Şimdi Ara

teknosa.com tomtom navigasyon + remington erkek bakim kiti 179tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.128
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Teknosa da Tom Tom Start 25 5 Navigasyon Cihazı indirim fırsatı !Süre ve stoklarla sınırlı kampanya kapsamında Tom Tom Start 25 5 Navigasyon Cihazı ve REMINGTON PG 350GP 7 IN 1 ERKEK BAKIM KİTİ

fiyatı 418 TLyerine KDV dahil sadece 179TL

tomtom navigasyon + remington 179tl

• internette bir bilgi göremedim. tomtom navigasyon cihazı 179 tl'ye inmiş gözüküyor ancak remington bakım kiti ile ilgili bilgi yok. kaynak nedir?
  • sitede firsata git butonunu tiklayarak kaynaka ulasabilirsin. kaynak teknosa.
  • evet ana sayfada link varmış, ben direk tomtom navigasyon cihazının sayfasına bakmışım.
  • navigasyon ihtiyacı olup remington bakım kitini 25 tlye verecek olan varsa alabilirim :)
  • fiyatı 418 TLyerine KDV dahil sadece 179TL

Ah be Teknosa En pahalı fiyat zaten 179 TL! Her yerde 170-179 arası.
  • TOM TOMA 5 kuruş para vermem
  • şu remington u da sata sata bitiremediler.
    49a satılıyordu teknosada geçenlerde
  • tomtom pek iyi değil diye duymuştum.
  • Teknosa fırsatlarını görünce dur bi bakayım gene insanları kandırmak için neler yapmışlar diyorum.

Tüketici salak yerine koyup kampanya yapıyolar.

http://www.karsilastir.com/u15399/TomTom-Start-25-Navigasyon-Cihazi ürün 170 - 180 arası zaten.

Hadi bakım seti veriyosun gene de diğerlerine göre uygun duruma geliyorsunda ürünün fiyatını 418 lira göstermek niye hangi saf inanacak bu fiyata ya da kaç kişiyi kandıracaksınız.

Fırsat siteleri de fiyatı arttırıp indirim yapıyolar Teknosa nın kampanya yönetiminde de böyle bir adama var sanırım.

• http://www.teknosa.com/pages/bonus_kampanya
    Bonus’a özel %10 Bonus kampanyası, 11-12 Şubat 2013 tarihinde teknosa.com’dan Bonus ile tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri işlemler için geçerlidir. Kampanyaya tek çekim ve taksitli işlemler dahildir. Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve maksimum 100 TL Bonus kazanabilecektir. Kampanya dahilinde kazanılan Bonus, 15 Şubat tarihinden itibaren aynı kart ile kullanılabiliyor olacaktır. Kazanılan Bonus geri alınmayacaktır. Kampanyaya Garanti Bonus Card, Bonus Business Card, Money Visa, Flexi, Şeker Bonus, TEB Bonus, Abank Bonus, ING Bonus, Deniz Bonus, TFKB Happy Card, Tekstilbank, Burgan Bonus ve PTT Bonus kampanyaya dahildir. Amex, Shop&Miles, Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles ticari kartlar, sanal kartlar, debit kartlar, ekspress limit işlemleri ve bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir. Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde teknosa.com hediye çeki kampanyası geçerli değildir.

• tomtom alınacak navigasyon değil, kullanamadan bir köşeye atarsınız. iGo'dan şaşmayın..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.