Şimdi Ara

Box, yeni üyelere 50GB depolama alanı hediye ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bulut depolama servisleri arasında yeni olmasına rağmen hızla popüler olan Box, standart olarak üyelerine 5GB depolama alanı sunmakta. Ancak yeni bir kampanya ile bu sınırı artırmak mümkün.

Kampanya sadece Dell ürünlerine özel olarak gözükse de şu anda yeni üye olan herkes için geçerli. Gerekli doğrulamaları yaptıktan sonra yeni üyeler anında 50GB ücretsiz depolama alanını kullanmaya başlayabiliyor. En fazla upload edilebilen dosya boyutu ise 250MB. Ancak aşağıdaki linkten üye olmak gerekiyor. Aksi takdirde ek alan elde edilemiyor. Şu anda Box dışında bu kadar büyük bir boyutu ücretsiz veren başka bir hizmet bulunmuyor.

• Sıcak fırsatlara açtım. Daha önce de benzer kampanyalar yapmış sanırım, eski konularda görülüyor.
  • 50 gb süresi sınırsız mı? yani 2 senelik dropbox gibi mi?

• Açtık birtane ilerde döneklik yapmazlar umarım
  • hesap açtım umarım sinirsizdir suresi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de açtım, umarım sonradan fos çıkmaz...
  • keşke bir arkadaş ta buraya nasıl resim evrak vs gönderileceğini açıklasa keşke...
  • aldık bakalım...ama bende merak ediyorum..ömür boyu mu bu saklama süresi... 6 ay sonra gelip yıllık bu kadar para ödemezseniz 15 gün çinde silecez demesinler...
  • Şu anda Box dışında bu kadar büyük bir boyutu ücretsiz veren başka bir hizmet bulunmuyor.
    Hayır bulunuyor.
    mega.co.nz

• quote:

Orijinalden alıntı: gulhana

keşke bir arkadaş ta buraya nasıl resim evrak vs gönderileceğini açıklasa keşke...

üye olunca gösteriyor zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Şu anda Box dışında bu kadar büyük bir boyutu ücretsiz veren başka bir hizmet bulunmuyor.
    Hayır bulunuyor.
    mega.co.nz

Buna aile resimleri gibi özel şeyleri yükleyebilir miyim yoksa çok mu güvenliksiz olur bu?
  • mega.co.nz üye olayım dedim ama zaten önceden açmışım hesabı, 50 gb yazısını görünce ne olyor lan dedim :D :D indirme şeklide bi garip 5gb lik bir dosya indireyim dedim sn de 2mb la yükleme yapıyor kendi kendine (şu anki indirmeme baktım 1.8mb diyor) sitede yükleme işleme bitincede harddiskin kopyalama hızında (20mb civarı) bilgisayarınıza iniyor. Anlamadım ama tek bildiğim herşeyin çok hızlı olduğu :D :D denemeyenler çok şey kaybeder... .)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.