Şimdi Ara

iPad almayı düşünüyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk defa apple ürünü alacağım. Maksimum 1600-1700 tl'ye ipad almayı düşünüyorum. iPad miniden vazgeçtim çünkü retinası yok. 16 GB yeterli midir?http://www.vatanbilgisayar.com/tabletler-bilgisayarlar/apple-md513tua-4nesil-ipad-16gb-wifi-beyaz-97retina-bluetooth-10-saate-kadar-pil-omru-652gr/productdetails.aspx?I_ID=63464 bu uygun mudur? Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: anka97

İlk defa apple ürünü alacağım. Maksimum 1600-1700 tl'ye ipad almayı düşünüyorum. iPad miniden vazgeçtim çünkü retinası yok. 16 GB yeterli midir?http://www.vatanbilgisayar.com/tabletler-bilgisayarlar/apple-md513tua-4nesil-ipad-16gb-wifi-beyaz-97retina-bluetooth-10-saate-kadar-pil-omru-652gr/productdetails.aspx?I_ID=63464 bu uygun mudur? Teşekkürler.

Telefonda dizi falan izlemeyi düşünmüyorsanız bence 16GB yeterli.
    Onu da izlersiniz ama 1-2 sezonda yer dolar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: applem26

bu tamamen size bağlı bende 16gb 4s var garagebande kadar her türlü uygulama yüklü ama da 6 gb boş eğer çok uygulama yüklerseniz 32 gbı da tercih edebilirsiniz bu arada vatandaki fiyat biraz pahalı ara ara kampanyalarda 1099a kadar düşüyor sevgililer gününde olduğumuz için çoğu yer indirim yapmıştır vatan dışında

Fiyat olarak önerebileceğiniz bir yer var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: trsinapsis

quote:

İlk defa apple ürünü alacağım. Maksimum 1600-1700 tl'ye ipad almayı düşünüyorum. iPad miniden vazgeçtim çünkü retinası yok. 16 GB yeterli midir?http://www.vatanbilgisayar.com/tabletler-bilgisayarlar/apple-md513tua-4nesil-ipad-16gb-wifi-beyaz-97retina-bluetooth-10-saate-kadar-pil-omru-652gr/productdetails.aspx?I_ID=63464 bu uygun mudur? Teşekkürler.

Telefonda dizi falan izlemeyi düşünmüyorsanız bence 16GB yeterli.
    Onu da izlersiniz ama 1-2 sezonda yer dolar :)

Yok ya dizi izlemiyorum, 1-2 film atarım izleyince de filmleri silerim. Büyük boyutlu oyunlar bakımından da maksimum 5-6 gb olabilir tahminimce. 16 gb yeterli olur mu sizce?

• bende almayı düşünüyorum ama 32 mi alsam yoksa 64 e gerek var mı kararsız kaldım 16 nın bana yetmeyeceği kanaatindeyim yeter diyip sonra pişman olmak istemiyorum ipad 4 alıcam bu en son model olsun istiyorum ilk defa alıcam çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hani en ideal 32 dir ne çok fazla nede çok az fiyat konusunda tavsiye yer veremem ama 16-32 arasında taş çatlasın 100 tl oynar ama çok fark yaratır hafızan dolduğunda alet kasmaya başlıcaları ve bu durum canını sıkar hatta aletten soğursun bekle paran yoksa biraz daha iyisini al güzelini al kafan rahat etsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1700e kadar cıkabiliyorsanız 32 alın. Gecen gun teknosada iPad 3 64+4G 1299TL idi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32 gb + 4g modeli bütçeyi aşıyor. 32 gb + wifi uygun geliyor. Sizce 4g mi almalıyım yoksa wifi mi?
  • 32 al

• Turkcell'den 24 ay kontratlı olarak alsam iyi olur mu sizce?
  • Senin kullanım alışkanlıklarına bağlı ama bana sorarsan 32'den aşağı alma. iPhone'da bana yetmiyor 16GB. iPad'i sen düşün.
  • tablette 4g önemli midir size kalmış. wifi olmayan yerlerde tabletinizle internete girmek istiyorsanız 4g li olanını düşünün ama bence aradaki fiyat farkına değmez ben wifi alırdım.
  • 4Gli cihaz farkı yurt dışında 100 dolarken, burada 300-400 liraya fırlıyor. Sürekli seyahat halinde değilsen kesinlikle değmez. Artık çoğu telefonda hotspot var çok acil bir şey olursa açarsın işini görür kapatırsın.
  • Peki Turkcell'den 24 ay kontratlı 1 gb internet pakediyle alsam olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anka97 -- 14 Şubat 2013; 21:42:42 >
  • Yakin zamanda yeni ipad cikacak ipad mini kasasindan biraz buyuk onu bekleyebilirsiniz

• 4g için o kadar fiyat farkını gereksiz buluyorum, wifi modelini almaya karar verdim. Vatan'dan daha uygun fiyatlar olan bildiğiniz bir yer var mı?
  • quote:

Peki Turkcell'den 24 ay kontratlı 1 gb internet pakediyle alsam olur mu?

Media Markt ve Saturn de fırsat günleri oluyor onları iyi takip ederseniz ucuza getirebilirsiniz.Kontratlı almayın derim çok uğraştırır sizi kullanmadıgınız paketlere zorunlu kullanma gerekçesi uygular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *DeviantART

quote:

Peki Turkcell'den 24 ay kontratlı 1 gb internet pakediyle alsam olur mu?

Media Markt ve Saturn de fırsat günleri oluyor onları iyi takip ederseniz ucuza getirebilirsiniz.Kontratlı almayın derim çok uğraştırır sizi kullanmadıgınız paketlere zorunlu kullanma gerekçesi uygular.

Ne gibi Mesela Hocam ? Kullanmadıgın şeyler ne mesela ? Neyi Zorunlu tutar ? söylebilirmisin ?

Valla , 24 ay Çok Uzun bir süre , Mesela Bende alacaktım Türkcellden 24 Ay 1 gb İnternet ? 32 GB + Retina 4nesil... Hesapladıgımda 2100 TL vs bişeye denk geliyor...

Sonra Bu 24 Ay'a 1 GB internet veriyor , Şuan tam olarak fiyatını bılmıyorum ama ;

1GB aylık internet 29 TL ... 24X29 = 700 liraya denk geliyor .....

32 4.NESİL BEYAZ RETİNA 4G İPAD 1400- 1500 civarı bişeye denk geliyor ?

Kusura bakmayında ; Diğer magazalar daha kazık bu durumda ; hanı türkcelle hak verdim ve tebrik ettim bu yuzden ; tek sorun

24 AY ZORUNLU.. Bu kötü 12 ay olabilirdi...

• 16GB ipad'te yetmiyor min. 32GB almanı tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.