün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: H34RTL3SS

quote:

28mm değil de 2,8mm olabilir mi acaba?

0.29mm ilk videoda katmanları saydıktan sonra söylüyor

ben de şimdi gördüm onu :)
  • Böyle ürünlerin kötü tarafı ekranın güneşte daha fazla parlamasına yol açıyor. Dokunmatiğin hassaslığının azalması da cabası:(

• Banada etkileyici geldi.İnşaAllah gerekli parayı toplarlar ve başarılı satış grafiği yakalarlar.

• quote:

28mm değil de 2,8mm olabilir mi acaba? Edit: 2,8 de değil 2,9muş videoda diyor

yok daha neler.... bir akıllı tel. 7.6 mm - 13 mm arasında değişiyor şuan için. 2,9 mm demek grilla glass camdan bile kalın bir ekran koruyucu demek :)

0.28 mm - 0.29 mm. olmasın ?

• Bize böyle icatlar ile gelin. Fiyatı da uygun olursa yok satar.

• İlk vidyoyu izlerken zihnimde direk Zatoichi canlandı

• Bir ekran koruyucu telefonu darbelere bu kadar dayanıklı yapıyorsa apple veya samsung un daha dayanıklı camlar yapması çok zor olmasa gerek
  • Fiyatı uygun olursa müthiş bir şey.

• Mükemmel bir ürün ucuz fiyatlı gelse veya çıkış yapan fiyatından gelse süper olur

• Şu telefon üreticileri biraz daha sağlam telefon yapsın da 100 dolar fazla olsun sorun değil. Galaxy S3 için çok korkuyorum. Gerci 1-2 sefer elimden düştü. Birsey olmadı. Ama yine de korkuyorum.

• Bu bağış olayı falan saçma geldi bana, eğer ürün bu kadar başarılı ise bu girişim zaten üretim şirketleri tarafından desteklenir. Viral reklam yapmışlar. Ayrıca bodyguardz, zagg gibi firmaların da bu tarz ürünleri var. youtube da dayanıklılık testlerini bulabilirsiniz.

• aynı videoları bir de klasik koruyucu ile çekselermiş daha iyi olurdu çıplak camla karşılaştırmaktan.

• Planlı eskitme nedir ne değildir herkez bilmelihttp://hdbelgesel.net/planli-eskitme-izle/ adresindeki belgeseli izlerseniz planlı eskitmeden bir haber olan arkadaşlar için oldukça yararlı olacaktır. O zaman bu teknoloji şirketlerinin ne derece kan emici şirketler olduğunu o kadar para verdiğimiz ürünlerin nasıl aslında maliyet açısından firmalara bir yükü yokken daha dandik ürünler yaptıklarını anlayacaksınız.

• Ne kadar acaba fiyatı ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.