Şimdi Ara

The Last of Us Ertelendi mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Playstation 3'ün 2013 yılındaki belki de en çok beklenen oyunu olan The Last of Us'ın ertelendiği yönünde bilgiler geliyor. Bir kişi The Last of Us'ın 18 Haziran'a ertelendiği yönünde Best Buy'dan bir e-posta aldığını (oyunun önsiparişini buradan yapmış) söylüyor.

Amazon ve Best Buy gibi perakendecilerin sitelerinde oyunun çıkış tarihi hala 7 Mayıs olarak görülüyor ve Naughty Dog ise bu konuda yorum yapmayı reddediyor. Bakalım oyunun çıkış tarihinde bir değişiklik olacak mı?

• Ah rockstar herkese kötü örnek oluyorsun oyununu habire erteleyip
  • inşallah ertelenmez
  • En çok beklediğim ikinci oyun GOW Ascension'dan sonra.Umarım her hangi bir erteleme gelmez.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sirf bu oyunu ve gow'u oynamak icin yeniden ps3 satin aldim ertelenmesin :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım öyle bir şey gerçekleşmez. GOW Ascension bir The Last Of Us iki ertelenemez,ertelenmemeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patriotic* -- 12 Şubat 2013; 11:55:25 >
  • Zaten duyuruluş tarihini göz önünde bulundurursak çok geç çıkacak bir oyunun ertelenme ihtimalinin olması çok kötü bir durum. GTA 5'in erkelenmesinden sonra üstüne bunu zor kaldırırım heralde.

• Yeni nesile çıkacakmış.

• Bu oyuna en azından türkçe altyazı dahi koyamadılar heralde yazık olacak

• Naughty Dog stüdyosunu YIKARLAR.

• olamaz
  • yahu gösterip gösterip sonra erteleme haberi gelirse valla naughty dog 'da bozulmuş derim :(

• Bence normal bir durum gta 5 ertelenne sebebi last of us olmalı last of us da god of war yüzünden ertelene bilir sonuçta satış rakamları onlar için daha önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riwalp -- 12 Şubat 2013; 15:24:32 >
  • Umarım Türkçe çıkar.Cidden Sony bu oyunu Türkçe Destekli çıkartmazsa yazık olur.
    Tek Ağustos'ta felan çıksın oyun,sorun değil değil.Yeterki Türkçesiz kalmıyalım.
  • Naughty Dog , Crash Bandicoot serisini bırakmamalıydı. Nerde o PS1'deki oyunlar...

• yapmayın ya!! bu oyun için para biriktirmiştim!! inşallah ertelenmez!!! gow u babam alcak: DD bu oyunuda ben alırım die para biriktirmişitm!!!kahretsin!!!!crysside alıcaktım ama betadan sonra vazgeçtim:((1-2 ay sonra alırım anca onu :)crysiside babam alcak :DD
  • ps4 çıkacak o tarihte o yüzden....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.