Şimdi Ara

Zırhlı Birlikler Okul ve Eğitim Tümen Komutanlığı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
14.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende 3 şubatta ZPT sürücü er olarak oradayım şimdi orada eski nokia kamerasız telefon kullanabiliyormuyuz bide bizi orada ne bekliyor nasıl bir askerlik yapıcaz kaç gün sürecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknfdn77 -- 28 Ocak 2016; 11:16:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rodello kanka konuya bekleniyorsun,
    Rodello şu anda zırhlı birliklerde askerliğini yapıyor en güncel bilgiyi kendisi çarşı iznine çıkınca verir.
    Az çok bende bilgi vereyim, acemi birliği 2 ay sürer heralde, bol bol yürüyüş yaparsın, yerleri süpürürsün, arazide her tarafın çamur olur, zpt kullanırsın (kullanması çok zevkli) bi lavaboda 3 kişi traş olursun vs vs.

• Sorularınızı alıntı yaparak sorabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Rodello

Torunlar geliyor :)

Edit: Zırhlı birlikler tümen fotoğrafhanesine gelip bana dh den bu mesajı gördüğünü söyleyen olursa yardımcı olurum. Zaten ilk geldiğinizde sizin vesikalık fotoğraflarınızı bulunduğunuz yere gelip ben çekicem.

3 subatta ordayım rodello

• quote:

Orijinalden alıntı: reis1124

quote:

Torunlar geliyor :)

Edit: Zırhlı birlikler tümen fotoğrafhanesine gelip bana dh den bu mesajı gördüğünü söyleyen olursa yardımcı olurum. Zaten ilk geldiğinizde sizin vesikalık fotoğraflarınızı bulunduğunuz yere gelip ben çekicem.

3 subatta ordayım rodello

Girişte elinde fotoğraf makinası olan birini görürsen yanaş ben dh denim mustafa senmisin de :)

• İnşallah karsılasırız. Senin usta birligi mi

• 93\4 olarak acemi birliğini burada yapmıştım bi kaç tavsiyede ben vereyim

Bolca bozuk para alın yanınıza kahve çay makineleri vardı lazım olur.

Bot için silikon içlik alın.

Pastil alın eccaneden bi hasta olsanız revire gitmek 3 gün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İnşallah karsılasırız. Senin usta birligi mi

evet 1995-2 yim ben. Atarsa 97 :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakbolat

93\4 olarak acemi birliğini burada yapmıştım bi kaç tavsiyede ben vereyim

Hayır, makinalar kartlı sisteme döndü. Bozuk para almayın. Girişte otomat kartı satıyorlar içi 25-50-100TL kredi yüklü. Onunla otomat cihazlarını kullanabiliyorsunuz.
  • quote:

Sorularınızı alıntı yaparak sorabilirsiniz

Kardeşim orda kamerasız eski nokia falan telefon kullabiliyormuyiz bide burdan gelirken ne götürim içlik çorap falan goturimmi bide ben namazlarımı aksatmam orda sıkıntı olurmu yanı kılabilecek vakit bulabilir miyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hknfdn77

quote:

Sorularınızı alıntı yaparak sorabilirsiniz

Kardeşim orda kamerasız eski nokia falan telefon kullabiliyormuyiz bide burdan gelirken ne götürim içlik çorap falan goturimmi bide ben namazlarımı aksatmam orda sıkıntı olurmu yanı kılabilecek vakit bulabilir miyim.

Askercell hat satıyorlar girişte, sivil hattını ailene bırak o telefonla gir askercell al tak kullan. İlerde sivil sokar kullanırsın. içlik al yün çorap al çamaşır filesi al. terlik al. Havlu al. Girdikten sonra karşılaşıcaklarına şaşırma, bende orda olucam(nizamiyede) toruuun toruuun diye bağırırım 😀

• quote:

quote:

Hayır, makinalar kartlı sisteme döndü. Bozuk para almayın. Girişte otomat kartı satıyorlar içi 25-50-100TL kredi yüklü. Onunla otomat cihazlarını kullanabiliyorsunuz.

Ne kadarlık olanı tavsiye edersin. Bide sigorta parası falan istiyorlarmış. Ne kadar nakit almak lazım üstümüze

• quote:

quote:

quote:

Ne kadarlık olanı tavsiye edersin. Bide sigorta parası falan istiyorlarmış. Ne kadar nakit almak lazım üstümüze

150TL nakit yeterli bence alma, çoğu makina bozuk. ve kış ayındayız makinaların çoğu soğuk ürün veriyo hssta olursun. Alcaksan 25TL lik al kahve alırsın makinadan sabahları ısınmak için

• Sigorta parasından baska bişey için para istiyorlar mı ? Bide usta askerlere akıllı telefon serbest galiba

• quote:

Sigorta parasından baska bişey için para istiyorlar mı ? Bide usta askerlere akıllı telefon serbest galiba

İstemiyorlar ama ne olur ne olmaz cebinde nakit oldun koca tümende 3 atm var. Sadece TEB. ve sen sadece birini kullanabilirsin göndermezler sağa sola. İlerde anlarsın serbestmi değilmi :)

• ''Girdikten sonra karşılaşıcaklarına şaşırma'' derken @Rodello ? (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okli -- 1 Şubat 2016; 23:57:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okli

''Girdikten sonra karşılaşıcaklarına şaşırma'' derken @Rodello ? (:

İlk giriş "oo hoşgeldiniz buyrun buyrun" ileri doğru "gel paşam hoşgeldin" kayıt kabule doğru "sıraya geçin alooo" muayene "soyunun lan hadi sizimi beklicez" evrakları alırken "ismin ne senin söylesene olum salakmısın?" Servis aracı ile birliğe giderken "binin arkadan doldurun s......yin belanızı" alay giyindirme "bi çorap sana 4 çorap bana" birliğe katıldığında "çabuk üstünüzü giyin içtima var!!" Böyle gidiyo :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: okli

''Girdikten sonra karşılaşıcaklarına şaşırma'' derken @Rodello ? (:

İlk giriş "oo hoşgeldiniz buyrun buyrun" ileri doğru "gel paşam hoşgeldin" kayıt kabule doğru "sıraya geçin alooo" muayene "soyunun lan hadi sizimi beklicez" evrakları alırken "ismin ne senin söylesene olum salakmısın?" Servis aracı ile birliğe giderken "binin arkadan doldurun s......yin belanızı" alay giyindirme "bi çorap sana 4 çorap bana" birliğe katıldığında "çabuk üstünüzü giyin içtima var!!" Böyle gidiyo :)

Cuma günü kel bi abini görünce geri kalan ayrıntıları orda anlatırsın (: Artık iyi bir profil fotosu çekersin ;) Ama öyle ''askerde kıdem'' hesabı yapma da.

• Rodello kullanıcısına yanıt
    Rodello reis merhaba, yedek subay olarak görev yapacam. Akıllı telefonları götürmek ne kadar makul. Yemin töreninden sonra mı getirelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Historolojist

Rodello reis merhaba, yedek subay olarak görev yapacam. Akıllı telefonları götürmek ne kadar makul. Yemin töreninden sonra mı getirelim.

Yedek subay derken, kısa dönemmi geliyosun yoksa 12ay asteğmenlikmi yapıcaksın? Asteğmenlik yapıcaksan istediğini getir. Ama kısa dönem askersen normal uzun dönemden bi farkın yok, akıllı telefon sivil hat vs yasak

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.