Şimdi Ara

Crysis 3 - Nanosuit Cinematic (Altyazılı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Crysis 3'te de en büyük silahımız olan Nanosuit için yayınlanan özel video, altyazılı olarak karşınızda.

• işallah oyunu oynayacaz diye ekran kartını yakmayız :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Alcatraz öldümü şimdi onu anlamadım ben.

• o kadar cok reklam hadi bakalım crytek

• bu oyunun sinematik versiyonu bukadar takılarak oynanıyor bizim makineler hayatta kaldırmaz bu oyunu

• Alcatraz ölmedi normalde ama 3. oyunda ölmüş olma ihtimali yüksek, çünkü nanosuiti prophet alıyo, demek ki alcatraz öldü veya kendi isteğiyle giysiyi verdi ama prophet in tekrar oyuna girmesi çok kötü olmuş bence, 3. oyunda da alcatrazı yönetseydik muhteşem olurdu.
  • ya bu prophet intihar etmemişmiydi?

• Tuna Yağcıya yaptığı çeviriden dolayı teşekkür ederim . Çok iyi bir çeviri olmuş . Yalnızca bir bölümde hata buldum . O da işin nazar boncuğu zaten :)
  • oyunu pc kaldırır inşallah
  • videosunu izlerken kasıldı bigisayar

• gerçekten güzel bi oyun grafikler süper oynadım

• Arkadaşlar, prophet 2. oyunda Alcatraz' a giysiyi verdi ve kafasına sıktı ama kafasına sıktığı an (hikayeye göre) ruhu nano giysiye hapsoldu. Bu olay oyunda "simbiyoz" diye geçiyor hatta prophet kafasına sıkmadan önce söylüyodu gitmeme izin vermeyecek diye. İşte o andan sonra prophet giysinin içinden Alcatraz' ı yönetmeye başladı hatta bi bölümde "uyan asker!" diyodu hatırlarsınız. 2. oyunda Alcatraz' ı yönetiyoduk yani, prophet giysinin içinden komut veriyodu sadece. Son bölümde bi mızrağın içine girmiştik Alcatraz ile hatırlarsınız, sonra büyük bi patlama olmuştu. işte o anda Alcatraz ölmüştür ve prophet' ın ruhu giysiye hükmetmeye başlamıştır. Hatta 2. oyunun sonundaki video da prophet ayağa kalkıyodu ve benim adım prophet diyodu, ordan anlayabilirsiniz. Yani 3. oyunda prophet ile oynadık ama vücut Alcatraz' ın dı. Alcatraz' ın vücudunu da prophet yönetiyodu kısaca. Simbiyoz yüzünden.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.