Şimdi Ara

Wahoo'dan iPhone destekli dünyanın ilk bisiklet bilgisayarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Wahoo'dan iPhone destekli dünyanın ilk bisiklet bilgisayarı

Teknoloji geliştikçe farklı ilginç ve faydalı ürünler ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu doğrultuda Wahoo firması, Apple'ın iPhone 4S ve 5 modelleri ile uyumlu ilk bisiklet bilgisayarını duyurdu.

Sporcular için ürettiği yardımcı aparatlar ile tanınan Wahoo firmasının, Apple'ın iPhone 4S ve 5 modelleri ile uyumlu olarak duyurduğu RFLKT isimli bisiklet bilgisayarı, iPhone modelleri ile Bluetooth 4.0 üzerinde bağlantı kurabiliyor ve cihazlar cebinizde ya da çantanızda dururken kontrol edilmesine imkan sağlıyor. RFLKT, üzerindeki tuşlar sayesinde firmanın bisikletçiler için özel olarak geliştirdiği spor uygulamasının zaman ayarlarını, veri ayarlarını ve diğer ayarlarının kontrol edilmesine imkan sağlıyor. Ayrıca cihaz ile iPhone üzerinde çalan müzik ayarlarının telefonlara ihtiyaç duyulmadan yapılmasına imkan tanıyor.

Wahoo'dan iPhone destekli dünyanın ilk bisiklet bilgisayarı

2.4x1.6x0.5 inç boyutlarında ve sadece 60 gram ağırlığında olan RFLKT bisiklet bilgisayarı, özel bağlantı aparatı ile beraber firmanın resmi sitesi üzerinden 130$ fiyat etiketi ile satın alınabiliyor. Ayrıca ürün hakkında hazırlanmış tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

http://www.wahoofitness.com/Products/Wahoo-Fitness-Wahoo-RFLKT-iPhone-Powered-Bike-Computer.asp 

• Güzel düşünülmüş ama ülkemize geleceğini gelsede tutacağını sanmam.

• Dünyanın ilk? Emin misiniz, yanlışlık olmasın, bana sanki olabilir gibi geldi de(!).

• bana göre saçma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.