Şimdi Ara

LG, Optimus L3 II, Optimus L5 II ve Optimus L7 II modellerine resmiyet kazandırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LG, Optimus L3 II, Optimus L5 II ve Optimus L7 II modellerine resmiyet kazandırdı

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi LG, ikinci nesil Optimus L serisine bugün itibariyle resmiyet kazandırdı. Yeni seri, Optimus L3 II, Optimus L5 II ve Optimus L7 II olmak üzere üç ayrı modelden oluşuyor.

121.5 mm uzunluğunda, 66.6 mm genişliğinde ve 9.7 mm kalınlığında dizayn edilen Optimus L7 II, Qualcomm MSM8225 Snapdragon S4 Play platformunu bünyesinde barındırıyor. 45 nm fabrikasyon süreciyle geliştirilen ve 1 GHz frekansında çalışan çift çekirdekli bu platform, Adreno 203 grafik işlem birimiyle geliyor. 4 GB'lık eMMC dahili depolama alanı ve 768 MB RAM'i bulunan Optimus L7 II, 4.3-inç büyüklüğünde - 480 x 800 piksel (WVGA) çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif IPS ekranı, 640 x 480 piksellik ön kamerayı, 8 megapiksellik ana kamerayı, LED flaşı, microSD kart girişini ve 2.460 mAh kapasiteli bataryayı beraberinde getiriyor. Akıllı telefonun kullandığı mobil işletim sistemi ise Android 4.1 ''Jelly Bean''.

LG'nin yayımladığı basın duyurusunda Optimus L3 II ile Optimus L5 II'nin yalnızca ekran ile batarya bilgileri bulunuyor. Optimus L3 II, 3.2-inç'lik 240 x 320 piksel (QVGA) IPS ekrana ve 1.540 mAh kapasiteli bataryaya sahipken; Optimus L5 II'nin ekranı 4.0-inç 480 x 800 piksel IPS, batarya kapasitesi ise 1.700 mAh. Önceki söylentiler Optimus L5 II'nin 1 GHz frekansında çalışan ARM Cortex-A9 tabanlı işlemciye, PowerVR SGX531 grafik işlem birimine, Android 4.1.2 ''Jelly Bean'' işletim sistemine sahip olacağı yönündeydi. 

Her üç modelin de bu ay düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi'nde sergilenmesi bekleniyor.

LG, Optimus L3 II, Optimus L5 II ve Optimus L7 II modellerine resmiyet kazandırdı

• Bu modeller ülkemize daha yeni girdiler sayılır. 2. Versiyonları çıkmış. LG tedarik ve yazilim konusunda bir numara. Bu kadar cok çalışmayın arkadaş biraz tatil falan yapın. :)

• Nexus 4 hariç hiçbir lg modeline hiç ilgi duymuyorum ısınamadığım firmalardan birisi cep telefonu olarak

• e hacı samsung S2 olmuş bu...

• quote:

Orijinalden alıntı: nonpoint

Nexus 4 hariç hiçbir lg modeline hiç ilgi duymuyorum ısınamadığım firmalardan birisi cep telefonu olarak

+1. Ön yargı mı artık bilmiyorum ama sırf google var die olumlu bakıyorum nexus 4 e.
  • L5 2 500-600 arası olursa giriş segmentini sümürür.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

Adreno 203 eskimedi mi yahu

Adreno 203'ü Desire x dışında hangi teledonda gördün de?
  • çözürünlüklerine bakacak olursak fiyatları bayağı düşük olacak demek ki:)

• lg sen ütü üetmeye devam tlf işinde hep çuvallıyorsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: Hyponsoinage

quote:

Orijinalden alıntı: nonpoint

Nexus 4 hariç hiçbir lg modeline hiç ilgi duymuyorum ısınamadığım firmalardan birisi cep telefonu olarak

+1. Ön yargı mı artık bilmiyorum ama sırf google var die olumlu bakıyorum nexus 4 e.

Aynı fikirdeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonun'da be bunu bekliyordum l5 alacaktım iyiki acele etmemişim :D zaaaa ....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.