Şimdi Ara

[SORU] Wissen akademi 'Web Programlama Uzmanlığı Eğitimleri' kursları (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
6
Favori
43.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu randevuyu neye göre veriyorlar aramak mı gerekiyor?
  • Konu başlığı: Wissenin acı sonu.

Madem ihaleyi kaybettiniz. O zaman sınavları niye yaptınız? İhaleyi ilk başta alıp sonra seçip eleyecektiniz. Bunları yapmadınız. Baştan kaybettiniz. Yorumlardan birinde denildiği gibi prosedürleri batsın. Neyse ki ben cok ilgilendirmiyo artık bu konu. İşe girdim ya gerisi yalan.
  • iki hafta önce beni beşiktaş a çağırdılar ve temmuzun ortasında bilgilendirileceğimizi söylediler. bir de disiplin yönetmeliği verdiler. ama yine aramadılar tabii ki. temmuz ayında veya haziran sonunda görüşmeye giden var mı aranızda?
  • Son durum nedir arkadaşlar bilgi verebilecek durumda olanlar var mı?
  • işsiz 7 ay boyunca verecekleri kursu bekledim, sonuç mu ? failed.
  • Bu kursu alan oldu mu hiç avantaj sağladı mı yada sağlayacak mı? Bu gün aradılar başvuru yapın diye ama kararsız kaldık. Şu an İstanbul da değiliz yani oraya gidip kalmaya iş tekliflerine kapalı kalmaya ya değer mi?
  • Bu arada elektrik mühendisliği için yararlı olur mu?
  • fatu38 F kullanıcısına yanıt
    Yukarıdaki msj ların okursanız tum sorularınızın cevabını bulubaılırsınızz
  • bende Eskişehir'den başvurdum yol masrafım , istanbulda kaldığım masraflar fln bana girdi.
    7 ay da işsiz , sağlık sigortasız wissen akedemie nin 7 ay oyalamasını bekledim, sonunda mobil programcılığa bedava kurs önerdiler, benim istediğim işkur'un günlük 20 tl verdiği ağ ve sistem uzmanlığıydı. Sözde Nisan'ın ilk haftası başlayacaktı. Bende bu tarihe göre plan yaptım ama mağdur oldum.
  • arkadaşlar bende bugün sınavına gireceğim bu kursun ama anladığım kadarıyla kursu beklemeyip iş başvurularına devam etmek kurs başlar ve henüz iş çıkmadıysa kursa gitmek daha mantıklı :) çok ümitli olmamak gerek belki de :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ağustosta kurs başladı arkadaşlar. Şimdi bir grup daha açılacakmış şu an onların sınavları mülakatları vs. yapılıyor.
  • konuyu hortlatalım..beyler varmı başlayan nedir ne değildir.boş duracağıma bende başvurayim.????
  • omer_loopus kullanıcısına yanıt
    ben basladım ama kursa degıl ıse :) baktım bunalrdan hayır yok ıse basladım 5 ay oldu :)
  • ssLh kullanıcısına yanıt
    benmde kafamı o kurcalıyo aradım bugun şubatta başlıcakmış...şubata 3 ay var daha bi 6 ayda öyle 1 sene boş duracam gibi geliyo ve hiç mantıklı gelmiyor..gitmekte istiyorum ne yapcam bilmiyorum.
  • Merhaba arkadaşlar sözlü mülakatta ne soruyorlar gidenler bilgilendirebilirmi kursa başlıyanlar memnunmu teşekkürler.
  • merhaba arkadaşlar benide wissen akademiden aradılar ve 28 aralıkta sınav yapacaklarmış kabul ettim ama forumda okuduklarım beni bi hayli düşündürdü. bu sene elektrik öğretmenliğinden mezun oldum 1-2 aydır boştayım thy ve bi kaç elektrik firmasından iş bekliyorum sizce bu kursu beklemeye değer mi ? çünkü şu an kafam çok karışık öğretmenlik ve mühendislik tamamlama sınavına mı hazırlanıyım yoksa askere mi gideyim ya da işe mi gireyim hiç bilemedim valla
  • şu an kursa devam eden varmı. varsa bilgi verebilirmi lütfen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenibosna_34

merhaba arkadaşlar benide wissen akademiden aradılar ve 28 aralıkta sınav yapacaklarmış kabul ettim ama forumda okuduklarım beni bi hayli düşündürdü. bu sene elektrik öğretmenliğinden mezun oldum 1-2 aydır boştayım thy ve bi kaç elektrik firmasından iş bekliyorum sizce bu kursu beklemeye değer mi ? çünkü şu an kafam çok karışık öğretmenlik ve mühendislik tamamlama sınavına mı hazırlanıyım yoksa askere mi gideyim ya da işe mi gireyim hiç bilemedim valla

Bence bekleme derim, ben bekledim biraz mağdur oldum diyebilirim, ama mağduriyetimi gidermek için aslında başka bir kurs teklif ettiler o da bana uymadı açıkçası. :)
  • ecivas E kullanıcısına yanıt
    Merhabalar..

Geçtiğimiz cumartesi ben de yetenek sınavıına girmiştim. Bu gün de mülakata davet edildim.
    Ben de java kursuna katılmayı planlıyorum.
    Size sormak istediğim şey, mülakatta java ile ilgili yada genel programlama bilgisine dayalı sorular soruluyor mu?
    Ya da mülakatta genel olarak neler konuşuluyor bir fikriniz var mı ? bilgilendirirseniz çok sevinirim..
  • mülakata bende katıldım, java veya c# vs. gibi konularla ilgili bilgini sınayan birşey sormuyorlar. sorularıyla zor geçen bir mülakat değil. bu eğitimi almak istemenizin gerçek amacını öğrenmek isteyip, doğru kişi olup olmadığınız anlamak için daha önceki mesleğini veya mezun olduğunuz bölümünüz üzerine sohbet şeklinde oluyor. gelecek planlarınız sorulabiliyor. biraz kendinle ve ailenle ilgilide bilgiler edinmek istiyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.