Direksiyon sınavını geçtikten ne kadar sonra ehliyet alabiliriz ?
129 Cevap33286 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
13 Şubat 2013; 15:42:31 

Ayrıca sınavı geçersek hemen anında söylüyorlar mi ? Bi bilgisi olan var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

743 Mesaj
13 Şubat 2013; 15:53:42 

ben hocaya sormuştum direksiyon sınavından 10-15 gün sonra ehliyeti alırsın demişti , ne kadarı doğru bilmiyorum

152 Mesaj
13 Şubat 2013; 22:13:36 

Oha ne 10-15'i o kadar sürmemesi lazım Direksiyon sınavının olduğu gün açıklıyorlar ama hemen değil birkaç saat sonra. Sonra sana evrakları veriyorlar sertifikanı falan onlar gidiyon emniyetten alıyorsun ehliyeti. Yani kurs dosyalarını ne zaman hazırlarsa gidiyorsun alıyorsun ama ehliyeti emniyetten bir günde de alırsın 1 haftada da. Emniyetin doluluğuna bağlı

351 Mesaj
13 Şubat 2013; 22:25:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Damon Salvatore

Oha ne 10-15'i o kadar sürmemesi lazım Direksiyon sınavının olduğu gün açıklıyorlar ama hemen değil birkaç saat sonra. Sonra sana evrakları veriyorlar sertifikanı falan onlar gidiyon emniyetten alıyorsun ehliyeti. Yani kurs dosyalarını ne zaman hazırlarsa gidiyorsun alıyorsun ama ehliyeti emniyetten bir günde de alırsın 1 haftada da. Emniyetin doluluğuna bağlı

Arkadaşıma katılıyorum.Direksiyon sınavının sonuçları o gün içerisinde açıklanıyor.Ehliyeti alma süreniz ise biraz sürücü kursuna birazda ilçe emniyetine bağlı.Sürücü kursu gerekli belgeleri sınavdan bir gün sonra hazırlarsa evrakları aldıktan bir gün sonra emniyete gidp başvuru yapabilirsin.Oradada ya aynı gün alırsın yada ertesi gün.

BOZUK OLUNCA MAYA;NE AR TANIR NE DE HAYA
MEVLANA

50 Mesaj
20 Şubat 2013; 23:00:10 

Sınav sonucun aynı gün ögleden sonra açıklanır. Ancak ehliyeti sürücü belgesi olarak eline alman 1 ayı bulabilir. Yaşadığın şehire göre değişir tabi. Bu süre kısalabilir.

2470 Mesaj
20 Şubat 2013; 23:11:43 

quote:

Orijinalden alıntı: RZR

Sınav sonucun aynı gün ögleden sonra açıklanır. Ancak ehliyeti sürücü belgesi olarak eline alman 1 ayı bulabilir. Yaşadığın şehire göre değişir tabi. Bu süre kısalabilir.

Direksiyon sınavını geçtikten 4 gün sonra yani bugün ehliyeti aldım

"You have the PetrovaFire"

110 Mesaj
21 Şubat 2013; 0:19:58 

quote:

Orijinalden alıntı: PetrovaFire

hayırlı olsun hocam inş bizde alıcaz hayırlısıyla cumartesi direksiyon sınavını geçebilirsek

2470 Mesaj
21 Şubat 2013; 0:24:28 

quote:

Orijinalden alıntı: 1903Mert

hayırlı olsun hocam inş bizde alıcaz hayırlısıyla cumartesi direksiyon sınavını geçebilirsek

Sağ olun hocam geçersiniz niye geçemeyesiniz

787 Mesaj
21 Şubat 2013; 11:34:44 

quote:

Sağ olun hocam geçersiniz niye geçemeyesiniz

Arabaya takla attirmazsan gecersin diyorlar

COMINGSOON

2470 Mesaj
21 Şubat 2013; 12:24:57 

quote:

Orijinalden alıntı: JasonNewsted

Arabaya takla attirmazsan gecersin diyorlar

Ahahaha

351 Mesaj
21 Şubat 2013; 17:20:10 

quote:

Hayırlı uğurlu olsun

MEVLANA

2470 Mesaj
21 Şubat 2013; 21:50:45 

quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

Hayırlı uğurlu olsun

Çok teşekkürler hocam

12142 Mesaj
22 Şubat 2013; 16:09:14 

Ben 2 saatte almıştım ehliyeti tanıdıklar sağolsun.

Ps3 Games : Cod Ghost & Battlefield 4 & Gt 6 & The Last Of Us & Gta V & Gta EFLC

Iphone 5S 16 Gb Gold & Logitech Touch Lapdesk & Edifier Prisma 2+1 & Hp x2301 Monitör & Sony PlayStation 3 500Gb SuperSlim & Lenovo Z510 ( SATILIK )

Zalman Z3 Plus 500w & Amd X4 955 3.2 Ghz & Powercolor 4850 Hd 1 Gb 256 bit & Asus M4A78LT & Kıngston 4 Gb Ddr 3 1333Mhz & Samsung 500 Gb Hdd & Logitech K120 & Logitech M185

Uzaklaştırılmış
22 Şubat 2013; 22:49:36 

Arkadaşın babası Emniyet'te polis, sen evraklarını getir bir çay içelim çayın bitene kadar hazır dedi ama bizim kurs çok işgüzar babam memur diye sınava giriş kartlarını ve sınav listesini bana verdiler sabah ben götürücem hocaya

946 Mesaj
22 Şubat 2013; 23:10:07 

en geç 5 güne sertifika çıkarda asıl sorun emniyette.
hemen ehliyeti basıp verme imkanı varken yarın gel şu gün gel deyip geçiştiriyolar.
Umarım böyle bir sıkıntı olmazda hemen alırız

Dh Elektronik Kulübü - Dh Tofaş Kuş Serisi Grubu - Dh Türkçüler Otağı
Selçuk Üniversitesi Elektrik - Elektronik Mühendisliği
Iphone 4S 16 gb

312 Mesaj
24 Şubat 2013; 21:41:11 

evraklar 20 gün sonra teslim edilir dendi bizim kursta , sizde durum nedir

3552 Mesaj
24 Şubat 2013; 21:53:32 

Cumaya kadar alınıcak

Intel i7 3770k 3.5@4.5 GHZ / Cooler Master Hyper TX3 Evo // Msi Z77A-G43 // GSKILL Sniper 2*4gb 1600Mhz // Powercolor R9 270X Turbo Duo // Corsair Force GS series 128 GB (560-535) / Western-Digital Caviar Black 1TB 64mb 7200rpm // Cooler Master 80 Bronze 600 WATT // Cooler Master K350 // ViewSonic 23" FHD LED

Uzaklaştırılmış
24 Şubat 2013; 21:57:46 

quote:

Orijinalden alıntı: emrebo

Cumaya kadar alınıcak

Ehliyet mi evrak mi ?

3552 Mesaj
24 Şubat 2013; 21:58:59 

Evraklar çarşamba günü teslim yapılacak ve ya en geç perşembe , ehliyette perşembe cuma alırsınız.

Perşembe günü öğlen alıcam ben , yada yetişirse çarşamba akşamı

Intel i7 3770k 3.5@4.5 GHZ / Cooler Master Hyper TX3 Evo // Msi Z77A-G43 // GSKILL Sniper 2*4gb 1600Mhz // Powercolor R9 270X Turbo Duo // Corsair Force GS series 128 GB (560-535) / Western-Digital Caviar Black 1TB 64mb 7200rpm // Cooler Master 80 Bronze 600 WATT // Cooler Master K350 // ViewSonic 23" FHD LED

3280 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
ScAnMaN
26 Şubat 2013; 21:07:11 

Ben bugün dosyamı aldım yarında emniyete gideceğim.

Efsane Pentel Smash ve diğer kalemleri satın almak için buraya tıkla

2484 Mesaj
26 Şubat 2013; 22:58:51 

Abi yuh millet hemen almış dosyasını biz 2 hafta sonra falan alcaz

Uzaklaştırılmış
26 Şubat 2013; 23:17:27 

Bizim kurstan aramadılar bile düşünün ne dandik bir kurs olduğunu. Kursu çekilir kılan tek şey sekreterdi, muhabbetimde baya olmuştu kendisiyle ama yine de aramadı

787 Mesaj
27 Şubat 2013; 12:09:58 

Bana da pazartesi gunu 15 gun sonra dedi kurs

COMINGSOON

109 Mesaj
28 Şubat 2013; 12:05:47 

kursa gittim kan grubu belgesi lazım dedi bana neyin nesiyse o.belge içinde kan vereceğiz haliyle 1 hafta sürecekmiş belgeyi almak.amma iş yaptırıyorlar arkadaş sağlık raporu var işte alın paranızı verin ehliyeti

946 Mesaj
28 Şubat 2013; 23:03:20 

arkadaşımın sertifikası 4günde çıkmıştı. 5.gün ehliyeti almıştık...
bizim kurs pazartesiden önce zor diyor.

Dh Elektronik Kulübü - Dh Tofaş Kuş Serisi Grubu - Dh Türkçüler Otağı
Selçuk Üniversitesi Elektrik - Elektronik Mühendisliği
Iphone 4S 16 gb

110 Mesaj
28 Şubat 2013; 23:10:05 

ben bugün kursu aradım 2 hafta sonra dosyanız çıkacak dediler ya

1101 Mesaj
1 Mart 2013; 17:01:24 

Kurstan evrakları aldım,bankaya harç yatırma ve emniyet işleri kaldı

Uzaklaştırılmış
1 Mart 2013; 19:40:59 

quote:

Orijinalden alıntı: SevenSeptember_

kursa gittim kan grubu belgesi lazım dedi bana neyin nesiyse o.belge içinde kan vereceğiz haliyle 1 hafta sürecekmiş belgeyi almak.amma iş yaptırıyorlar arkadaş sağlık raporu var işte alın paranızı verin ehliyeti

Onu bir daha araştır. Kimliğe Nüfus Müdürü tarafından yazılmışsa Kan kartına gerek yok. Ben bu akşam aldım benden kan kartı falan istemediler. Kurs ilk varken de istediler, "kimlikte yazıyor ehliyet, kimlik, askeri kimlik resmi belge yerine geçer " dedim tamam dediler.

109 Mesaj
1 Mart 2013; 21:00:34 

quote:

Orijinalden alıntı: PS3!BF3!

Onu bir daha araştır. Kimliğe Nüfus Müdürü tarafından yazılmışsa Kan kartına gerek yok. Ben bu akşam aldım benden kan kartı falan istemediler. Kurs ilk varken de istediler, "kimlikte yazıyor ehliyet, kimlik, askeri kimlik resmi belge yerine geçer " dedim tamam dediler.

eyvallah hocam da kimliktede yazmıyorki mecbur bugün gittim verdim kanı pazartesi-salı günü belge hazır olur dediler.aynı gün gider alırım artık ehliyeti umarım

Uzaklaştırılmış
1 Mart 2013; 21:24:50 

quote:

Orijinalden alıntı: SevenSeptember_

eyvallah hocam da kimliktede yazmıyorki mecbur bugün gittim verdim kanı pazartesi-salı günü belge hazır olur dediler.aynı gün gider alırım artık ehliyeti umarım

İstanbulda falansan çok zor aynı gün alman. Randevu, sıra vs.

109 Mesaj
1 Mart 2013; 21:31:24 

quote:

Orijinalden alıntı: PS3!BF3!

İstanbulda falansan çok zor aynı gün alman. Randevu, sıra vs.

ankaradayım ama ankaranın küçük bir ilçesinde sanırım sıkıntı olmaz .olursada max 1 gün geciktirirler tahminen.o kadar bekledik 1 günde bekleriz

2981 Mesaj
4 Mart 2013; 14:17:00 

Benimde bir sorum olacak cevaplarsanız sevinirim ben ocak 2012'de ehliyet sertifikamı aldım ama ehliyete çeviremedim henüz bunun belli bir süresi var mı hakkımı kaybetmem umarım?

306 Mesaj
5 Mart 2013; 0:14:06 

ben herşeyi geçmiştim valilikten onaylayan biridi imza atacakmış o adamda izindeymiş rahat 1.5 ay onu bekledim yada kursun söylediği bi yalan ama normal şartlarda 2 hafta gibi bi süre şanslıysan 1 hafta

Ne Kadar Farklı Olursa Olsun; Sana Ait Olmayana Tenezzül Etme ve Ne Kadar Basit Olursa Olsun Senin Olandan Asla Vazgeçme !

351 Mesaj
5 Mart 2013; 17:16:42 

quote:

Orijinalden alıntı: X kare

Benimde bir sorum olacak cevaplarsanız sevinirim ben ocak 2012'de ehliyet sertifikamı aldım ama ehliyete çeviremedim henüz bunun belli bir süresi var mı hakkımı kaybetmem umarım?

2 yıl süresi var diye biliyorum ama tam emin değilim yalnış bilgilendirmiş olmayayım.

MEVLANA

787 Mesaj
7 Mart 2013; 18:59:38 

Arkadaslar sertifikami aldim simdi basvuru icin saat kacta siteye girmeliyim? Ayrica yarin pazartesi gunu basvurulari acilir mi?

COMINGSOON

351 Mesaj
7 Mart 2013; 21:46:24 

quote:

Orijinalden alıntı: JasonNewsted

Arkadaslar sertifikami aldim simdi basvuru icin saat kacta siteye girmeliyim? Ayrica yarin pazartesi gunu basvurulari acilir mi?

Sabah 8 veya 9 dan sonra randevular açılıyor.

MEVLANA

2484 Mesaj
8 Mart 2013; 0:30:24 

quote:

Sabah 8 veya 9 dan sonra randevular açılıyor.

Bana kurs vergiyi yatırın randevuyu alın sertifikayı öyle vercez dediler. Birde bu randevuyu hemen alsak sonra parayı yatırsak olur mu? Zaten ziraat yada vergi dairesine yatırdığımız 300 küsür liradan sonra birde emniyete 100 lira gibi bir parayla gidicekmişiz.

351 Mesaj
8 Mart 2013; 17:38:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Bana kurs vergiyi yatırın randevuyu alın sertifikayı öyle vercez dediler. Birde bu randevuyu hemen alsak sonra parayı yatırsak olur mu? Zaten ziraat yada vergi dairesine yatırdığımız 300 küsür liradan sonra birde emniyete 100 lira gibi bir parayla gidicekmişiz.

Size şöyle anlatayım.ben ehliyetimi 2008 yılında almıstım.
PAzar günü diresksiyon sınavından sonra pazartesı kursa gıdıp sertifikayı aldım.Salı günü emniyete gittim.tabi ozamanlar randevu sistemi yoktu.İşlemler için belgeleri verdikten sonra bana aynı bina içinde biyer tarif ettiler git oraya üçreti yatır dediler.Gittim 197 tl yatırdım ve verdikleri makbuzla tekrar işlem yaptırdığım gişeye gittim makbuzu teslim ettim çıktım evime gittim.Ertesi gün de ehliyetimi almaya gittim 35 tl de kart parası istediler ehliyetimi aldım ve çıktım.
Ama şimdikiğ sistemi bilmiyorum.Belki dediğiniz gibi önce bankaya parayı yatıttırıyor olabilirler ama kurs neden sertifikayı vermiyor anlamadım.Kurs her hakularda sertifikanızı size vermesi gerekiyor.Belki benim vergiyi verecek kadar param yok belki ben ehlşyetşmş 2-3 ay sonra almak istiyorum.Çok saçma.

MEVLANA

2484 Mesaj
8 Mart 2013; 19:29:01 

quote:

Size şöyle anlatayım.ben ehliyetimi 2008 yılında almıstım.
PAzar günü diresksiyon sınavından sonra pazartesı kursa gıdıp sertifikayı aldım.Salı günü emniyete gittim.tabi ozamanlar randevu sistemi yoktu.İşlemler için belgeleri verdikten sonra bana aynı bina içinde biyer tarif ettiler git oraya üçreti yatır dediler.Gittim 197 tl yatırdım ve verdikleri makbuzla tekrar işlem yaptırdığım gişeye gittim makbuzu teslim ettim çıktım evime gittim.Ertesi gün de ehliyetimi almaya gittim 35 tl de kart parası istediler ehliyetimi aldım ve çıktım.
Ama şimdikiğ sistemi bilmiyorum.Belki dediğiniz gibi önce bankaya parayı yatıttırıyor olabilirler ama kurs neden sertifikayı vermiyor anlamadım.Kurs her hakularda sertifikanızı size vermesi gerekiyor.Belki benim vergiyi verecek kadar param yok belki ben ehlşyetşmş 2-3 ay sonra almak istiyorum.Çok saçma.

Kursun sertifikayı geç verme nedeni sanırım hani bir anda bir çok kişinin belgelerini tek dosyada toplayıp hazırlamaya çalışmamak. Hani alıcak kişilerin önce hazırlayıp sonra alacakları ise sonraya bırakmak. Ama hallettim ya bugün vergi işini falan. Sertifikayı da alır haftaya alırım umarım ehliyeti.

351 Mesaj
8 Mart 2013; 22:43:14 

quote:

Kursun sertifikayı geç verme nedeni sanırım hani bir anda bir çok kişinin belgelerini tek dosyada toplayıp hazırlamaya çalışmamak. Hani alıcak kişilerin önce hazırlayıp sonra alacakları ise sonraya bırakmak. Ama hallettim ya bugün vergi işini falan. Sertifikayı da alır haftaya alırım umarım ehliyeti.

Boşver kardeşim hemen almak için acele etme derim.Boşuna dememişler geç olsun güç olmasın diye.

MEVLANA

2484 Mesaj
8 Mart 2013; 23:03:25 

quote:

Boşver kardeşim hemen almak için acele etme derim.Boşuna dememişler geç olsun güç olmasın diye.

Alıp pratiklere başlamam lazım. Çünkü daha trafiğe çıkabilecek derece bir becerim yok. Boş yolda herkes kullanır sonuçta önemli olan akıcı trafik.

Uzaklaştırılmış
8 Mart 2013; 23:21:17 

quote:

Alıp pratiklere başlamam lazım. Çünkü daha trafiğe çıkabilecek derece bir becerim yok. Boş yolda herkes kullanır sonuçta önemli olan akıcı trafik.

Bende öyle diyordum fakat önemli olan aracı istediğin zaman durdurup kaldırabilmek, bunu başarırsan aracı kontrol etmek çok zor değil. Tabi bayırda da olabilir bu, başka biryerde de, anında istediğin zaman kaldıramıyorsan o sıkıntı.

351 Mesaj
8 Mart 2013; 23:24:40 

quote:

Sertifikanızı aldıktan sonra yine de kullanabilirsiniz.Sertifika da binevi ehliyettir.
Pratik için ise önce mahalle aralarında sürüşler yapmanızı öneririm.Kendinizi hazır hissetmeden de trafiğe çıkmayın derim.Özellikle yokuşlarda kalkışlar çok önemli,her acemi sürücünün en çok zorlandığı konuların başında gelir

MEVLANA

2484 Mesaj
8 Mart 2013; 23:40:34 

quote:

Sertifikanızı aldıktan sonra yine de kullanabilirsiniz.Sertifika da binevi ehliyettir.
Pratik için ise önce mahalle aralarında sürüşler yapmanızı öneririm.Kendinizi hazır hissetmeden de trafiğe çıkmayın derim.Özellikle yokuşlarda kalkışlar çok önemli,her acemi sürücünün en çok zorlandığı konuların başında gelir

Sertifikanın ehliyet yerine geçmediğini söylediler. Gerçi haftaya büyük olasılıkla almış olucam.

Öyle yapmayı düşünüyorum babamıda alırım yanımda turlarız. Yokuş olayına gelince ise aslında şuanda arabadan dolayı hiç sorun olmaz diye düşünüyorum. Otomatik ve yokuş kalkış desteğide olduğundan rahat olur. Ama işte mesafe ayarlama durma,trafiğe dikkat etme,yayalara dikkat etme konusunda daha dikkatli olmak lazım sınav yerinde kullanmakta sorun yok genelde rahat olur az araba olur ama gerçek trafik öyle değil hele İstanbul trafiği felaket.

351 Mesaj
9 Mart 2013; 9:49:25 

quote:

Sertifikanın ehliyet yerine geçmediğini söylediler. Gerçi haftaya büyük olasılıkla almış olucam.

Öyle yapmayı düşünüyorum babamıda alırım yanımda turlarız. Yokuş olayına gelince ise aslında şuanda arabadan dolayı hiç sorun olmaz diye düşünüyorum. Otomatik ve yokuş kalkış desteğide olduğundan rahat olur. Ama işte mesafe ayarlama durma,trafiğe dikkat etme,yayalara dikkat etme konusunda daha dikkatli olmak lazım sınav yerinde kullanmakta sorun yok genelde rahat olur az araba olur ama gerçek trafik öyle değil hele İstanbul trafiği felaket.

Ehliyetini alana kadar araba kullanırken sertififkasını yanında bulunduran arkadaşlarım olmuştu onlardan duymuştum.
Ben 15 yaşımdan beri araba kullanıyorum ehliyetimi alana kadar hep mahallede sürdüm mahalle dışına çıkmadım.Ta ki ehliyetim elime geçene kadar
Eğer otomatik şanzuman arabanız varsa sıkıntı çekmezsiniz.Bi gaz bide fren başkada bişey yok size sadece direksiyon hakimiyeti kalıyor

MEVLANA

2484 Mesaj
9 Mart 2013; 12:27:58 

quote:

Ehliyetini alana kadar araba kullanırken sertififkasını yanında bulunduran arkadaşlarım olmuştu onlardan duymuştum.
Ben 15 yaşımdan beri araba kullanıyorum ehliyetimi alana kadar hep mahallede sürdüm mahalle dışına çıkmadım.Ta ki ehliyetim elime geçene kadar
Eğer otomatik şanzuman arabanız varsa sıkıntı çekmezsiniz.Bi gaz bide fren başkada bişey yok size sadece direksiyon hakimiyeti kalıyor

Yine ne olur ne olmaz sertifika ile çıkmıyım ben.

Babam sırf otomatik diye öğretmedi arabayı ya bunu öğrenirsen asla sınavı geçemezsin dedi. Çok nadir verirdi. Direksiyon olarak tabi kesinlikle pratik şart. Çünkü İstanbul trafiğinde araç kullanmak kolay değil

351 Mesaj
9 Mart 2013; 12:38:58 

quote:

Yine ne olur ne olmaz sertifika ile çıkmıyım ben.

Babam sırf otomatik diye öğretmedi arabayı ya bunu öğrenirsen asla sınavı geçemezsin dedi. Çok nadir verirdi. Direksiyon olarak tabi kesinlikle pratik şart. Çünkü İstanbul trafiğinde araç kullanmak kolay değil

Babanız haklı.Yıllardır ehliyet sahibi olupda manuel şanzuman araba kullanmayı bilmeyen nice insanlar var.Ehliyet aldıktan sonra alıyorlar otomatik şanzumanlı arabaları ondan sonra manuel vitese elleri dahi değmiyor.Manuel bi aracın koltuğuna oturduklarında elleri ayaklarına dolaşıyor.Bence manuel kullanmayı bilmek şart.

MEVLANA

2484 Mesaj
9 Mart 2013; 13:02:34 

quote:

Babanız haklı.Yıllardır ehliyet sahibi olupda manuel şanzuman araba kullanmayı bilmeyen nice insanlar var.Ehliyet aldıktan sonra alıyorlar otomatik şanzumanlı arabaları ondan sonra manuel vitese elleri dahi değmiyor.Manuel bi aracın koltuğuna oturduklarında elleri ayaklarına dolaşıyor.Bence manuel kullanmayı bilmek şart.

Aynen orası öyle. Babam diyor zaten "bazen ben bile manuel kullanamayacakmışım gibi geliyor" diye

743 Mesaj
9 Mart 2013; 19:21:40 

bende bugn dosyaları aldım bakalım ne zaman ehliyet elimize geçecek

110 Mesaj
9 Mart 2013; 20:06:16 

bende aldım bugün dosyayı inşallah en kısa zamanda alırız

787 Mesaj
11 Mart 2013; 12:37:51 

Bu sabah 8 de gittim emniyete verdim belgeleri haftaya bugun gidip aliyorum ehliyeti

COMINGSOON

918 Mesaj
25 Mart 2013; 20:19:28 

nisan'da sınava giricez ya direksiyon sınavı hangi gün olacak?

918 Mesaj
27 Mart 2013; 0:14:40 

Bugun sordum direksiyon sinavi nisan ayi icinde olur dedi ehliyetide sinavdan 10/15 gun sonra alirsin dedi

127 Mesaj
23 Temmuz 2013; 14:13:16