Şimdi Ara

iOS 6.1.1 güncellemesi iPhone 4S için yayınlanmaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Apple'ın iOS 6.1 sonrasında vakit kaybetmeden iOS 6.1.1 güncellemesine başladığı haberi gelmişti. Ağırlıklı olarak Japonya haritaları için önemli geliştirmeler içerdiği belirtilen güncelleme bugün yayınlandı.

Ancak güncelleme şu an sadece iPhone 4S için yayınlandı ve modele özgü kalacağına dair güçlü işaretler var. Güncelleme ile bazı iPhone 4S modellerinde yaşanan hücresel ağ performans problemlerinin giderildiği bilgisi yer alıyor. iOS 6.1 ile ortaya çıkan batarya tüketimi problemlerine dair bir bilgiye ise yer verilmemiş. Güncelleme an itibariyle kurulmaya hazır durumda.

Bu sürümde geleceği söylenen harita ile ilgili geliştirmelerin ise iOS 6.2 sürümüne kaldığı dile getiriliyor.

• iOS 6.2 ? iOS 7 diye gelir o
  • quote:

Orijinalden alıntı: IgorStravinsky

iOS 6.2 ? iOS 7 diye gelir o

İOS 7 yeni nesil iPhone ile gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berlinkaplanı

quote:

Yapma yav? Şimdi bu dediğini düşünerek benim mesajımı tekrar oku.
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaş yazdığı mesajda 6.2 sürümünden bahsediyor. Bu sürüm İOS 7 çıkmadan çıkar demek istiyor. Sen ise bu güncelleme İOS 7 olarak gelir diyorsun. Apple 4,5,6 versiyonlarını yeni telefonla birlikte çıkardı. Ve böyle devam edecek. Şimdi sen arkadaşın ne yazdığını kafandaki filtreden geçir sonra bana laf at !

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaş yazdığı mesajda 6.2 sürümünden bahsediyor. Bu sürüm İOS 7 çıkmadan çıkar demek istiyor. Sen ise bu güncelleme İOS 7 olarak gelir diyorsun. Apple 4,5,6 versiyonlarını yeni telefonla birlikte çıkardı. Ve böyle devam edecek. Şimdi sen arkadaşın ne yazdığını kafandaki filtreden geçir sonra bana laf at !

Kinaye de mi anlamıyosun be? 6.1 çıkana kadar kaç ay geçti diyorum 6.2 anca Eylül'ü bulur diyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kinaye de mi anlamıyosun be? 6.1 çıkana kadar kaç ay geçti diyorum 6.2 anca Eylül'ü bulur diyorum.

Ne sen beni anlayacaksın nede ben seni, sırf yeni güncelleme için burayı Siyaset Meydanı'na çevirmenin anlamı yok.

• 6.0.2 ve 6.1.1 gibi cihazlara ozel surumler beni sasirtiyor. Ki buda normal surumlerin duzgun olmadigini gosteriyor

Scott Forsall

• jailbreak yalan olmasında gerisi pek önemli değil.. ayrıca sorunun sadece 4s'e özel olması ayrı bir garip geldi bana.. demek ki sadece yazılımla olmuyor bu sorun.. aynı yazılımla ip4'te sorun yok ama 4s'te var.. ilginç.. demek herşeyi sadece yazılıma bağlamamak gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

jailbreak yalan olmasında gerisi pek önemli değil.. ayrıca sorunun sadece 4s'e özel olması ayrı bir garip geldi bana.. demek ki sadece yazılımla olmuyor bu sorun.. aynı yazılımla ip4'te sorun yok ama 4s'te var.. ilginç.. demek herşeyi sadece yazılıma bağlamamak gerekiyor.

yazılım aynı değil.

6.1 adı hepsinde aynı olabilir ama iPhone 4'e farklı , iPhone 4S'e farklı iPhone 5'e farklı uyarlanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: This Time

quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

jailbreak yalan olmasında gerisi pek önemli değil.. ayrıca sorunun sadece 4s'e özel olması ayrı bir garip geldi bana.. demek ki sadece yazılımla olmuyor bu sorun.. aynı yazılımla ip4'te sorun yok ama 4s'te var.. ilginç.. demek herşeyi sadece yazılıma bağlamamak gerekiyor.

yazılım aynı değil.

6.1 adı hepsinde aynı olabilir ama iPhone 4'e farklı , iPhone 4S'e farklı iPhone 5'e farklı uyarlanıyor.

Aslında yazılımdan kasıt sanırım sürücüleri kasdettin yoksa yazılım aynıdır ama telefona göre farklı sürücüler vardır. örneğin kamera farklı işlemci farklı vs.. telefonlardaki yazılım farkı buradan doğuyordur .. zaten bahsi geçen konu zaten hücresel ağ sorunu ve tamamen sürücü kaynaklı olabilecek bir sorun...

• şarj süresi çok çok kötüüüüüüüüüüü

• yis
  • 3g de sorunum yoktu telefon güncel olsun diye ios 6 dan 6.1.1 e geçtim şu an 3g açıkken telefon iki çubuk geçiyor napıcaz tekrar restore mu yapsam acaba?
  • Galiba İngiltereydi. Vodafone, 4S kullanıcılarına 6.1'e geçmemeleri konusunda uyarıda bulunmuştu. 3G kullanımı ile alakalı problem varmış. Onun üzerine apar topar Apple bu sürümü çıkardı 4S için. Gerçi ben yaşamadım 4S'imde.
    Bir de şarj süreleri ile ilgili geliştirme amaçlı olduğu yazılmış ama ben tam aksine 5.1.1den 6.1e geçtiğimde şarj süresinde hissedilir derecede olumlu bir artış farkettim.

• Aman jailbreak gidecek geçmeyeyim.
  • ios güncelleme 6.1.2 güncelleme oldu pil ömrü uzatma internet icerigi daha fazla bilgi vericegini söylüyor ilerde görücez tek tek hataları düzeltiyor apple cok güzel sattıgı ürünün üstünde duruyor apple

• 6.1.1'de karar kıldım daha da kolay kolay güncellemem..Herşey 4/4'lük aşağıdaki şarj süreside gayet yeterli benim için. (wifi-3g-bt-push-konum v.s. her bi'şey açık, zaten kapatınca iphone'un anlamı kalmıyor benim için)

iOS 6.1.1 güncellemesi iPhone 4S için yayınlanmaya başladı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.