Şimdi Ara

Hitman HD Trilogy Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ajan 47'nin geçmişine geri dönüyoruz ve HD Trilogy paketine bakıyoruz.

• Ekmek gibi kokuyor değil mi Gökhan hocam? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alves. -- 12 Şubat 2013; 1:10:03 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyunun bir kere ruhu vardı ruhu. En çok Blood Money hoşuma gitmişti. :)

• Güzel bir seri için çok güzel bir inceleme :) hitman absolution da keşke bu oyunlar gibi olsaydı. absolution da Güzeldi ama serinin önceki oyunlarındaki tadı verememişti bence.

• Harika bir seri. Harika bir inceleme. Tebrikler Gökhan Yılmaz :)

• Absolution'ın tadı başka.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bu nasıl bir player yahu açılmıyor eskisine dönsenize .

• Gizlilik oyunları çok üst düzey oynanabilirlik isteyen oyunlar. O yüzden maalesef 4 oyun da bugünün standartlarına göre oynanacak durumda değil. Hikaye hatrına hepsini PC'de denedim ama maalesef oynanmadı. Şu paket belki tüm bunları değiştiriyordur ve bir konsolum olmadığı için üzülürüm dedim ama gram değişiklik yapmamışlar.

• Gökhan abi sen şahsen bu serinin gidişhatı hakkında ne düşünüyorsun gerçekten çok merak ediyorum eğer bi vakti zamanında yada başka bi programda bu konudan bahsedersen çok sevinirim ayrıca çok merak ettiğim gelmiş geçmiş en iyi oyunlar listesini birde BSC de görmek çok güzel olurdu ayrıca pc ağırlıklı bi kullanıcı olduğunu düşündüğüm için senin fikirleri daha çok merak ediyorum eminim benim gibi düşünen kulanıcılarda vardır onlarıda düşünerek umarım bu yorumu dikkate alır ve karşılıksız bırakmazsın iyi çalışmalar dilerim.
  • Geçen gün psnden aldım.Biraz oynadım geri kapattım.Pc de daha önce oyunları bitirdiğim için pek zevk alamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler inceleme için bende yakında başlayacağım tekrardan oynamaya
  • Contracts'ta ki müzik ve atmosfer serinin hiç bir oyununda yok
  • PC'ye çıksaydı belki oynardım da konsolda o tadı alamam.
  • Gökhan abi illa gidip bende mi kokluyayım oyunların kutusunu:D hırs o koku yüzünden para oldukça orjinal oyun alıyorum.

• Absolution ile gerçekten çok ileri gittini birdaha görüyoruz ,keske gizlilik elementleri biraz daha olsaydı Absolutionda .i ancak trilogy güzel görünüyor teşekkürler gökhan abi video inceleme icin :)

• Ps3'de nasıl oyun oynuyorsunuz, cod oynayayım dedim bir türlü nişan alamadım arkadaş Mouse olmadan olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Contracts'ta ki müzik ve atmosfer serinin hiç bir oyununda yok

Kesinlikle.

• Fena değil
  • Videoların hiç biri yüklenmiyor lütfen yardım edin yeni video player yuklendğinden beri her yolu denedim ama açamadım videoları bilgisi olan bana ulaşsın
    e posta adresim
    dogukanozer1@hotmail.com
  • Yeni video playerınız ile ilgili sıkıntı yaşıyorum.Hiçbir video yüklenmiyor.

Bilginize.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.