Şimdi Ara

Sly Cooper: TiT, Türkçe Çıkıyor!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Sony, sadece PlayStation 3 (PS3) ve PlayStation Vita (PS Vita) için piyasaya sürülecek olan Sly Cooper: Thieves in Time'ın 27 Mart 2013, Çarşamba günü tüm Avrupaçapında eş zamanlı olarak sunulacağını açıkladı. Serinin dördüncü yapımı, Centilmen hırsız Sly'ın, sadık yardımcıları Bentley, Murray ve ajan Carmelita Fox ile Paris, feodal Japonya ve ortaçağ İngilteresi'nde büyük macerasını konu alıyor.

PS VITA'DA ILK KEZ BIR OYUN TüRKçE OLUYOR

Sly Cooper: Thieves in Time, sadece PS3(tm) ve PS(R) Vita'ya özel geliştirildi. Her iki format için de tamamen Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleri ile gelen oyun, PS(R) Vita sahiplerini iki kez sevindiriyor. Sly Cooper: Thieves in Time, geçtiğimiz yıl tüm dünyaya tanıtılan Sony'nin yeni nesil taşınabilir eğlence sistemi PS(R) Vita'nın ilk Türkçe oyunu olma unvanını da taşıyor.

CROSS BUY VE CROSS PLAY UYUMLU OLUŞUYLA DA AVANTAJLI

Sly Cooper: Thieves in Time, oyunculara, PS3(tm) ve PS(R) Vita arasında içerik paylaşımı imkanı tanıyarak, oyun deneyimini kesintisiz olarak birlikte yaşayabilecekleri eşsiz bir platform sunan Cross-Play ve Cross-Buy özelliğine sahip. Bu sayede, her iki sistemin de online toplulukları, bu eğlenceye kendi PS(R) Vita'ları ya da PS3(tm)'leri üzerinden ortak olabiliyor.

KARAKTERLER ARASI GEçIŞ, YENI SILAHLAR, RENKLI VE SüRüKLEYICI
    BöLüMLER

Sly Cooper serisinde yer alan birçok karakterin kullanılabildiği yeni oyunda, karakterler arası geçiş yapılabiliyor. Oyuncuların kullanabileceği birçok farklı silah, araç ve gerecin yanı sıra bitirmek zorunda olduğu renkli ve sürükleyici bölümler de yer alıyor.

Basın Bülteni

• Helal olsun Sony'e ya... Sayenizde türkçe oyun oynuyoruz..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • sony kadar türk oyun piyasasına önem veren başka bir firma yok

• Oyunu almayı düşünmüyordum bu haber üzerine cross buy olarak almayı düşünüyorum.

• Zaten belliydi Türkçe olacağı.Çünkü martta başka oyun çıkmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lextor

Zaten belliydi Türkçe olacağı.Çünkü martta başka oyun çıkmıyor.

God of War Ascension'ı unutma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: lextor

Zaten belliydi Türkçe olacağı.Çünkü martta başka oyun çıkmıyor.

God of War Ascension'ı unutma.

Vita için
  • Helal olsun iyiki almışım vitayı
  • Oyunu almakta kararsızdım ama bu haberi duyduktan sonra kesinlikle alıcam.Helal olsun Sony Türkiye'ye valla

• Cidden bravo Sony, güzel sürpriz oldu. Sesleri çok merak ettim, video falan yok mudur?

• bu oyun amerikada 5 şubatta çıktı ?
  • Çokta lazımdı! Last of Us ve Beyond Two Souls'a gelse türkçe altyazılar daha iyi olacaktı. God of War zaten orjinal dublaj ile oynanır bu oyun ve wonderbook'ta çok gereksiz diğer oyunların yanında !

• Yavaş yavaş Türkçe oyunların çıktığını görmek beni çok mutlu ediyor gerçekten. Umarım ileride neredeyse bütün oyunlar Türkçe çıkar.
  • yurtdışı fiyatı uygundu baya (40 dolar, normal oyunlar 60 dolar oluyor) türkiye için de güzel bi fiyat ayarlanır umarım ben şahsen 70-80 tl bekliyorum fiyatı.
  • PS3 almak farz oldu bana

• Sly Cooper: Thievies in Time'in tahmini kadrosu şöyle;

Sly Cooper........Levent Sülün
    Bentley.........İlham Erdoğan
    Murray........Murat Şenol
    Carmelita Fox.......Birtanem Çoşkun Candaner
  • Süper haber!
  • ne biliyorsun arkadaşım kadrolar her oyunda değişiyor, seslendirmenler tek kullanımlık, levent sülük bir kere kullanıldı artık...

• Çok güzel haber. Sony sayesinde bir sürü Türkçe oyunumuz oldu.
  • müthiş haber türkçe oyunlar giderek çoğalıyor darısı last of us la beyond un başına
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.