Şimdi Ara

Direksiyon sınavını geçtikten ne kadar sonra ehliyet alabiliriz ? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
3
Favori
128.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: szgnsr

quote:

Orijinalden alıntı: ENİGMA.

quote:

Orijinalden alıntı: szgnsr

Dosyaların hazırlanması kurstan kursa değişiyor ben 4 ocak ta direksiyon sınavına girdim ve geçtim dosyalarım hala hazır değil.
    Şimdi kursu aradım pazartesi diyorlar millet ehliyeti aldı ben hala dosyaları alamadım

aldın mı ehliyeti

geçen cuma aldım ehliyeti çok şükür. Emniyette bir hafta bekletti. Ne zahmetli işmiş arkadaş. Neyseki bitti.

kurs seni baya sallamis ya bizim burdaki emniyette sabah verip aksam aliyosun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben bugun girdim sinava 8.30da sonucu soylemediler ama hayirli olsun dedi kafa dengi insanlardi gectm yani ne zaman alirim dosyayi acaba ortalama bilen varmi

• Lacos34 kullanıcısına yanıt
    en fazla 1 hafta her kursun farkli olur tabiki...

• Abicimyok bole bisi 15 20 gune alrsn n diyo neden oyle uzun dedim ankaraya yollayp onaylatiyoruz oylengeliyo diyo dogruluk payi varmi yalanmi soyluyolar bilen varmi ?

• Lacos34 kullanıcısına yanıt
    aha banada öyle dendi yani ankaraya gidip gelecek ve 1 haftaya elinde olur dedi
  • Direksiyon sinavina 2sinde girdim gectim dosya ne zamana cikar birde yeni yasa cikmis heralde istedigin emniyetten alabiliyorsun randevunu dogru mu acaba

• Merhabalar 1 Şubatta direksiyon sınavına girmiştim geçtim fakat belgeleri daha kurstan almadım bir sıkıntı çıkar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: kralYD

Merhabalar 1 Şubatta direksiyon sınavına girmiştim geçtim fakat belgeleri daha kurstan almadım bir sıkıntı çıkar mı?

Yok çıkmaz sıkıntı. Ama bence geciktirme arada kaynamasın Ben de 9 Mart'ta girdim ve geçtim. Sertifikamı bekliyorum. Şu stajyer muhabbeti yüzünden bir an önce elime geçsin diye bekliyorum arıyorum kursu habire Bir kaç güne çıkar dedi bakalım.
  • 1 martta sınavı geçtim 11 martta kurs dosyamı verdi emniyettede işim bir gün sürdü

• Konuyu biraz hortlatiyorum arkadaşlar 16 ağustosta sınavım var. Büyük ihtimal geçerim peki ankarada sizce kaç gün sonra ehliyeti alırım ? Evraklar konusunda kursun sorun çıkartacağını sanmıyorum. İyi forumlar

• Kurs dosyalari vermeden randevu alma nezman vericeklerini ogren derlerse cuma pazar al mesela sonra randevu aldiysan 1 haftaya ehliyetn elinde ama kurstan evraklari alman onemli bnmki 1hafta oyle bekledm 1 haftada karakol bekletti ehliyetimide yamuk cikarmslar zaten bende istanbulda aldm

• 27 ve 28 Eylülde direksiyon sınavı ve KPSS var
    direksiyon sınavı 1 hafta ertelense bayrama denk geliyor
    ne yapılır

• 27 ve 28 Eylülde direksiyon sınavı ve KPSS var
    direksiyon sınavı 1 hafta ertelense bayrama denk geliyor
    ne yapılır

• Arkadaşlar haftasonu direksiyon sınavına girdim ve geçtim.
    Ehliyeti ne zaman alırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: btr.bck

Arkadaşlar haftasonu direksiyon sınavına girdim ve geçtim.
    Ehliyeti ne zaman alırım?

Kursa göre değişir. Bizim kurs haftaya salı dosyayı alırsın diyor. Dosyayı aldıktan 1-2 sonra kartınız çıkar muhtemelen.
  • 12 sinde direksiyona gireceğim. ehliyeti elime almam kaç gün sürer. acelem yok ama yinede merak ediyorum

sizce kalırmıyım stop ettirince arabayı bırakırlarmı birde parketme var tabii oooo

• quote:

Orijinalden alıntı: motorcu35

12 sinde direksiyona gireceğim. ehliyeti elime almam kaç gün sürer. acelem yok ama yinede merak ediyorum

sizce kalırmıyım stop ettirince arabayı bırakırlarmı birde parketme var tabii oooo

Hocam valla durumlarımız tamamiyle aynı. Ben de 12sinde sınava gireceğim. En son dün dersim vardı. Arabayı hiç stop ettirmedim ama çok korkuyorum yine de. Heyecandan ilk kalkışta stop ettirsem kesin kalıyor muyum? Çok acımasızca değil mi ya bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Anna Dewitt

quote:

Orijinalden alıntı: motorcu35

12 sinde direksiyona gireceğim. ehliyeti elime almam kaç gün sürer. acelem yok ama yinede merak ediyorum

Hocam valla durumlarımız tamamiyle aynı. Ben de 12sinde sınava gireceğim. En son dün dersim vardı. Arabayı hiç stop ettirmedim ama çok korkuyorum yine de. Heyecandan ilk kalkışta stop ettirsem kesin kalıyor muyum? Çok acımasızca değil mi ya bu?

Stop ettirmekten korkmayin , 1 2 stoptan adam birakmazlar , onemli olan stop ettirdikten sonra panik yapmadan , hicbirsey olmamis gibi yoluna devam etmen derdi hep kurs hocam.Dedigide cikti acikcasi.Sinavda 2 defa stop ettirmeme ragmen gecmistim sinavi.

• sonunakdar S kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim cevap için. Siz eski sistemde mi sınava girdiniz? Çünkü eski sistemde stop ettirmeyi dediğiniz koşulla dikkate almıyorlar ama yeni sistemde direk bırakıyorlar diye duymuştum. Yeni sistemde stop ettirmenize rağmen bırakmadılarsa içim rahatlayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anna Dewitt -- 11 Ekim 2014; 18:31:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anna Dewitt

Hocam teşekkür ederim cevap için. Siz eski sistemde mi sınava girdiniz? Çünkü eski sistemde stop ettirmeyi dediğiniz koşulla dikkate almıyorlar ama yeni sistemde direk bırakıyorlar diye duymuştum. Yeni sistemde stop ettirmenize rağmen bırakmadılarsa içim rahatlayacak.

Yeni yeni , 10 gün önce girmiştim sınava :) Ama gerçektende kusursuz kullanmıştım.Stoplarıda zaten araca ilk oturduğum anda , bide ışıklarda önüme aniden aracın fırlamasından dolayı yapmıştım.Şansıma yoldada çok trafik vardı , milim milim ilerliyorduk.Sürekli dur kalk dur kalk yaptım , hepsindede sorunsuz durdurup kaldırdım aracı.Buda baya olumlu etki yaptı tabi hocaların üstünde :)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.