Şimdi Ara

Prison Architect'e İlgi Oldukça İyi Düzeyde

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       Bağımsız adlı programımızda da tanıttığımız oyunlardan biri olan Prison Architect'e ilginin oldukça iyi düzeyde olduğu açıklandı. İngiliz oyun geliştiricisi Introversion Software tarafından geliştirilen oyunun önalımını 30,230 kişinin yaptığı belirtiliyor. Bu da geliştiriciye 1 milyon dolar civarında gelir getirmiş.

Oyuncular önalım yaparak oyunun alpha ve beta aşamalarına katılabiliyorlar. Oyunun bu aşamalarına katılmak için minimum 30 dolar ödemeniz gerekiyor. Bu rakam 500 dolara kadar da çıkıyormuş. Şu an için ortalama ödeme ise 33 dolar civarındaymış.

Prison Architect'in Linux, Mac ve Windows PC platformlarını desteklediğini belirtelim. Eğer hapishane yönetmenin nasıl bir şey olduğunu merak ediyorsanız, bu bağımsız oyun tam size göre.

• alpha versiyonlarından birini oynadım fakat suçlular hapishaneye giremedi..Dışarda beklediler bende olmuyor deyip silmiştim.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael01

alpha versiyonlarından birini oynadım fakat suçlular hapishaneye giremedi..Dışarda beklediler bende olmuyor deyip silmiştim.

rooms seçenğinde her bir mahkum için hücre yapman gerekiyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • oyunu oynadım sonra nasıl kaydedecem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.