Şimdi Ara

Thermaltake, yeni mid-tower bilgisayar kasası Chaser A31'i duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Thermaltake, yeni mid-tower bilgisayar kasası Chaser A31'i duyurdu

Dahili ve harici bilgisayar bileşeni üretiminde uzman firmalardan Thermaltake, oyunculara yönelik hazırladığı mid-tower bilgisayar kasası Chaser A31'in basın duyurusunu yayımladı. Yeni bilgisayar kasasının siyah, beyaz ve mavi olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunuyor.

501 mm x 212 mm x 495 mm boyutlarında ve 6.5 kg ağırlığında tasarlanan Chaser A31, micro-ATX / ATX form faktöründeki anakartlara, maksimum 160 mm yüksekliğinde işlemci soğutucularına, 120 mm / 240 mm radyatörlü sıvı soğutma çözümlerine ve maksimum 290 mm uzunluğunda ekran kartlarına destek veriyor. Ortadaki sabit disk bölmesi gerekli görüldüğü takdirde bilgisayar kasasından sökülebiliyor. Bu sayede daha uzun ekran kartlarının sorun yaşamaksızın montajını gerçekleştirebiliyoruz.

3 adet 5.25-inç'lik sürücü bölmesine, 6 adet 3.5-inç / 2.5-inç'lik sürücü bölmesine, kauçuklu kablo saklama kanallarına, şeffaf yan panele ve 7 adet PCI, PCI-Express genişletme slotuna ev sahipliği yapan Chaser A31'de sürücülerin montajı esnasında herhangi bir araca gereksinim duyulmuyor. Güç kaynağının hemen altına yerleştirilen çıkarılabilir toz filtresinin güzel düşünülmüş bir detay olduğunu belirtelim.

Bilgisayar kasasının ön yüzüne 1 adet 120 mm'lik fan, arka yüzüne 1 adet 120 mm'lik fan, üst yüzüne 2 adet 120 mm'lik / 140 mm'lik fan, alt yüzüne ise 1 adet 120 mm'lik fan eklenebiliyor. Thermaltake, halihazırda hem ön yüze hem arka yüze fan eklenmiş. 1.000 devir / dakika hızında çalışan ve çalışma esnasında 16 dBA seviyesinde ses çıkaran bu fanlardan öndekinde mavi LED aydınlatma mevcut durumda.

Üst kısmında açma / kapama tuşuna, reset tuşuna, 2 adet USB 3.0 portuna ve kulaklık /  mikrofon bağlantılarına yer verilen Chaser A31'in fiyat bilgisi ise verilmemiş. Bilgisayar kasasının daha detaylı görsellerine aşağıdaki fotoğraf galerimizden ulaşabilirsiniz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Thermaltake Chaser A31
    Thermaltake Chaser A31
    Thermaltake Chaser A31
    Thermaltake Chaser A31
    Thermaltake Chaser A31
    Thermaltake Chaser A31
    Thermaltake Chaser A31
    Thermaltake Chaser A31
    Thermaltake Chaser A31
    Thermaltake Chaser A31
    Thermaltake Chaser A31
    Thermaltake Chaser A31
    Thermaltake Chaser A31
    Thermaltake Chaser A31
    Thermaltake Chaser A31
    Thermaltake Chaser A31
    Thermaltake Chaser A31
    Thermaltake Chaser A31
    Thermaltake Chaser A31
    Thermaltake Chaser A31

• Siyahı sıradan gözükürken beyazı da tam tersi alınabilirlik oluşturacak kadar hoş olmuş.
  • Bencede beyazı alınabilir olmuş. Bu firmalar kasa tasarımı konusunda benimle çalışsalar çok daha fazla verim alırlar sanıyorum
  • Beyazı gerçekten güzel duruyor. Acaba fiyatı ne olur?

• Siyahıda beyazıda güzel bence. Beyazın alınabilir olarak düşünülmesinin sebebi yeni trend renk olması. İnsanoğlu olarak cabuk tüketiyoruz. 3-5 yıla kalmaz tekrar siyaha bir geri dönüş yaşanır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyahini ve beyazini cok begendim, ama mavisi cok siritiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok şık olmuş gerçekten, tasarım harika.

• anakart sanki kablo kanalının üzerine gelmiş

• 2 usb yetersiz onun dışında kasa güzel.

• Ne zamani bulur acaba turkiyede piyasaya cikmasi ?

• sanırım iç kısmının sol üst köşesinde bir delik var, eğer oradan 8 pinlik güç kablosu geçirilebiliyorsa çok iyi düşünülmüş.. fiyatı da uygun olursa alınabilirliği yüksek bir kasa...
  • Amd Firmasını Bu yönden Çok başarılı buluyorum sadece performasla kalmayıp en alt tabakadan en üst tabakaya kadar herkesi kapsayan ürün yelpazesi mevcut inteli yıllarca kullandım ve o yıllara bakıyorumda ne kadarda pişmanım amd kullanmadığım için

• Bu kasa Türkiyeye gelmedi sanırım değilmi vektronda veya herhangi bir yerde bulamadım ayrıca 2 usb az diyenlere aynı kasanın full tower modeli var ismi thermaltake chaser a71 ona bakmalarını öneririm ama ne kötüki oda Türkiyeye gelmedi
  • ne umutlarla gelmiştim ama

talonun çakması değilde ney ?
  • xigmatek talondan bahsediyorsun sanırımda sizde onu çağrıştıran kısmı neresi anlayamadım , bu tarz kasalar birbirine benzer ve talon ile bu kasa arasındaki benzerlikte anca o kadar ama malzeme kalitesi talonun üzerindedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

xigmatek talondan bahsediyorsun sanırımda sizde onu çağrıştıran kısmı neresi anlayamadım , bu tarz kasalar birbirine benzer ve talon ile bu kasa arasındaki benzerlikte anca o kadar ama malzeme kalitesi talonun üzerindedir

ön görünümden bahsediyorum haf 912 advanced ' a benzemiyor 400r ye 300r e benzemiyor ama ona benziyor
  • aynı kasadan bahsediyoruz değilmi

ben hiç benzetemedim doğrusu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.