Şimdi Ara

Mobilite: Sony Xperia Z'yi 30 dakika su içinde tuttuk, en pahalı Android telefonu, Galaxy S IV 'ün yeni test sonuçları ve daha fazlası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
3
Favori
5.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilite'nin ikinci sezonunun üçüncü bölümü yine dopdolu ve bu defa bir ilki gerçekleştiriyor. Xperia Z sürprizimiz, HTC'nin en yeni ve en iyi akıllı telefonu olarak gösterilen  One (kod adıyla M7)  hakkında en son detaylar, Galaxy S IV GLBenchmark test sonuçları, Turkcell'in kendi markasını taşıyan ilk tablet bilgisayarı MaxiIQ tablet, Nokia'nın ekonomik telefonu Asha 310, Türkiye Apple mağazası ve mobil teknolojilerle ilgili bir çok gelişme Erdi ÖZÜAĞ (@fx57) ve Ender YILDIZ (@enderyldz) tarafından değerlendiriliyor. 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Sony Xperia Z - Mobilite Fotoğrafları

• S4 duyuruldu sandim. Baslik cok kotu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir video bizi bekliyor.
  • tam yatacaktım videoyu gördüm izleyip yatıcam :D

• s4 haberlerinizi merak ettim.

• Yorumumuz bulunsun güzel video olmuş.
  • s4 mü
  • ilk yorum bulunsun

• video açılmıyor yeter artık 1 haftadır video izleyemiyorum ne berbat playermış bu ya

• Adreno 320 nin fhd için yetersiz olduğunu kanıtlanmış oldu ama benım gibi yüksek cözünürlüklü oyunlar oynamayanlar için gayet akıcı ve stabil görünüyor. Ama fiyatın çok uçuk olduğunun altını çizmeliyim max 1800 eder ki bence cıktıktan 1 ay sonra 1750 civarı olacaktır. Eğer samsung s4ü mali t658 ile çıkartmazsa adreno 420 çıkana kadar xperia z

• Manyak video olmuş.Bir yandan haber sunmaniz ve bir yandan telefonu test etmeniz cok guzel olmus.

Ekleme:Ben adreno 320 full hd icin yetersiz dedigimde eksi yagmuruna tutulmustum ama simdi gorduler neyin dogru oldugunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreandes -- 13 Şubat 2013; 22:49:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihansevgili

Yorumumu eksileyenleri gayet iyi tanıyorum. İncelemeden önce bazı şeyler söylemiştim gerçeğe dönüşmesi zorlarına gitti anlaşılan

• Xperia Z ile sony çok can yakacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baran.

Manyak video olmuş.Bir yandan haber sunmaniz ve bir yandan telefonu test etmeniz cok guzel olmus.

Ekleme:Ben adreno 320 full hd icin yetersiz dedigimde eksi yagmuruna tutulmustum ama simdi gorduler neyin dogru oldugunu.

yukardaki yorumumu da eksilemişler hocam :) yetersizse yetersizdir abi uzatmaya ne gerek var zaten adreno320 mali 400e rakip yapılmış gpu t600 serisine veya povervr yeni gpusuna değil
    ha sonyi severim kısmetse yurtdışından getirtecem xperia Zama sony almamdaki büyük etken qualcomm + tasarımdır.
    fhd için geliştirilmiş asıl işlemci snapdragon800 ve adreno 330 dur. zyi alırsam 330 es geçip 420 li sony veya htc cıkana kadar beklerim. qualcomm mobil sektörde büyük işler yapacak gelecekte
    Herkes sanki sony babasının firmasıymış gibi yorum yapıyor.

• suya dayanıklıdan ziyade belli bir oranda kasası sağlamlaştırılmış bir telefon olsa albenisi daha fazla olur. Ekran kırılma ya da telefon düşürme vakaları %90 orandaysa suya düşürme oranı %10 gibi düşük bir rakamlara sahip. Su geçirmemesi güzel bir özellik ama alınması için yeterli bir özellik değil bence

• başlığı değiştirin lutfen

• Mobilde izleyebilsek artik hani

• quote:

Orijinalden alıntı: MrChromosty

Mobilde izleyebilsek artik hani

izleniyor hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: sevket861

quote:

Orijinalden alıntı: MrChromosty

Mobilde izleyebilsek artik hani

izleniyor hocam.

İzlenmiyor. Hic bir zamanda izleyemedim. Farkli tarayicilarda denedim ama olmuyor.

• iosda chrome ile sorunsuz izleniyor hocam ( elmacı değilim eksikemeyin :))

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.