Şimdi Ara

Panasonic ve Technics Kulaklıklar hakkında merak ettikleriniz video röportaj

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pansonic'in her yıl düzenlediğin Panasonic Convention'ın etkinliğinde Fransa'nın Nice şehrinde firmanın 2013 yılında pazara sürüceği ürünleri deneme fırsatı yakaladık. Bu videomuzda Panasonic Türkiye Ses Ürünleri Grup Ürün Müdürü Fırat Dursun ile firmanın yeni nesil kulaklıklarını konuşuyoruz.

• güzel röprotaj :)

• merhaba ben mesut çevik sönük kalmış

• video bulunamadı hatası yine

• 06:05 te tam olarak hangi modelden bahsediyor ??

• Bu Technics markasını hiç bir yerde görmedim şimdiye kadar, anlaşılan pazarlama tarafı zayıf.

• Güzel roportaj ama ben baets Audio istiyorum dizayni cok güzellll

• quote:

Orijinalden alıntı: mteke

Bu Technics markasını hiç bir yerde görmedim şimdiye kadar, anlaşılan pazarlama tarafı zayıf.

dj liğe hevesin olsaydı technics ismini cok duyardın bence bi dj icin alınabilecek en iyi markadır technics..
  • Technics panasonic ait olduğugunu bilmeyenler teknoloji meraklısıyım demesin

• quote:

Orijinalden alıntı: RAN7843

Güzel roportaj ama ben baets Audio istiyorum dizayni cok güzellll

B.audio ya okadar para vermek godaman işidir aptallıktır. al bi sennheiser hem cebine yarasın hem kulağına..
  • panasonic çalışanı el pençe divan mı duruyor acaba tam bi rezillik

• quote:

Orijinalden alıntı: caglarnal

Technics panasonic ait olduğugunu bilmeyenler teknoloji meraklısıyım demesin

bunu gerçekten bilmiyordum. değerli bir bilgi oldu benim için!

• Röportaj için teşekkürler.
    Dışarıda bende kulak içi kulaklık kullananlardanım , kulak dışı kulaklık kullanamıyorum , bir ara kullandım çok rahatsız edici oluyor yok kablosu buraya takıldı yok şuraya takıldı , ister istemez dikkat gerektiren model oluyor. En iyisi evin içinde yada yolculukta.

• philips kulalık aldım 3 kere değiştirdikten sonra tam çalışanını anca buldum hep tek tarafından ses gelmiyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adam olun -- 14 Şubat 2013; 1:04:21 >
  • Bu markaya gereksiz bir sempatim var hey gidi kasetçalarları tek pil ile çalışırdı o zaman için şok edici bir teknoloji tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: budavar

philips kulalık aldım 3 kere değiştirdikten sonra tam çalışanını anca buldum hep tek tarafından ses gelmiyordu

takarken temassızlıktan olmadığına eminsiniz değilmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüsnü008

quote:

Orijinalden alıntı: budavar

philips kulalık aldım 3 kere değiştirdikten sonra tam çalışanını anca buldum hep tek tarafından ses gelmiyordu

takarken temassızlıktan olmadığına eminsiniz değilmi

evet gittim onlarda denedi yoksa neden değiştirsinler 3 kere
  • quote:

Orijinalden alıntı: D-KaoSee

quote:

Bu Technics markasını hiç bir yerde görmedim şimdiye kadar, anlaşılan pazarlama tarafı zayıf.

dj liğe hevesin olsaydı technics ismini cok duyardın bence bi dj icin alınabilecek en iyi markadır technics..

O zaman pahalı ürünler satıyor veya bizim teknoloji marketleri vs getirmiyor.
    Bizim gibi F/P ürünleri arayanlar sennheiser veya audio-technica'ya mı bakacak?
    Misal bu tür ürünler satan Elma sepeti'nde satılmıyor. Dj ürünleri satan özel yerlerde mi var?
  • technics djler için efsane bir markadır. hatta bugüne gelmesindeki belkide en büyük nedendir çünkü ilk kez sl1200 serisi pikaplar ile scratch ve beatmatch bu kadar zevkli olmuşdur, sebebi yüksek tork sağlamasıydı ve direct drive olması,
    kulaklıklarıda iyidir ama turntable olarak halen rakipsizdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: D-KaoSee

quote:

O zaman pahalı ürünler satıyor veya bizim teknoloji marketleri vs getirmiyor.
    Bizim gibi F/P ürünleri arayanlar sennheiser veya audio-technica'ya mı bakacak?
    Misal bu tür ürünler satan Elma sepeti'nde satılmıyor. Dj ürünleri satan özel yerlerde mi var?

Technicsi dj ekipmanları satan mağazalarda bulursun mesela nasıl örnekliyebiliriz. tv dalına girsek SHARP diye bi marka vardır ama bu markanın ne kadar iyi olduğunu bilmek için araştırmak tvlerle cok alakadar olmak haşır neşir olmak lazım yoksa normal bi tüketiciysen samsung'a lg'ye sony'e yonelirsin.. technics te öyledir biraz bir dj ekipmanıdır gerek turntable gerek kulaklıklarıyla profesyoneller içindir dj ekipmanları dj kulaklıkları diye araştırman lazım technics markasına ulaşmak için...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.