Şimdi Ara

Brutal Legend PC için Duyuruldu + İlk Video

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Double Fine Productions'ın 2009 yılında Playstation 3 ve Xbox 360 için piyasaya çıkan oyunu Brutal Legends PC platformu için de duyuruldu. Oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmadı, ama Steam üzerinden önsiparişi verebilirsiniz. 

Steam'de 19.99 dolara satılacak oyunun ön-alımını yapanlar %25 indirimin yanı sıra multiplayer betaya erişim ve Team Fortress 2 için Eddie Riggs'in saçı ve gitarını da kazanıyorlar. Aşağıda oyunun ilk videosunu ve ekran görüntülerini bulabilirsiniz.

• Şarkı listesi yeter.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 19 değil 15 dolar
  • Ne kadar güzel örnek bir davranış keşke bunu GOD OF WAR ve diğer güzel konsol oyunları için de örnek alsalar ama nerdee....

• Ön-alımını yapanlar için 14.99 dolar, çıkış tarihinden sonra 19.99 dolar. Zaten %25 indirim yapıldığı haberde belirtilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

Ne kadar güzel örnek bir davranış keşke bunu GOD OF WAR ve diğer güzel konsol oyunları için de örnek alsalar ama nerdee....

Sony neden pc ye çıkarsın oyununu. Ps3 konsol satıyor onun sayesinde.

• Fiyatıyla diğer oyunlara örnek olabilir :)
  • Ilk ciktigi zamanlarda kiskaniyodum konsolculari. Bu haberi gorunce cok sevindim :) double fine'dan kotu oyun ciktigi gorulmedi su ana kadar, gorulmeyecekte

• Nerdeyse 4 sene önce cikmis oyunu PC'ye cikariyorlar,o zaman aklin nerdeydi? Canlari SIKILMIS para kazanalim biraz demisler herhalde..

• quote:

Orijinalden alıntı: Mahz3N

Nerdeyse 4 sene önce cikmis oyunu PC'ye cikariyorlar,o zaman aklin nerdeydi? Canlari SIKILMIS para kazanalim biraz demisler herhalde..

15 dolardan ne kazanacak bu oyutun maliyetini karşiliamaz o para
  • Kesinlikle süper bir haber, hiç sıkılmazdım PS3'te bunu oynarken.. Hatta bitirdiğim halde boşboş dolanırdım... Sesi açardık... Ozzy babayı ziyarete giderdik...

Aldım Önsiparişle
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

Ne kadar güzel örnek bir davranış keşke bunu GOD OF WAR ve diğer güzel konsol oyunları için de örnek alsalar ama nerdee....

nesi örnek davranış arkadaşım bu saatten sonra kim oynar bu oyunu...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.